Autor Wątek: Live Nation. Co możemy im zarzucić?  (Przeczytany 27768 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Live Nation. Co możemy im zarzucić?
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 25, 2017, 10:40:35 am »
0
ja sie dlatego bardzo ciesze ze nie wybulilem ze 30zl czy iles tam na kuriera z biletem, tylko wzialem ebilet
Nie każdemu wyskakiwała możliwość e-biletu. Ja miałem do wyboru tylko kuriera, jeden kolega tak samo a drugi miał do kliknięcia samodzielny wydruk. To jest dopiero przekręcanie
Kolejny sposób na dorzucenie sobie do kabzy. Brawo, LN ;)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Live Nation. Co możemy im zarzucić?
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 25, 2017, 11:30:09 am »
0
Early Entrance wchodziło o 17:00, a cała reszta, czyli zwykłe GC, płyta i trybuny o 17:30, wszystko się zgadza.

od strony ulicy Zaglowej czyli amberexpo, byla jedna kolejka i gosc z megafonem z obslugi co chwila powtarzal ze jest jedna kolejka do wszystkiego, na GC, GA i sektory. I nikt z tej kolejki nie wszedl wczesniej niz o 17.30
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Live Nation. Co możemy im zarzucić?
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 25, 2017, 01:39:21 pm »
0
Bo GC EE miało osobną kolejkę i osobne wejście.

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/19149053_10155162089427631_7757164425191152427_n.jpg?oh=5db02ee6a12a400f9c1102072ba62b94&oe=59D535F7

Idąc od strony torów najpierw była kolejka do GC EE, a potem to, o czym mówisz, czyli GC i GA (płyta). Były takie jakby flagi wywieszone przy obu z oznaczeniami na co jest wejście. Wchodziłam tym samym wejściem o którym mówisz.

Offline klaudia28

  • Newsman
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +463
Odp: Live Nation. Co możemy im zarzucić?
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 25, 2017, 01:43:16 pm »
0
W tym LN to też mają poczucie humoru, na tej poglądowej grafice (w linku powyżej) stadionu GC szerokości sceny  :lol:

Offline różanopalca

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 367
  • Płeć: Kobieta
  • "A więc, kanalie: evviva l'arte!"
  • Respect: +171
Odp: Live Nation. Co możemy im zarzucić?
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 25, 2017, 03:10:19 pm »
0
My podjechaliśmy samochodem pod bramki parkingowe i pytamy się młodej damy z obsługi, czy tutaj jest wejście i miejsca dla GC. Zdezorientowana pani stwierdziła, że niezłą jej zagadkę zadaliśmy i nerwowo zaczęła szperać w tonie papierów. Już wtedy wiedziałam, że z organizacją to tu będzie kiepsko. Następnie, aby ominąć kolejkę do barierek, po których to mieli sprawdzać plecaki, przeskoczyliśmy niską bramkę z boku parkingu. Nikt nie zwrócił na nas uwagi. Mogłam więc wnieść ze sobą uzi, koktajle mołotowa, granaty, wąglika w butelce z korkiem i wszystko, co tylko bym sobie wymarzyła :). Gdyby ktoś chciał nam zrobić kuku, to nie musiał się nawet specjalnie wysilać.
"Wszakże astronomowie i na słońcu dopatrują pewnych niejasności!" - Miciński


Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Live Nation. Co możemy im zarzucić?
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 25, 2017, 03:50:49 pm »
0
Early Entrance wchodziło o 17:00, a cała reszta, czyli zwykłe GC, płyta i trybuny o 17:30, wszystko się zgadza.

od strony ulicy Zaglowej czyli amberexpo, byla jedna kolejka i gosc z megafonem z obslugi co chwila powtarzal ze jest jedna kolejka do wszystkiego, na GC, GA i sektory. I nikt z tej kolejki nie wszedl wczesniej niz o 17.30
Czy z tym megafonem najpierw ganiała laska, która tubę megafonu kierowała w chodnik i nic nie było słychać? :P Dostała od nas opieprz, żeby podniosła megafon, bo się bez sensu produkuje i wtedy obrażona podała megafon kolesiowi. Ale chyba to nie było tam, bo nie pamiętam, żeby tam było Amberexpo (tamtędy (wychodziłam po koncercie). Na pewno weszliśmy od strony przystanków tramwajowych, brama nr 10.

Skoro LN zatrudnia ludzi, którzy nie potrafią trzymać nawet megafonu to ja dziekuję bardzo :D
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Live Nation. Co możemy im zarzucić?
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 03, 2017, 05:44:49 pm »
0
ten screen dobrze pokazuje tloczacych sie ludzi na GA, w stosunku do ogromnej dziury po bokach na GC

NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15144
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Live Nation. Co możemy im zarzucić?
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 13, 2017, 06:30:25 pm »
+1
Jak ktoś chce się zapoznać z całością, a nie chce szukać/klikać, to tu jest link:

http://www.maltreting.pl/index.php/2017/07/golden-circle-wedlug-live-nation-czyli-ja-nic-nie-sugeruje/

Bardzo trafnie napisane.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Live Nation. Co możemy im zarzucić?
« Odpowiedź #39 dnia: Lipca 13, 2017, 06:44:24 pm »
0
ten screen dobrze pokazuje tloczacych sie ludzi na GA, w stosunku do ogromnej dziury po bokach na GC

jedno nie ma nic wspólnego z drugim. Dziury o których mówisz powstały nie dlatego, że GC było za duże, a płyta za mała, tylko dlatego, że ludzie na GC byli stłoczeni z przodu. Ten "zapas" z tyłu i po bokach by nie istniał, gdyby każdy wyszedł z założenia, że leżenie na plecach osoby przed nimi nie jest dobrym pomysłem. Takie coś powstaje zawsze, na każdym sektorze, nieważne jak wielki/mały by nie był.

Co oczywiście nie zmienia faktu, że sektor generalnie był za duży, w sensie: przeznaczony dla zbyt dużej ilości osób w stosunku do sensu istnienia strefy "golden".

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Live Nation. Co możemy im zarzucić?
« Odpowiedź #40 dnia: Lipca 13, 2017, 07:05:49 pm »
0
nie o to mi chodzilo

tylko o fakt ze strefa GA byla za mala w stosunku do ilosci sprzedanych tam biletow, a strefa GC odwrotnie

i efekt byl taki ze na GA wszedzie byl scisk, a na GC nie wszedzie

a inna kwestia jest to:

NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Live Nation. Co możemy im zarzucić?
« Odpowiedź #41 dnia: Lipca 13, 2017, 08:38:49 pm »
0
wiem o co Ci chodziło i właśnie do tego się odnoszę :P GC nie było za duże w stosunku do sprzedanych biletów. Dziury powstały, bo ludzie się nierównomiernie rozłożyli, a nie dlatego, że dali za dużo miejsca. Miejsce wyznaczasz nie na zasadzie "jak ludzie się ścisną to i 50 tysięcy wejdzie", tylko na "normalne" stanie, w którym ludzie są obok siebie, ale nie leżą na sobie. Gdyby nie leżeli, to by było akurat do końca. A gdyby z kolei przesunąć barierki bliżej przy tylu osobach, to masz łamanie wszelkich możliwych przepisów, z bhp i ppoż na czele. Nie może być tak, że ludzie stoją w ścisku "od barierki do barierki".
Trudno natomiast wywnioskować na podstawie słabej jakości nagrania, czy ludzie na GA są w ścisku czy po prostu stoją obok siebie, bo nie słyszałam o ścisku i leżeniu na sobie/barierkach na GA, więc możliwe że tam po prostu ludzie stoją w tłumie tak jak powinni, dlatego jest "od końca do końca", a gdyby leżeli to też by powstała dziura.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Live Nation. Co możemy im zarzucić?
« Odpowiedź #42 dnia: Lipca 13, 2017, 08:50:02 pm »
+1
jednak nie wiesz, ale nie wazne

szkoda ze w tym bardzo dobrym tekscie z maltreting.pl jest tylko jedno zdanie na temat afery na trybunach, a tam przeciez tez mnostwo osob mialoby duze podstawy do reklamacji i ubiegania sie o zwrot kasy
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Live Nation. Co możemy im zarzucić?
« Odpowiedź #43 dnia: Lipca 27, 2017, 02:23:19 pm »
0
LN dalej szaleje, oto jak zmieniały się rozmiary płyty w czasie sprzedaży biletów na Depeche Mode:
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15144
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Live Nation. Co możemy im zarzucić?
« Odpowiedź #44 dnia: Lipca 28, 2017, 06:31:03 pm »
0
Relacja jednego z uczestników koncertu Red Hot Chili Peppers w Krakowie wrzucona na jeden z portali:



Cytuj
Tutaj GC z RHCP, gc bylo na pol stadionu i swiecilo pustkami, do koncertu weszla tam tylko garstka osob wiecej, wpuscili nawet wiele osob z trybun dla zapełnienia miejsca bo wstyd przed zespołem.

Wrzucilem to na strone LiveNation z pytaniem co sie stalo i czy oszacowali w jakis sposob sprzedaz do wielkosci GC, ale usiniety post po kilku sekundach

 

Live - band

Zaczęty przez chevantonGNR

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 3591
Ostatnia wiadomość Stycznia 20, 2009, 07:27:58 pm
wysłana przez SSolid