Autor Wątek: Avenged Sevenfold  (Przeczytany 13921 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Avenged Sevenfold
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 16, 2013, 05:35:28 pm »
0
Ostatnio baaardzo mi się wkręcili 8) Dzień w dzień słucham ich dorobku, są naprawdę dobrzy :)

Offline kala

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Kobieta
  • Fiction
  • Respect: +42
Odp: Avenged Sevenfold
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 16, 2013, 05:36:30 pm »
0
Oficjalny klip do singla :)
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=DelhLppPSxY" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=DelhLppPSxY</a>

Offline Marmetal

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 851
  • Płeć: Mężczyzna
  • Own worst enemy.
  • Respect: +412
    • Facebook
Odp: Avenged Sevenfold
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 16, 2013, 07:40:01 pm »
0
Nie ukrywam, że ten utwór nie jest moim ulubionym jeśli chodzi o ten zacny zespół, ale trzeba przyznać że solówka jest naprawdę dobra. Tak w ogóle to Avenged Sevenfold jest jedną z tych (nielicznych) kapel, które za jakieś 10 lat będą głównymi gwiazdami tych największych rockowych festiwali. Mają odpowiedni potencjał, wyrobioną markę i są na dobrej drodze do osiągnięcia swojego wyznaczonego celu. A sam teledysk ciekawy.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Avenged Sevenfold
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 17, 2013, 11:23:48 am »
0
Nie mogę się pozbyć wrażenia, że nowy singiel ma w sobie coś power metalowego i że już to mniej więcej słyszałam chocby w "Time to be king" Masterplanu :P Nie jest identyczne, ale trochę mi tym trąca stylistyka "Hail to the king'.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Avenged Sevenfold
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 17, 2013, 07:56:57 pm »
+1
Teledysk na poziomie utworu, czyli nie powala. Perkusista ani trochę mi nie leży, a M Shadows powinien ściąć kudły :P
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Avenged Sevenfold
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 17, 2013, 08:04:15 pm »
0
Z tymi kudłami to mogę się tylko zgodzic :P Bardziej do niego pasował image z klipu do "Nightmare".
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Marmetal

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 851
  • Płeć: Mężczyzna
  • Own worst enemy.
  • Respect: +412
    • Facebook
Odp: Avenged Sevenfold
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 18, 2013, 02:56:13 pm »
0
Ale teraz przynajmniej ma czym pomachać na koncertach, z czym na pewno dobrze się czuje :P.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Avenged Sevenfold
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 23, 2013, 01:56:44 pm »
0
Cała płytka:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=0CYRRMkF8fo" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=0CYRRMkF8fo</a>

Jestem strasznie zawiedziony, po tak dobrej płytce jak "Nightmare" spodziewałem się czegoś na miarę tego albumu. Chłopaki teraz co raz częściej udzielają się medialnie jak to oni są świetni i są przyszłością metalu, szkoda tylko, że ta płyta tego nie odzwierciedla. Chyba trochę zachłysnęli się sławą. No i nowy perkusista - kompletnie nie trawię, nie dorasta do pięt The Rev, a o Portnoyu nie wspominając. Szkoda, wielka szkoda, bo naprawdę lubię tą kapelę. Żeby nie było - to nie jest zły album, ale ten album jest BARDZO przeciętny.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Avenged Sevenfold
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 23, 2013, 03:02:53 pm »
0
Matt i Johnny byli w tym tygodniu gośćmi Nikkiego w SixxSense

"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Avenged Sevenfold
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 24, 2013, 09:19:34 am »
0
W większości zgadzam się z Mexim. Ostatnimi czasy bardzo wkręciła mi się muzyka A7X i po zapoznaniu się szczegółowo z ich dyskografią byłem pewien, że będą kontynuować swój styl. Niestety płyta nie jest już czystko "sevenfoldowa". Po klasyce jaką był ich "biały album" z 2007, zdefiniowali się wg mnie w mistrzowski sposób na "Nightmare". Mega płyta, okraszona świetnymi tekstami (za to zresztą tak ich cenię). Co do nowego "Hail To The King" to jest to dla mnie taki "Iron" Sevenfold. Dużo czerpią z heavy metalowych kapel, ale dla mnie to nie jest ich faktyczne środowisko. Chwała za to, że chcą próbować czegoś nowego i nie być wtórym, jednak w ich przypadku za każdym razem wychodzi to świetnie.
Na plus z nowej płyty: "Hail To The King"; "Requiem"; "Heretic"; "Coming Home" oraz "Crimson Day" (całkowicie mnie zwala z nóg, dla takich ballad chce się żyć!). Reszta to dobre numery, jednak nie powalają na kolana jak utwory z albumów z 2007 i 2010 r.
Podsumowując - płyta OK z przejawami czegoś dobrego, jednak w moim odczuciu to nie ta ścieżka.
Inaczej - droga właściwa, tylko nie ten pas :P

Offline Kirzen

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 734
  • Respect: +101
Odp: Avenged Sevenfold
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 24, 2013, 01:33:01 pm »
0
Strasznie słaby album. Napisałeś wyżej "Iron" a mi się jeszcze bardziej kojarzy Avengetallica"  :D. Dla mnie dużym plusem tego zespołu zawsze było to połączenie czadowego łojenia z fajnymi melodiami, a tutaj mi tego brakuje. Póki co najlepszy dalej jest "biały album" - tam liczba killerów jest po prostu nagromadzona aż niemożliwie jak na jedną płytę.

Offline Marmetal

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 851
  • Płeć: Mężczyzna
  • Own worst enemy.
  • Respect: +412
    • Facebook
Odp: Avenged Sevenfold
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 24, 2013, 06:10:53 pm »
0
Jak dla mnie solidny album z kilkoma naprawdę świetnymi momentami. Wybija się Planets, a This Means War z riffem ciężkim jak walec przywodzi na myśli Sad But True. Zresztą inspiracje Metalliką są wyraźnie słyszalne, a harmonie gitarowe w Coming Home kojarzą mi się z Iron Maiden. To dobry album, ale nie wiem czy na tyle żebym często do niego wracał. Muszę się jeszcze bardziej osłuchać, ale do najlepszego moim zdaniem City Of Evil to mu daleko.

Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37
Odp: Avenged Sevenfold
« Odpowiedź #27 dnia: Września 02, 2013, 10:13:24 am »
0
Doing Time z GN'R mi się kojarzy  :P

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=G6coOXi2cf0" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=G6coOXi2cf0</a>

Offline Marmetal

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 851
  • Płeć: Mężczyzna
  • Own worst enemy.
  • Respect: +412
    • Facebook
Odp: Avenged Sevenfold
« Odpowiedź #28 dnia: Września 02, 2013, 03:10:47 pm »
0
Zdecydowanie, to była moja pierwsza myśl gdy usłyszałem ten kawałek ;). Zresztą za każdym razem jak go włączam to "słyszę" Gunsów, inspiracja jest oczywista i wielu ludzi już o tym pisało :). Nowy album zawiera elementy Metalliki, Iron Maiden czy właśnie Guns N' Roses - zespołów mających największy wpływ na Avenged Sevenfold.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Avenged Sevenfold
« Odpowiedź #29 dnia: Września 04, 2013, 09:46:05 pm »
0
Nigdy nie potrafiłam się do nich przekonać. Nie są źli, ale jakoś mnie do nich nie ciągnie, nawet żaden utwór mi nie został w pamięci nigdy.

 

Avenged Sevenfold

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3072
Ostatnia wiadomość Grudnia 29, 2009, 04:24:08 pm
wysłana przez Kurczak