Autor Wątek: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012  (Przeczytany 72259 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12048
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #255 dnia: Lipca 19, 2012, 06:25:05 pm »
0
Dobra fucha - niby chłopiec na posyłki a w CV se wpisze "Production Manager" :)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #256 dnia: Lipca 20, 2012, 07:22:41 am »
0
Zdaje się, a przynajmniej mnie, że nikt z zespołu niczego nie sugerował ;)

Dobrze kojarzę, że Axl coś na końcu mówił see you soon, czy coś takiego? Ron pytał, czy następnym razem flaga będzie na cały stadion. Oczywiście zobowiązania to nie są, ale nadzieja jest :) Choć pamiętam, jak bodajże w 1994 Steven Tyler w Warszawie podczas Dream on zaśpiewał Warsaw comeback to you i co? :P I nico :) Swoją drogą jak Rybnik "podkradł" Warszawie Gunsów ;), to mógłby się i o Aerosmith pokusić ;) Fakt, że najlepsze lata mają za sobą, ale ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2012, 07:24:14 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #257 dnia: Lipca 20, 2012, 10:26:15 am »
0
Jeśli brać pod uwagę to, że pewnie każdy zespół kończy każdy koncert słowami "See you soon" to raczej nie jest to żadna nadzieja :P No i myślicie, że oni już wiedzieliby coś o nowej trasie, skoro jeszcze nie skończyli jednej?
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #258 dnia: Lipca 20, 2012, 10:32:48 am »
0
Na pewno nie :) Ale wiedzą, gdzie mogą zobaczyć taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaą flagę :P :D A to jest argument ;) :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline maverick1984

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • You could be mine
  • Respect: +6
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #259 dnia: Lipca 22, 2012, 01:23:51 am »
0
Przyszli po prostu popatrzeć i tyle. Prawdopodobnie przez to "zabrali" wiele biletów prawdziwym fanom, którzy naprawdę przyszliby się pobawić pod sceną. Ja byłem w A, stałem blisko sceny i przód się bawił bardzo dobrze. Nie wiem co się działo za moimi plecami.
hmm, czyli prawdziwy fan to taki który skacze pod sceną??? heh... bzdury gadasz...

Nie, nie gadam bzdur. Mam na myśli ludzi, którzy tam przyszli z ciekawości, tylko i wyłącznie. I stać ich było na kupno biletu za 250 złotych, tym samym odbierając może przyjemność tym, którzy by się świetnie pod sceną bawili, czyli fanom. Po prostu przyszli z CIEKAWOŚCI. Czy teraz do ciebie dociera co miałem na myśli?

no to w sumie cieszę się, że żyje w kraju gdzie ludzie z czystej ciekawości wydają 250 PLN ;)
zresztą nawet jeśli tak było, to te osoby nikomu też nic nie odbierały... gdyby ich nie było na koncercie to tych prawdziwych fanów bez biletu za 250 też by nikt nie wpuścił (no na pewno część i tak się prześlizgnęła z tańszym biletem itp) wiec uważam że przerysowujesz nieco sytaucję

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7912
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip