Autor Wątek: "Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators" pracują nad kolejnym albumem  (Przeczytany 4574 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3592
  • Respect: +1421



Slash nie zamierza po raz kolejny zmieniać składu zespołu, bo wie, że jak coś jest dobre, to nie należy tego psuć. Po nagraniu pierwszego solowego albumu, Slash stworzył zespół, który po prawie dwuletniej trasie koncertowej pozwolił mu na nagranie kolejnej płyty - "Apocalyptic Love". Mimo, że można było się tego spodziewać, to teraz ta grupa ludzi naprawdę wygląda jak prawdziwy band. Slash wraz z zespołem - Myles Kennedy & The Conspirators - zamierza nagrać swój trzeci solowy album.

Slash dla Rapid City Journal:

"Pracujemy nad materiałem, w tym momencie zbieramy pomysły na kolejną płytę. To jeden z tych bardzo wczesnych etapów, kiedy po prostu nagrywam riffy, solówki i tak dalej. Daję to później Myles'owi, a on pracuje nad swoją częścią, czyli tekstami i melodią. Mniej więcej tak to wygląda"

Gitarzysta mówi, że zespół tak naprawdę powstał na długo przed nagraniem debiutanckiego krążka. Slash przypomina krótko wybranie Kennedy'ego do dalszej współpracy:

To był tak jakby strzał w ciemno, bo nigdy wcześniej go nie spotkałem. Dałem mu trochę muzyki, a on napisał słowa i melodie. Wszystko to przerodziło się w "Starlight" oraz "Back From Cali" z mojej ostatniej płyty. Zapytałem go, czy nie chciałby pojechać ze mną w trasę. Zgodził się, więc stworzyliśmy świetny zespół. Podczas tournee pomyślałem sobie - "... ci ludzie są niesamowici. Musimy nagrać płytkę!". Więc jeszcze w trakcie koncertowania zaczęliśmy pisać i kiedy trasa się skończyła, zebraliśmy wszystko do kupy, zaaranżowaliśmy jak trzeba, a potem nagraliśmy w studiu. I oto jesteśmy!"

Mimo, że zespół myśli o nowej płycie, może to zająć trochę czasu, bo chłopaki ciągle są zajęci koncertami, promując swój album. Obecna trasa potrwa aż do końca listopada.

Źródło

Offline slawek3093

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +100
Odp: "Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators" pracują nad kolejnym albumem
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 12, 2012, 07:05:05 pm »
0
Fajnie :D . Slash nie próżnuję , Rudy mu może zazdrościć ; )))

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4994
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1680
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: "Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators" pracują nad kolejnym albumem
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 12, 2012, 07:47:12 pm »
+1
..."końca nie widać, końca nie widać"

To dobrze, że ktoś chce ode mnie raz na jakiś czas wyciągnąć pieniądze na oryginalne cd...  8)
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: "Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators" pracują nad kolejnym albumem
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 13, 2012, 07:11:21 am »
0
Wolałbym, żeby nie zamieniali się w Bucketheada, jeśli chodzi o szybkość wydawania płyt ;) Niech popracują solidnie, poczekam, ale chcę dostać coś naprawdę ekstra. Wierzę, że Konspiratorów na to stać.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: "Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators" pracują nad kolejnym albumem
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 13, 2012, 11:22:00 am »
0
To świetnie, że Slash nie próżnuje i jest płodnym artystą :D
Tylko wydaje mi się, że prace nad kolejnym albumem zaczynają się dość szybko, dopiero co Kudłaty wystrzelił z Apocalyptic Love..
Zobaczymy, w każdym razie wydaje mi się, że kolejny album będzie równie dobry, a może nawet lepszy niż poprzednie, bo Conspirators są naprawdę ok ;)
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: "Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators" pracują nad kolejnym albumem
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 13, 2012, 01:52:17 pm »
-1
Spokojnie, wiadomo kiedy zaczynają, ale nie wiadomo kiedy skończą. Pewnemu Panu zajęło to ponad 10 lat ;)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: "Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators" pracują nad kolejnym albumem
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 13, 2012, 06:04:57 pm »
+5
Rok 2016: Slash wydaje swój piąty solowy album, a GN"R promują nadal Chinese.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: "Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators" pracują nad kolejnym albumem
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 13, 2012, 06:57:11 pm »
0
Slashu nieeeeee

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: "Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators" pracują nad kolejnym albumem
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 13, 2012, 07:32:31 pm »
+2
Rok 2016: Slash wydaje swój piąty solowy album, a GN"R promują nadal Chinese.

Dodajmy, że będą go promować gdzieś na Marsie, wśród fanowskiej społeczności mikro śladów życia, bo na Ziemi Chinese słyszeli już wszyscy :lol:
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: "Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators" pracują nad kolejnym albumem
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 16, 2012, 09:48:38 pm »
+1
Żeby to było coś bardziej zróżnicowanego niż "Apocalyptic Love" - Mylesie do ballad !!!

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3747
  • Respect: +948
Odp: "Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators" pracują nad kolejnym albumem
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 17, 2012, 10:44:27 am »
0
Właśnie ballady były najgorszą częścią tej płyty, zbyt spokojne, nudne, jeśli porównamy z takimi balladami jak Little Wing, schody do nieba, czy chociażby Don't Cry, to wychodzą one blado.

 

Slash i Adler nękani przez fankę

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4917
Ostatnia wiadomość Lipca 30, 2009, 02:43:59 pm
wysłana przez Douger