Autor Wątek: Wywiad Rona dla Nigtrain Station  (Przeczytany 13366 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Wywiad Rona dla Nigtrain Station
« dnia: Lutego 14, 2007, 08:18:12 am »
0
Wywiad jest dla nas,dla naszego forum,ale zapytałem Rona,czy możemy go upublicznić. Jeśli uzyskam zgodę to upublicznimy na anglojęzycznych forach. Póki co bez wyraźnej zgody Bumblefoota nie powinniśmy tego robić. Mam nadzieję,że zostanie to uszanowane.  Wywiad z Ronem oznacza,że najwyrażniej odeszły w niepamięć sprawy związane z natrętnym polskim fanem i niech tak zostanie :)

Maila do Bumblefoota i od niego tłumaczyła  Łania,której serdecznie dziękuję :)

Mail od nas:
Hej Ron! Cieszymy się bardzo, iż zgodziłeś się odpowiedzieć nam na pare pytań. Mamy nadzieje że nie będą tendencyjne i odpowiadanie na nie Cię nie znudzi.
Wraz z pytaniami chcielibyśmy przesłać pozdrowienia od fanów z Polski zrzeszonych na forum NighTrain Station, dla Ciebie oraz dla wszystkich członków Guns N' Roses. Pozdrawiamy Serdecznie !!! biggrin.gif


Mail od niego :
Hej, odpowiedziałem na tyle na ile mogłem. Nie lubię rozmawiać o pozostałych członkach zespołu, czuję się wtedy nieswojo. Czuję się wtedy niezręcznie w stosunku do tej osoby, o której opowiadam, więc na te pytania nie odpowiedziałem ( możecie zalączyc to razem z odpowiedziami)


1. Na samym wstępie chcielibyśmy Cię spytać, jak trafiłeś do GN'R, jak zareagowałeś na propozycje gry w zespole oraz jak zareagowali najbliżsi na tą wiadomość ?

1.Rozmowy zaczęły się w lecie 2004, bardzo doceniałem to, że pomyśleli o mnie jako o członku zespołu. Wszystko poukładało się w 2006 roku i oto jesteśmy :)

2. Jakie emocje Ci towarzyszyły chwilę przed pierwszym koncertem, jako członek GN'R oraz jakiej reakcji publiczności się spodziewałeś ?

2. Spodziewałem się, że ludzie będą wykrzykiwac imiona byłych gitarzystów, haha !! Głównie skupiłem się na pamiętaniu piosenek! Na kilka godzin przed wejściem na scenę wciąż się ich uczyłem....!

3. Jakie wrażenie wywarł na Ciebie pierwszy kontakt z Axlem oraz resztą chłopaków z zespołu ?

3. Czuję się głupio, kiedy opowiadam o pozostałych członkach zespołu, to tak, jak bym ich analizował i oceniał, więc nie odpowiem za wiele na tego typu pytania, oprócz tego, że są wspaniali i cieszę się, że ich mam (i was też!) :)

4. Który z utworów GN'R wdł. Ciebie jest najbardziej wymagający podczas grania na żywo?

4. Better, ze względu na wokale w tle, ruszać się na scenie, wrócić i stanąć przed mikrofonem, śpiewać długie wysokie dźwięki bez przerwy na złapanie oddechu, wydaje mi się, że moje serce eksploduje pod koniec !!

5. Gdy zaczynałeś swoją "przygodę" z gitarą jakich miałeś idoli, na kim się wzorowałeś ?

5. Zespół Kiss zainspirował mnie do grania muzyki. I The Beatles. Ale tak naprawdę dopiero Van Halen sprawili, że zacząłem myśleć poważnie o graniu na gitarze.

6. Jak oceniasz siebie na tle najlepszych gitarzystów ? Nad czym musisz ciągle pracować jako gitarzysta ?

6. Muszę popracować nad wszystkim. Najpiękniejszą rzeczą w muzyce jest to, że jest ona jak niekończąca się droga przed Tobą, nie ma ograniczeń, co do tego jak daleko możesz zajść. W tym sensie, możesz wciąż się uczyć i poprawiać bez względu na to, jak daleko już zaszedłeś.

7. Jaki był najdziwniejszy strój, w którym grałeś ?

7. Raz, gdy śpiewałem z przyjaciółmi w zespole coverującym na początku lat 90, miałem na sobie wielki garnitur a pod nim jakieś 20 swetrów, więc wyglądałem na jakieś 200 kilo, i grałem tak na koncercie, tocząc się po podłodze, obijając o ściany.

8. Jakie są zasady przydzielania poszczególnych solówek GN'R obecnym gitarzystom ?

8. Żadnych zasad, robimy to na wyczucie i mówimy :’hej chcesz solo?super”

9. Czy stanowi Dla Ciebie jakąś różnice kto gra na perkusji: Brain czy Frank ?

9. Obaj są świetni :)

10. Czy wiesz co słychać u Braina i u jego rodziny ? Czy rozmawialiście z nim niedawno ?

10. Trochę czasu minęło od ostatniej rozmowy, wszystko u nich ok :)

11. Jaki jest twój stosunek do faktu,iż obecnie w zespole jest 3 gitarzystów i 2 klawiszowców ? Pytamy, gdyż skład taki jest rzadko spotykany.

11. Patrzę na to taki sposób, że nie ma takiej rzeczy, której nie moglibyśmy wykonac. Tak dużo możliwości,no wiesz

12. Jest szansa, iż Axl zaśpiewa Don't Cry podczas Twojego sola ?

12. haha, nie wiem :P

13. GN'R określiłbyś bardziej jako zespół pracowity, czy też zabawowy ?

13. I to i to? Bardzo pracujący i bardzo zabawowy :)

14. Jak wygląda współpraca z pozostałymi członkami zespołu "za kulisami" ? Często się spotykacie poza koncertami?

14. Spotykamy się – spędziłem święta z Frankiem i jego rodziną, podczas trasy spotykamy się codziennie z zespołem i załogą...

15. Czy w GN'R panuje demokracja czy może chińska demokracja ?

15. Całkowita demokracja, każdy może być kim chce i wszyscy się wspieramy :)

16. Który koncert podczas trasy był najlepszy i dlaczego nim jest właśnie koncert w Polsce ? wink1.gif

16. Koncert w Warszawie oczywiście! Bo był to koncert w Polsce! :)

17. Co pamietasz coś z pobytu w Polsce i z samego koncertu ?

17. Róże, to było piękne. I fantastyczna meksykańska restauracja naprzeciwko hotelu- mieli tam taką zupę z czarnej fasoli, która była niesamowita. Frank powiedział, że smakuje jak zupa jego mamy , śmialiśmy się z tego, że najlepsze meksykańskie jedzenie znaleźliśmy w Polsce...

18. Słyszeliśmy o Twoich polskich korzeniach. Jeśli to prawda mógłbyś nam o nich w skrócie opowiedzieć ? Masz jakies doświadczenia z Polakami ?

18. Moi dziadkowie są z Polski, przeniesieni z Litwy, nie znam za bardzo dziejów mojej rodziny, duża jej częśc zginęła podczas drugiej wojny światowej. Metal Mike ze Skid Row jest Polakiem i bardzo się cieszył, że gra w Warszawie. Cieszyłem się z jego szczęścia. :)

19. Czy jeśli w przyszłości będziesz realizował
projekt poza GNR poprosisz o pomoc Chris'a Pit(t)man'a?

19. Każdy z zespołu jest mile widziany. :)

20. Czy po powrocie z trasy, wróciłeś na uniwersytet w charakterze wykładowcy? Jeśli tak w jaki sposób reagowali na Twój powrót twoi studenci?

20. Jeszcze nie, ale rozmawiałem z moim szefem kilka dni temu, żeby być na bieżąco. Zamierzam wkrótce odwiedzić szkołę na jeden dzień . :)

21. Skąd masz tą czerwoną czapkę, w której występowałeś?

21. Nie wiem ! Chciałbym wiedzieć, dostałbym ich wtedy więcej... Wydaje mi się, że dostałem ją podczas trasy we Francji 10 lat temu...

22. Co sądzisz o Velvet Revolver ? Podoba Ci się ich muzyka ?

22. (nie mam nic przeciwko VR, ale nie mówmy nic o nich...)

23. Mógłbyś scharakteryzować każdego z członków GN'R w kilku słowach (w tym samego siebie) ?

23. Poza tym, że nie mogę doczekać się spotkania z nimi za kilka miesięcynic o nich nie powiem. ! I mam nadzieję zobaczyć się też z wami wszystkimi jeszcze raz! :D
« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2007, 07:03:21 am wysłana przez zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Oizdob

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +32
Wywiad Rona dla Nigtrain Station
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 14, 2007, 10:36:09 am »
0
Fajny wywiad. Wiadomo w jakim zatrzymali sie hotelu? Bo musze sie wybrac do tej restauracji i zjesc zupe fasolowa :)

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34749
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Wywiad Rona dla Nigtrain Station
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 14, 2007, 10:40:30 am »
0
Cytuj
Fajny wywiad. Wiadomo w jakim zatrzymali sie hotelu? Bo musze sie wybrac do tej restauracji i zjesc zupe fasolowa :)
W sumie nie wiadomo. Kto zna dobrze Warszawę ?;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Tynia

  • Zasłużeni
  • Right Next Door To Hell
  • *****
  • Wiadomości: 309
  • Respect: +5
Wywiad Rona dla Nigtrain Station
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 14, 2007, 10:59:18 am »
0
Cytuj
Cytuj
Fajny wywiad. Wiadomo w jakim zatrzymali sie hotelu? Bo musze sie wybrac do tej restauracji i zjesc zupe fasolowa :)
W sumie nie wiadomo. Kto zna dobrze Warszawę ?;)
Ja stawiam na Blue Cactus, bo to na przeciwko Hayatt Regency Warsaw ***** i w miarę blisko Legii  B)  

Offline artbledo

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 667
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +3
Wywiad Rona dla Nigtrain Station
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 14, 2007, 11:06:47 am »
0
miło  że  tyle  czasu  od  koncertu  i  pamięta  o  różach  ;)  mimo  że  nie  wyszło  tak  jak  chcieliśmy  ...
 
Gn'Ration ! 

Offline Ella

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1943
  • Płeć: Kobieta
  • Nadworna Galernica
  • Respect: 0
Wywiad Rona dla Nigtrain Station
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 14, 2007, 11:20:26 am »
0
Fajny wywiad, ale się Bombelek migał ,żeby czegoś za dużo nie chlapnąc", prikaz tp prikaz"......... :lol:  

Offline Tynia

  • Zasłużeni
  • Right Next Door To Hell
  • *****
  • Wiadomości: 309
  • Respect: +5
Wywiad Rona dla Nigtrain Station
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 14, 2007, 11:26:16 am »
0
Cytuj
miło  że  tyle  czasu  od  koncertu  i  pamięta  o  różach  ;)  mimo  że  nie  wyszło  tak  jak  chcieliśmy  ...
Trzeba to koniecznie powtórzyć przy następnej okazjii, żeby róże stały się "znakiem firmowym" polskich fanów  :D

Fajnie, że Frank był z nimi już wtedy w trasie, mimo że pierwszy występ zaliczył dopiero w Belgii.

Offline slash145

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1149
  • Respect: +1
Wywiad Rona dla Nigtrain Station
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 14, 2007, 11:39:16 am »
0
Świetny wywiad :D fajnie, że pamięta o różach i zupie fasolowej też :P  
"Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą. " - Andrzej Sapkowski

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5046
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1702
Wywiad Rona dla Nigtrain Station
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 14, 2007, 11:43:52 am »
0
Dwa najciekawsze pytania to rzeczywiście to z Frankiem i zupą fasolową oraz to, że święta spędził z Chrisem  :D  
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline kala

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Kobieta
  • Fiction
  • Respect: +42
Wywiad Rona dla Nigtrain Station
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 14, 2007, 11:50:30 am »
0
Bardzo mnie cieszy to, że dla niego jeden z najlepszych koncertów był właśnie w Polsce :D Kto idzie na zupę fasolową? :lol:  

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Wywiad Rona dla Nigtrain Station
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 14, 2007, 12:21:09 pm »
0
Widzicie :P on spędził w Boskiej tzn Pittmanowej atmosferze Święta :D

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Wywiad Rona dla Nigtrain Station
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 14, 2007, 12:22:16 pm »
0
a flagi nie pamiętał? ;P


nowy nr gg : 12071320

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Wywiad Rona dla Nigtrain Station
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 14, 2007, 01:14:45 pm »
0
właśnie! ;P A FLAGA!?
a poważnie- to super wywiad- szkoda, że tak omijał tematy reszty członków- jestem ciekawy co powiedziałby o Axlu i jego terminie 6 marca :D

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Wywiad Rona dla Nigtrain Station
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 14, 2007, 02:06:28 pm »
0
wspaniały wywiad :D ten gość zasługuje na niesamowity szacunek...nie przypuszczałam, że odpowie na prawie wszystkie pytania...zupa fasolowa wymiata :D  

Offline NeoXX

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 375
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fan. Nie fanatyk.
  • Respect: -1
Wywiad Rona dla Nigtrain Station
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 14, 2007, 03:10:57 pm »
0
Bardzo fajny wywiad,tylko dlaczego nie odpowiedział na pytanie dotycznące VR  ?  :(  :P  

 

Piosenki dla początkujących fanów

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 13587
Ostatnia wiadomość Lipca 01, 2007, 09:11:35 pm
wysłana przez veni_f