Autor Wątek: „Axl nie robi niczego na pół gwizdka, reszta zespołu też nie”  (Przeczytany 8902 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
+8
photo:Photographic Tendencies

Tuż przed rozpoczęciem najnowszej trasy Guns N’ Roses, DJ Ashba udzielił kilku wywiadów radiowych. Opowiedział o tym jak został gitarzystą GNR,  za co podziwia Axla, ile razy jego mama była na jego koncercie, dlaczego zagrał hymn Stanów Zjednoczonych na urodzinach Neila Diamonda, planach jego firmy i o etapie przygotowań do nowej płyty Gunsów. Zapowiedział także kilka zmian w wizualizacjach, które wyświetlają się w tle w czasie koncertów. Poniżej możecie znaleźć relację z 3 różnych wywiadów:

O tym, jak został  gitarzystą w Guns N 'Roses:
"Wróciłem akurat z trasy Sixx:A.M. i dostałem telefon od ekipy Gunsów i powiedzieli, że od półtora roku szukają, tak po cichu, nowego gitarzysty i sprawdzili już wielu, ale nie mogą znaleźć tego, czego szuka Axl. Zapytali czy chciałbym wpaść, powiedziałem, że tak, z  chęcią zobaczę co i jak ... tak naprawdę nie myślałem o tym za dużo, miałem Sixx:A.M., które radziło sobie całkiem dobrze, ale zawsze byłem fanem GNR, więc pomyślałem, że miło byłoby wpaść tam i poznać wszystkich ... Nie marzyłem o tym, uda mi się z nimi zagrać. Najwyraźniej, gdy Axl dowiedział się, że zgodziłem się przyjść, zadzwonił do managementu i powiedział, że ‘wystarczy, że przyjdzie, to ma koncert, zostaje’ . Wiesz, niektóre  rzeczy są nam pisane, więc to wszystko wyszło dość naturalnie”

O pracy z Axlem i GNR:
"Myślę, że to wszystko, co można sobie wyobrazić, niesamowite ... Mam wiele szacunku dla niego i odwrotnie, naprawdę fajne dzielić scenę z jedną z ostatnich żyjących legend. Jest niesamowity w czasie koncertów, daje czadu przez 3 godziny na scenie, pełen energii. Czuję się naprawdę zaszczycony mogąc dzielić scenę nie tylko z nim, ale też innymi, jednymi z najlepszych muzyków. To prawdziwy zaszczyt, Axl sam wybrał każdego z nich i wszyscy są najlepsi w tym co robią”

W kontekście grania na festiwalach, Ashba zapewnił, że sety nie zostaną skrócone, a fani dostaną całe duże show – „Axl nie robi niczego na pół gwizdka, reszta zespołu też nie”

O setliście:
 „Dostajesz wszystko, od ‘Appetite...’ do ‘Chinese Democracy’. Usłyszysz każdy gunsowy klasyk i wiele nowszych utworów.”

O kondycji Axla w czasie koncertów:
"Grałem z wieloma muzykami i rzeczą, która mnie zachwyca i robi na mnie wrażenie przy graniu z kimś takim jak Axl jest to, że żadna z tych piosenek nie jest łatwa do zaśpiewania. Ten facet wychodzi i nie tylko zachwyca na scenie przez 3 godziny, pełen energii, śpiewając te utwory, ale przede wszystkim robi to co noc. Dla mnie jest to po prostu oszałamiające,  nie wiem, jak on to robi... Co innego grać na gitarze przez 3 godziny, a co innego śpiewać te piosenki!"
Dziennikarz: „I nadal tańczy, biega i rusza się tak jak w latach 80.!”
Ashba: „Tak! Świetną sprawą jest to, że robi wszystko w starym stylu... Nie wierzy w... wiesz... Wszystko co słyszysz, to naprawdę on śpiewa, w Guns N’ Roses nie ma playbacku, wszystko jest prawdziwe i osobiście bardzo to cenię.”

O ulubionym utworze GNR:
„To trudne pytanie, uwielbiam grać wszystko z najnowszej płyty, jak ‘Schackler’s..’ ,  ‘This I love’, ‘Chinese...’... jest wiele świetnych utworów, które lubię grać... ‘There was a time’... Oczywiście ‘November Rain’ ‘Don’t Cry’, ‘Civil War’... bardzo dużo... ‘Patience’... wszystko z ‘Appetite...’”

O graniu na wielkich festiwalach i w małych klubach
Fajną rzeczą związaną z byciem w Guns N’ Roses jest to, że raz gramy dla tysięcy osób na chociażby Rock in Rio, a za chwilę jesteśmy w Soho House, grając dla 300 osób na prywatnym koncercie. Jesteśmy przyzwyczajeni do grania w małych klubach i dla nas to też jest fajne, że naprawdę możemy być blisko fanów („Up Close and Personal” – w nawiązaniu do nazwy poprzedniej trasy – przyp. Emma), więc bardzo to lubimy.”

O Ashba Swag i Ashba Media oraz swoich planach:
„Mamy ponad 350 produktów na stronie internetowej i w sklepach, szybko się rozwijamy. Mamy jedyne w swoim rodzaju ciuchy koncertowe, więc praktycznie wszystko w czym widzisz mnie na scenie możesz kupić u nas, od dokładnie tego samego producenta, który stworzył moje ubrania... Cody Varona od 30 lat tworzy ubrania dla wszystkich, od Mansona przez Rihannę po Motley. Mamy 3 sklepy detaliczne, jeden w Los Angeles w Forgotten Saints, jeden w Las Vegas w sklepie Harley Davidson’a i jeden także w Vegas, w Goretorium, więc wszystko idzie naprawdę dobrze. Naszym celem jest otwarcie naszego sklepu tutaj, w Vegas, tak naprawdę naszego i mamy nadzieję zrobić to jeszcze w tym roku. Niedawno rozpoczęliśmy kolekcję ‘Street Wear’, która jest przeciwieństwem kolekcji koncertowej, można tam znaleźć praktycznie te same ciuchy, ale w wersji bez nadruków i napisów, gładkie, czyste... Mamy naprawdę bardzo dużo rzeczy. W tym roku pojawi się samochód,  ASHBA Challenger, a moja gitara, która pasuje do samochodu, mój Gibson Les Paul, pojawi się w czerwcu. Ashba Media rozpoczęła współpracę z Cirque du Soleil, co jest świetnym, dużym projektem, z którego jesteśmy dumni i który sprawia, że czujemy, że możemy się wykazać”

O planach GNR na ten rok:
„Cóż, ja jestem w studio codziennie pisząc nowy materiał, piszę w każdej wolnej chwili odkąd wróciłem z trasy. Axl wpada za tydzień, będziemy się dobrze bawić i mam nadzieję, że wejdziemy do studia i coś wyczarujemy”

O Motley Crue i ich wpływie na życie DJa:
„Byłem na ich koncercie w czasie trasy ‘Girls, Girls, Girls’ i to całkowicie odmieniło moje życie. Wtedy zrozumiałem, że można to wszystko zrobić, bo wcześniej jedynie widziałem ich w MTV, ale to nie to samo, więc bycie z nimi w jednym pomieszczeniu, to było coś, w końcu to się stało rzeczywiste. Pomyślałem, że jeśli oni mogą to robić, to ja też i od tego czasu wiedziałem co czym chcę się w życiu zajmować. Jestem współproducentem ich ostatniego albumu, [‘Saints of Los Angeles’ – przyp. Emma] i współautorem 11 z 13 utworów na płycie”

O współpracy z Neilem Diamondem:
„Dostałem telefon od jego managerki, która była moją wieloletnią  dobrą znajomą i byłą managerką, spytała czy chciałbym z nim zagrać, więc oczywiście się zgodziłem, potraktowałem to jako zaszczyt. Przyjechałem do niego i zaczęliśmy grać w kuchni na akustyku, potem napisaliśmy sporo naprawdę dobrego materiału i nagraliśmy świetny album świąteczny ‘A Cherry, Cherry Christmas’. Co więcej, zaprosił mnie na swoje urodziny do Beverly Hills, powiedział, że widział jak gram hymn przed jednym z meczy i bardzo chciałby żebym zagrał na jego przyjęciu. Przyjechałem, a tam samoloty ułożyły na niebie napis ‘wszystkiego najlepszego Neil Diamond’, zagrałem hymn i kilka innych piosenek, plus oczywiście motyw urodzinowy (‘Happy Birthday’) na gitarze. Od tego czasu zaprasza mnie na każdy świąteczny obiad, staliśmy się naprawdę bliskimi przyjaciółmi.”

Dziennikarz: „Nigdy nie widziałeś Guns N’ Roses, pierwszy twój koncert był wtedy, gdy sam byłeś z nimi na scenie”
To było szalone. Mieliśmy próby przez kilka miesięcy... Ale wiesz... Sharon Osbourne przedstawiła mnie Axlowi jakieś 15 lat temu, gdy nagrywałem album Beautiful Creatures, a Gunsi pracowali nad ‘Chinese Democracy’ obok nas. Poznałem Axla, ale nie widziałem go przez kolejne 15 lat. Potem okazało się, że uważnie śledził moją karierę przez cały ten czas, znał każdy mój projekt, miał wiele szacunku do mojej pracy. A potem po prostu wszedł na scenę w Japonii [pierwszy koncert DJa w Guns N’ Roses – przyp. Emma], to było niesamowite.”

O swojej mamie:
„Mama śledzi moją karierę, ale jest bardzo religijna, żyliśmy prawie jak amisze, gdy byłem dzieckiem, więc przez całe moje życie była na tylko jednym moim koncercie. Ale jest naprawdę dumna, rozumie rock&rolla. Zapoznała mnie z muzyką Elvisa, gdy byłem naprawdę młody, w domu zawsze słychać było muzykę. Zaczęła uczyć mnie gry na pianinie, gdy miałem 3 lata, więc na pewno miała ogromny wpływ na mój wybór ścieżki życiowej. Jestem jej bardzo wdzięczny za wsparcie jakie mi okazuje każdego dnia”

O SixxA.M. :
„Pracujemy nad kolejnym albumem. Prawie skończyliśmy i będzie to nasz najlepszy krążek, więc nie możemy się doczekać, żeby go wydać.”

źródło 1
źródło 2
źródło 3

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: „Axl nie robi niczego na pół gwizdka, reszta zespołu też nie”
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 01, 2013, 09:21:01 am »
0
Ciekawe czy o albumie Sixx A.M. to są tylko przechwałki czy rzeczywiście będzie lepszy od This Is Gonna Hurt?

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: „Axl nie robi niczego na pół gwizdka, reszta zespołu też nie”
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 01, 2013, 10:01:26 am »
+5
Dziennikarz: „Nigdy nie widziałeś Guns N’ Roses, pierwszy twój koncert był wtedy, gdy sam byłeś z nimi na scenie”
To było szalone. Mieliśmy próby przez kilka miesięcy...




Kłamczuszek.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=2yN6XeB9seg" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=2yN6XeB9seg</a>

(tak od 4:00)



« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2013, 10:05:17 am wysłana przez el_loko »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: „Axl nie robi niczego na pół gwizdka, reszta zespołu też nie”
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 01, 2013, 10:13:07 am »
0
Ciekawe czy o albumie Sixx A.M. to są tylko przechwałki czy rzeczywiście będzie lepszy od This Is Gonna Hurt?

Obiektywnie, czy subiektywnie ? ;) Fajnie, że jest mowa o Axlu w studiu. Ciekawe, czy się udało :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: „Axl nie robi niczego na pół gwizdka, reszta zespołu też nie”
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 01, 2013, 10:50:00 am »
0
Cytuj
Axl wpada za tydzień
Będzie się działo ;>

Co do Sixx: A.M. to jeśli rzeczywiście potrafią zrobić coś lepszego niż TIGH to chyba nie wstanę z wrażenia, jak ją po raz pierwszy usłyszę. Już nie mogę się doczekać!

Cytuj
Jestem współproducentem ich ostatniego albumu, [‘Saints of Los Angeles’ – przyp. Emma] i współautorem 11 z 13 utworów na płycie
Nie miałam pojęcia. Fajna sprawa :)

Dzięki Emma! :)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: „Axl nie robi niczego na pół gwizdka, reszta zespołu też nie”
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 01, 2013, 11:31:35 am »
0
Cytuj
Axl wpada za tydzień
Będzie się działo ;>

W sumie to chyba możemy powiedzieć; biorąc pod uwagę to kiedy wywiad był przeprowadzony, że - działo się :) O ile rzeczywiście Axl pojawił sie w studiu, ale chcę być dobrej myśli :) Czekamy na efekty :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +367
    • Korso on FB!
Odp: „Axl nie robi niczego na pół gwizdka, reszta zespołu też nie”
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 01, 2013, 11:36:43 am »
0
Nagrali Seekera? :wub:

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: „Axl nie robi niczego na pół gwizdka, reszta zespołu też nie”
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 01, 2013, 11:41:23 am »
0
Cytuj
Axl wpada za tydzień
Będzie się działo ;>

W sumie to chyba możemy powiedzieć; biorąc pod uwagę to kiedy wywiad był przeprowadzony, że - działo się :) O ile rzeczywiście Axl pojawił sie w studiu, ale chcę być dobrej myśli :) Czekamy na efekty :)
Zależy też jak w terminologii Axla rozumiane jest słowo: "Tydzień" :P Ale Axl był u DJa, przy okazji poszli na koncert Rolling Stones, więc... ;)
Dobrze rozumiem, że te jego odwiedziny pasowałyby czasowo? ;)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Gimli

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Respect: +97
Odp: „Axl nie robi niczego na pół gwizdka, reszta zespołu też nie”
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 01, 2013, 12:37:56 pm »
+2
Ashba chyba jednak żyje we własnym świecie. Nieskrócone sety na festiwalach, świetna kondycja Axla i jego głos na koncertach, no i dalej się łudzi, że już już nagrywają i niedługo coś będzie...

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: „Axl nie robi niczego na pół gwizdka, reszta zespołu też nie”
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 01, 2013, 12:44:24 pm »
0
ale tam, jednak ten wywiad w przeciwieństwie do innych wnosi coś nowego. W końcu wiemy dlaczego od tak długiego czasu w zespole praktycznie nic się ciekawego nie dzieje.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: „Axl nie robi niczego na pół gwizdka, reszta zespołu też nie”
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 01, 2013, 12:50:58 pm »
0
Dobrze rozumiem, że te jego odwiedziny pasowałyby czasowo? ;)

Zdecydowane może :v
Nieskrócone sety na festiwalach

No nie skrócili aż tak, w porównaniu z kolejnym koncertem, bo co jest jeden, czy dwa kawałki :) Ale jakby ktoś od nich wymagał skrócenia, to by skrócili, tyle, że grali na końcu, to mogli i 5 godzin zagrać;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: „Axl nie robi niczego na pół gwizdka, reszta zespołu też nie”
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 01, 2013, 01:13:31 pm »
+4
Co do tego "wpada za tydzień" - wywiad był przeprowadzany przed początkiem trasy, więc jeśli trafili do studia, to właśnie wtedy.
Skrócone sety - tak jak mówi Zqyx, to nie jest skrócony set. Skrócony by było, gdyby zagrali 15-20 utworów i się zwinęli.
Forma Axla - biorąc pod uwagę jego zawahanie w głosie, gdy zaczyna mówić o tym, że nie grają z playbacku, to wydaje się, że jest w 100% świadomy tego, że czasem Axl zawala. Poza tym, nie powiedział nigdzie, że brzmi świetnie, ale że podziwia go, że jest w stanie to zaśpiewać i dawać czadu na scenie przez 3 godziny ;P
Sixx:A.M. - wszyscy powtarzają, że będzie to najlepsza płyta, jaką do tej pory nagrali. No cóż, po pierwsze, trudno, żeby mówili inaczej, bo chyba każdy muzyk dąży do tego, żeby każdy kolejny album był coraz lepszy, a po drugie, odnoszę wrażenie, że chłopakom pasuje to, że będzie to pierwsza płyta, która nie jest soundtrackiem do książki.
dalej się łudzi, że już już nagrywają i niedługo coś będzie...
Dlaczego łudzi? Powiedział, że ON pisze, więc chyba wie co robi? Że niedługo coś będzie? Powiedział, że MA NADZIEJĘ, że wejdą z Axlem do studia i "coś wyczarują", ale nie powiedział KIEDY usłyszymy ewentualne efekty tej pracy.
Przestańcie się doszukiwać tego co chcecie w wypowiedziach Ashby i wmawiać innym, że Wam cokolwiek obiecał...

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: „Axl nie robi niczego na pół gwizdka, reszta zespołu też nie”
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 01, 2013, 01:48:18 pm »
0
Ciekawe czy o albumie Sixx A.M. to są tylko przechwałki czy rzeczywiście będzie lepszy od This Is Gonna Hurt?

Obiektywnie, czy subiektywnie ? ;)
Jak płyta wyjdzie to się okaże  ;)

Co do Sixx: A.M. to jeśli rzeczywiście potrafią zrobić coś lepszego niż TIGH to chyba nie wstanę z wrażenia, jak ją po raz pierwszy usłyszę. Już nie mogę się doczekać!
Ja też wiąże z nową płytą Sixx duże nadzieje  :D

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: „Axl nie robi niczego na pół gwizdka, reszta zespołu też nie”
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 02, 2013, 10:56:12 pm »
+2
Cytuj
O setliście:
 „Dostajesz wszystko, od ‘Appetite...’ do ‘Chinese Democracy’. Usłyszysz każdy gunsowy klasyk i wiele nowszych utworów.”

The Spaghetti Incident? to też Gunsowy krążek, a jest jednak olewany, a są na nim covery przecież! A to ostatnio zespół lubi.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: „Axl nie robi niczego na pół gwizdka, reszta zespołu też nie”
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 03, 2013, 08:55:11 am »
+2
Dla mnie tytuł newsa mógł się zakończyć po słowie "niczego"

"Axl nie robi niczego" i to byłoby OK :D

 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13226
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax