Autor Wątek: "Gó*** prawda" ...czyli Izzy o reunionie  (Przeczytany 8458 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4994
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1680
    • Fotografia Marek Śnioch
"Gó*** prawda" ...czyli Izzy o reunionie
« dnia: Września 08, 2016, 08:56:39 am »
0

Dziś na odwiedzających oficjalnego twittera Izziego Stradlina mogła zaskoczyć wypowiedź współtwórcy największych hitów zespołu.

"g***o prawda, nie chcieli po prostu podzielić łupu po równo. Trzeba iść dalej..."


Poniżej screen oryginalnej wypowiedzi:


Cóż, Izzy z pewnością mówi tutaj o ostatnim wywiadzie Axla i Duffa, w którym Axl nie do końca był w stanie odpowiedzieć, dlaczego oryginalny gitarzysta zespołu nie bierze udziału w reunionie. Teraz już wiemy, że poszło o kasę. Już wcześniej pojawiały się takie informacje, najczęściej wypływające od MSL. Teraz mamy tego potwierdzenie.
« Ostatnia zmiana: Września 14, 2016, 01:37:23 pm wysłana przez Śpiochu »
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: "Gó*** prawda" ...czyli Izzy o reunionie
« Odpowiedź #1 dnia: Września 08, 2016, 09:41:04 am »
0
Myśle, że już nigdy go w zespole nie zobaczymy, nawet jako gościa ;(

PS. Skoro MSL pisał prawdę o tych pieniądzach, to może również nie mylił sie w kwestii płyty "The best off..." + kilka nowych piosenek?
« Ostatnia zmiana: Września 08, 2016, 10:01:31 am wysłana przez domino236 »

Offline Simon W.

  • Patience
  • Wiadomości: 23
  • Respect: +5
Odp: "Gó*** prawda" ...czyli Izzy o reunionie
« Odpowiedź #2 dnia: Września 08, 2016, 10:05:44 am »
0
No to Izzy zburzył nam tegoroczną sielankę w GNR – szkoda. Przy całej mojej sympatii do niego, to jakoś nie widziałem go nigdy w obecnym zespole. Co by nie mówić to Axl,Slash i Duff podchodzą teraz bardzo profesjonalnie do tematu (Axl się nie spóźnia, bierze udział w próbach(!), Slash i Duff pracują nad utworami z ChD i przede wszystkim są trzeźwi). To już inny świat niż w 87-91. Liczyłem jednak na występy gościnne jak Stevena ale po tym Tweecie to raczej można o tym zapomnieć…

Offline JuJu_Hound

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +12
    • http://www.izzyontour.com
Odp: "Gó*** prawda" ...czyli Izzy o reunionie
« Odpowiedź #3 dnia: Września 08, 2016, 10:24:49 am »
0
nie sadze aby na koncerty przyszlo wiecej ludzi gdyby Steven czy Izzy byli na pokladzie lub mieli wystepowac goscinnie; ludzi przyciaga nazwa guns n roses a tak naprawde Axl i Slash; potraktowali to jak biznes a w biznesie nikt nie dzieli sie kasa z kims kto potencjalnie nie przyniesie Ci wiekszych korzysci; pewnie wiele mlodych ludzi bedacych idealistami sie zbulwersuje ze pomysleli o kasie ale sorry takie mamy czasy; 
Izzy Stradlin Message Board
http://shuffleitall.proboards.com/index.cgi

Izzy Stradlin On Tour 1992-2007
www.izzyontour.com

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: "Gó*** prawda" ...czyli Izzy o reunionie
« Odpowiedź #4 dnia: Września 08, 2016, 10:39:55 am »
+6
"Izzy jest rakiem" ~Axl Rose...za 3......2......1......
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: "Gó*** prawda" ...czyli Izzy o reunionie
« Odpowiedź #5 dnia: Września 08, 2016, 11:09:29 am »
+1
przeciez wiadomo, jak tu wielu z was trabilo - chlopaki sie zeszli z dawnego sentymentu a nie dla kasy... a nie, czekaj
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1629
Odp: "Gó*** prawda" ...czyli Izzy o reunionie
« Odpowiedź #6 dnia: Września 08, 2016, 11:11:44 am »
+2
Coś mi się tu nie zgadza... Izzy żyje i komponuje w piwnicy. Nikt nie wie co u niego się dzieje. Unika szumu jak tylko może. Nowa muzyka dystrybuowana tylko cyfrowo. Wydawałoby się, że na rozgłosie i kasie mu nie zależy. I teraz, bum! Wychodzi na to, że nie wrócił do Gunsów przez brak zgody na podział finansów.
Szanuję i uwielbiam gościa ale w tym momencie burzy mi się cały jego wizerunek. Chyba, że nie chodzi mu o niego tylko może Mattowi zaoferowali grosze za powrót (w jakiejkolwiek postaci) i staje w jego obronie :lol: Skoro tak się ostatnio kumplują :P

Offline Oizdob

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +32
Odp: "Gó*** prawda" ...czyli Izzy o reunionie
« Odpowiedź #7 dnia: Września 08, 2016, 11:39:28 am »
0
Boli go że nie występuje z nimi a pewnie miał okazję. Ale tak jak wspomniał ktoś wyżej: jego obecność raczej by nie wpłynęła na frekwencję na koncertach. Moim zdaniem powinien siedzieć cicho a nie teraz wypisywać takie rzeczy.

Offline zeucide

  • Patience
  • Wiadomości: 17
  • Respect: +7
Odp: "Gó*** prawda" ...czyli Izzy o reunionie
« Odpowiedź #8 dnia: Września 08, 2016, 11:53:46 am »
0
Pewnie każdy z nas liczy na to, że Gunsi nagrają coś nowego a do tego Izzy byłby jak znalazł. Faktycznie jego obecność pewnie by nie wpłynęła na większą liczbą sprzedanych biletów ale widzieliście jak ludzie reagowali na pojawienie się Stevena na scenie? Nie można na wszystko patrzeć przez pryzmat tylko sprzedanych biletów ale na całość. Izzy może myślał, że to będzie powrót do gunsów z czasów AFD (wtedy był równy podział kasy). Ja żałuję, że go nie ma na pokładzie właśnie ze względu na ewentualne nagrywanie nowego materiału.

Offline JuJu_Hound

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +12
    • http://www.izzyontour.com
Odp: "Gó*** prawda" ...czyli Izzy o reunionie
« Odpowiedź #9 dnia: Września 08, 2016, 11:53:52 am »
+1
Izzy puscil tweeta jako odpowiedź na to co powiedział Axl w wywiadze. Widać ze wywód Axla go wkurwił.
Izzy Stradlin Message Board
http://shuffleitall.proboards.com/index.cgi

Izzy Stradlin On Tour 1992-2007
www.izzyontour.com

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: "Gó*** prawda" ...czyli Izzy o reunionie
« Odpowiedź #10 dnia: Września 08, 2016, 11:54:15 am »
0
Tak to już jest z tymi reunionami. Teraz będą się żreć jak Bill Ward z Black Sabbath. Widać, że Izzy też jest obrażony, że go w tym nie ma.

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: "Gó*** prawda" ...czyli Izzy o reunionie
« Odpowiedź #11 dnia: Września 08, 2016, 12:17:47 pm »
0
Izzy Strdalin jest jak Jurek Kiler i ma wszystko w dupiu. I ma w dupiu tez to, ze piszecie tu ze powinien siedziec cicho bo cos. Tak wiec Izzy bedzie se pisal co se chce a jak sie nie podoba to nie czytajcie jego tweetow.

Dobranoc.

Offline Oizdob

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +32
Odp: "Gó*** prawda" ...czyli Izzy o reunionie
« Odpowiedź #12 dnia: Września 08, 2016, 12:28:51 pm »
+2
Jakby miał wszystko w dupiu to by tak nie pisał. Więc najwidoczniej nie ma.

Offline Gimli

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Respect: +97
Odp: "Gó*** prawda" ...czyli Izzy o reunionie
« Odpowiedź #13 dnia: Września 08, 2016, 12:45:59 pm »
+1
Dobrze, że Izzy odpowiedział - skoro Axl dał do zrozumienia, że Stradlin zmienia zdanie, i że były jakieś ustalenia, których nie dotrzymał. Axl próbował publicznie zwalić winę na Izzyego i ten się wkurwił. Jak dla mnie prawidłowo.

Co do kwestii frekwencji - Stradlin na pewno miałby na nią wpływ. Z mojej ekipy tylko ja chce się ruszyć na Gn'R w EU, reszta marudzi, że nie jedzie jeżeli do składu nie dołączy ktoś jeszcze ze starej piątki.

Offline slawek3093

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +100
Odp: "Gó*** prawda" ...czyli Izzy o reunionie
« Odpowiedź #14 dnia: Września 08, 2016, 12:46:59 pm »
0
Eh a ja mówiłem ,że Izzy nie będzie brał udziału w tym regroupie. Warto się zastanowić też co sądzą chłopaki na jego temat, jeśli ten skład ,który jest PRACUJE, zjeżdża się na próby, wychodzi punktualnie na scenę  to na co komu Izzy ,który nigdy się nie może określić i nikt nie wie czego on chce. To raz, dwa to to ,że  odnoszę wrażenie iż Izzy najchętniej  spłyciłby  GnR do zespołu tylko grającego po klubach, widać ,ze jemu wgl nie pasują wielkie stadionowe imprezy. Trzy Slash dawno mówił ,że nie przepada za grą z Izzym. Cztery, gdyby Izzy wrócił i Axl chciałby grać materiał z ChD a na pewno by chciał to znowu byśmy mieli 3 gitarowe GnR, dlaczego? Proste Slash dużą część partii z ChD  poza solówkami oddał Fortusowi bo sam nie jest wstanie pewnych rzeczy zagrać (żeby powstrzymać następną gównoburzę, mówie tu o sweepach, arppegiach, efektach ,których Slash nie używa) więc tym bardziej nie widzę na miejscu Fortusa Izziego. Nie mam nic do Stradlina ale niech od sobie gra co chce i jak chce, widocznie to nie jest człowiek z ,którym można współpracować na taką skalę a hajs hajsem o to zawsze będą spory :P

 

Live Threshold Echoes In Vessels czyli Pike 345 [buckethead]

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 266
Ostatnia wiadomość Października 06, 2022, 06:00:36 am
wysłana przez daub