Autor Wątek: Avenged Sevenfold  (Przeczytany 13936 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Avenged Sevenfold
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 12, 2013, 09:21:34 pm »
0
http://www.ultimate-guitar.com/news/general_music_news/avenged_sevenfold_metals_taken_a_beating_we_want_to_make_it_dangerous_again.html Oni się z coraz kolejnym wywiadem pogrążają :facepalm: Smutne, bo kiedyś miałem do nich naprawdę dużą sympatię :(
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Avenged Sevenfold
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 13, 2014, 09:50:56 am »
0
Przesłuchałem tą płytę, jest tu przekroczona trochę granica inspiracji ale to nie zmienia faktu, że słucha się tego bardzo dobrze i przyjemnie :)

Offline kala

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Kobieta
  • Fiction
  • Respect: +42
Odp: Avenged Sevenfold
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 27, 2014, 11:18:23 am »
0
Wybiera się ktoś na ich koncert w Łodzi?

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Avenged Sevenfold
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 05, 2014, 12:06:31 pm »
0
Póki co króciutko - było wyje-k***a-biście!!! Jak ktoś mi powie, że nowy album to "odgrzewany kotlet innych kapel" to... coż, "true fan" hahahah :lol: Więcej soon... :P
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2014, 06:08:01 pm wysłana przez eXtreme »

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Avenged Sevenfold
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 05, 2014, 04:58:51 pm »
0
Ja miałem właśnie takie podejście, ale po wczorajszym koncercie stwierdzam, że dla mnie mogą nagrać i 10 takich płyt! :D Było przezajebiście, koncert przeszedł moje wszelkie oczekiwania!
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Avenged Sevenfold
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 05, 2014, 06:10:29 pm »
0
Die buried alive!!! :radocha:


Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Avenged Sevenfold
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 05, 2014, 06:16:03 pm »
0
Też miałeś wrażenie, że Synyster jest zjarany jak świnia? :P
A no i nie zagrali seize the day :(
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Avenged Sevenfold
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 05, 2014, 08:41:56 pm »
0
Powiem ci, że od razu słychać było jak się jebnął przy Hail To The King :P Poza tym widzieliśmy ich z kalą jak wychodzili ze swojego busu, jak nam machali to tez takie jakieś głupie uśmieszki miał Synyster :D
A co do Seize the Day - cóż, zagrali So Far Away i dla mnie było to naprawdę COŚ!! :)
Nie wiem czy też miałeś wrażenie, że z Inner Baner odpierdolili lipę wpuszczając wszystkich od razu, bez względu na to jaki miałeś bilet. Ludzie z biletem IB powinni mieć chociaż pierwszeństwo wejścia na halę. Pełno głupich gimusek niestety było :/
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2014, 08:43:34 pm wysłana przez eXtreme »

Offline kala

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Kobieta
  • Fiction
  • Respect: +42
Odp: Avenged Sevenfold
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 08, 2014, 08:58:47 pm »
0
Powtórzę to jeszcze raz. Mimo niskiej frekwencji to był najlepszy koncert na jakim byłam ;] Arin wymiatał po całości, pomimo młodego wieku, jak najbardziej zasłużył sobie na nagrodę Golden Gods Awards :) Rośnie Nam kolejny dobry perkusista :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2014, 09:00:18 pm wysłana przez kala »

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Avenged Sevenfold
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 09, 2014, 11:58:12 am »
+1
To i ode mnie taka krótka relacja :P
Z Olsztyna do Łodzi jest kawałek, trzeba to przyznać. Pociągiem od godz. 7 do 13. Po drodze chwila w stolicy, akurat pogrążonej w obławie służb. Powód? Wizyta Obamy :P Wychodząc z dworca po lewej betonowy kloc komuny (czytaj: Pałac Kultury), po prawej Mariott. Czasu było jak na lekarstwo, ale w tłumie trzeba było chwilę postać, a i było warto ostatecznie :D Co do samej Łodzi. Hmmm, niewiele się zmieniło po zobaczeniu miasta "live". Wcześniej w pamięci powtarzał się obraz z filmu "Nic śmiesznego", gdzie w mieście Łodzi nawet "pies psu szkodzi" :P Jedynie żarcie w knajpce "Pełny Brzuszek" wynagrodziło podróż - polecam, bo nie jest najgorzej jak na fastfood ;) No ale do konkretów. Przed halą już o 13 była grupka gimbazy, płaskich nastek i rasowych metalów (większość typu "póki co liczy się muza, a wygląd i kobiety to jak dorosnę i wyrosną mi pierwsze włosy łonowe" :D). Ostatecznie ok 16:30 rozpoczęło się dłuuuugie i nużące kwitnięcie w kolejce. Ale były i pozytywy, to wcześniej. Jak na ironię standardowe narzekanie w podróży kali tym razem opłaciło się. Tourne wokół hali i.... widok autobusu z zespołem! Razem z grupką kilku innych fanów okrzyki "Sevenfold, Sevenfold!" na widok chłopaków. A oni na luzie, pomachali, ukłonili się; w klapeczkach, spodenkach - w końcu prawie lato :D Dalej czekanie, ale o tym już było. Przed wejściem jeszcze "kontrola", czyli pokazówka, że niby ochrona wypełnia swoje obowiązki. W praktyce? Spojrzenie na plecak i kiwnięcie głową żeby iść dalej! Oj kiedyś się doigrają, życzę im akcji z nożem (sam miałem scyzoryk) albo inną bronią podczas koncertu. Pokazówka na całego, ale c**j z tym. Hala? Bez komentarza jeśli chodzi o podział na sektory (IB i reszta płyty). Brak podziału bo...mało ludzi! Oczywiście wszyscy wchodzili razem, także głupie pizdeczki z kokardkami we włosach i biletem za 80 zł na Dzień Dziecka stały obok tych (w tym kali i mnie), którzy wydali po 200 zł na łeb. Cóż, kolejna  koncertowa bańka prysła.
Sam koncert? Acha, był support. Pokrzyczał wokalista, poleciały chórki z laptopa. Kilka kawałów, a jakby wciąż leciał jeden. Nie to że grali źle, ale zapytany o konkretny utwór i czy był grany szczerze odpowiedziałbym dziś, że nie pamiętam. No i po kilku minutach muzyczki z winampa, mocniejsze pierdolniecie przy "Back in Black" i dźwięk dzwonów na wejście w "Shepherd on Fire". k***a ale moc! Nie ma co opisywać każdego kawałka z osobna, wszystko zabrzmiało jak należy. Szkoda tylko, że w trakcie transportu część sceny, dokładnie "king and his sword", uległa zniszczeniu i zamiast tego z tyłu powiewała wielka płachta z symbolem A7X! Ale, dało radę ;)
Koncert mistrzostwo, raz jeszcze to podkreślę. Na duży plus "So Far Away", zajebiście wyszło. Tak jak i reszta. Jedyny minus za to, że nie chciało się chłopakom wyjść rozdać kilku autografów, a czekało trochę osób i to dość długo (my z kalą ok 1h 30m).
Dla tych, którzy nie byli - żałujcie, Bon Jovi czy inne Michaele Buble mogą co najwyżej polerować gałeczki każdemu z Sevenfoldów. No ale kto co lubi :P Suckers! :P
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2014, 12:03:58 pm wysłana przez eXtreme »

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Avenged Sevenfold
« Odpowiedź #55 dnia: Lipca 06, 2014, 01:05:02 pm »
0
Nowy klip, mocny live! :D 8)
Avenged Sevenfold - This Means War (Official Music Video)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Avenged Sevenfold
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 23, 2017, 11:44:17 am »
0
! No longer available


Dawno nie widziałam tak dobrego klipu
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2017, 12:23:03 pm wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Avenged Sevenfold
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 23, 2017, 04:25:46 pm »
+1
Ale masz zapłon Canis :P Polecam cały album przesłuchać. Nie jest to ich najlepsza płyta, ale ma kilka smaczków ;)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Avenged Sevenfold
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 23, 2017, 09:20:16 pm »
0
Nie grzebałam, nie sprawdzałam czy coś nowego wydali. Zapłon jak zapłon. Priorytety mam inne. Grunt, że na to w końcu trafiłam. A ponieważ aktualnie zdaje się są w trasie, fajnie by było jakby na jakiś Woodstock wpadli.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

 

Avenged Sevenfold

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3072
Ostatnia wiadomość Grudnia 29, 2009, 04:24:08 pm
wysłana przez Kurczak