Autor Wątek: Paul Stenning "The band that time forgot"  (Przeczytany 8640 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Paul Stenning "The band that time forgot"
« dnia: Sierpnia 10, 2006, 10:11:22 pm »
0
A oto jej fragmenty (przeltumaczony przeze mnie -wiec sie nie czepiac jakby co):

1.Nikki Sixx oznajmil ze idzie do drugiego pokoju po gitare(...)godzine pozniej Slash orientuje sie ze Nikki wlasciwie nie wrocil. Szukajac koscistego basisty, Slash otwiera drzwi, potyka sie i przewraca o zdretwiale, sine cialo Nikkiego. Wyglada to jak scena z kiepskiego filmu o rock'n'rollu, Sixx przedawkowal.

W blyskawicznym przyplywie otrzezwienia przerazony Slash zadzwonil do przyjaciolki z obawa bycia znalezionym w hotelu obok martwej gwiazdy rocka, ze wszystkimi oskarzeniami ktore moga sie pojawic. Szybko myslaca przyjaciolka pedzi ile sil zeby zabrac Slasha z miejsca wypadku, nie zapominajac o wezwaniu ambulansu dla Sixxa.

Zeby zapewnic Slashowi wiarygodne alibi, przyjaciolka wymysla GNR party na ktore blyskawicznie zaprasza mnostwo osob. Szybko przestawia tez wszystkie zegary w domu 2 godziny wstecz po czym spokojnie wita gosci z unzaniem ze dotarli oni do jej domu naprawde predko. Wiec Slash bedac na typowej imprezie w stylu GNR moze sie odprezyc wiedzac ze nie moze byc powiazany z przypuszczalna smiercia Sixxa. Szczesliwie, Nikki przezyl.(...)Fakt ze serce Sixxa naprawde przestalo bic na 2 minuty zostalo uwiecznione przez piosenke Motley Crue "Kickstart my heart" ktora pozniej pojawila sie na plycie "Dr Feelgood"

2.Czasami dziewczyny za kulisami wolaja 'Kocham cie'.Mam ochote im
powiedziec, kochanie gdybys mnie znala, to bys k***a nie scierpiala mojego widoku.
AXL

3.Ten zespol bedzie robil swoje dotad az kazdy z nas bedzie martwy IZZY

4.Kupilem sobie Uzi bo ten koles ktory chcial mi wynajac ten dom zaczal
leciec w c**ja-podnoszac cene. Chcial wiecej niz to bylo warte.Tak sie
wkurzylem ze kupilem sobie Uzi. Kazdy gada o karabinach maszynowych
itd.Zdalem sobie sprawe ze jedynym powodem dla ktorego nie zdecydowalem sie na taki bylo to ze myslalem ze po tym mi odbije.Teraz gdy mam kilka sztuk broni rozumiem tez jaka odpowiedzialnosc sie z nimi wiaze.Nigdy ich nigdzie nie biore odbezpieczonych czy zaladowanych. Czujesz:zobaczylem te reklame w magazynie Soldier of Fortune ktora mowila [tu musze zostawic w oryginale]:'When the going gets tough, the tough get an Uzi'.Let's get
tough
AXL

5.Chodze tylko do tych klubow gdzie pracuja moi znajomi zebym mogl miec troche prywatnosci.Jest ciezko jesli idziesz do klubu w ktorym jest 600 osob a konczy sie to ze musisz rozmawiac z 400.Nie masz czasu dla siebie zeby sie zabawic.(...)Chce po prostu byc wsrod przyjaciol,nawet jesli wogole nie rozmawiamy,to ja tego potrzebuje.Gdy ci wszyscy ludzie prosza cie o autograf sytuacja staje sie krepujaca.Nie chce byc kutasem i mowic ludziom 'Spadajcie ode mnie'.Ale nie lubie chodzic do miejsc w ktorych podpisuje autograf za autografem.To przychodzi ze slawa ale to czasem wymyka sie spod kontroli a ludzie potrafia byc chamscy i nieznosni.Ludzie wlamywali sie do mojego pokoju hotelowego budzac mnie i robiac mi zdjecia.Dowiadywali sie gdzie mieszkam i przychodzili pod dom.Ja nigdy nikogo nie prosilem o autograf.
AXL

6.Zawsze sie spozniam.Zawsze chcialem miec napisane w testamencie ze kiedy umre, trumna pojawi sie z polgodzinnym opoznieniem ze zlotym napisem z boku PRZEPRASZAM ZA SPOZNIENIE.
AXL

7.Odszedlem z GNR poniewaz ten zespol przestal mi pasowac.To co zostalo z zespolu nie ma nic wspolnego z tym co stworzylismy.Mysle nawet ze to co zostalo to nie jest Guns N Roses.
DUFF

8.Scott to pryszcz w porownaniu z tym drugim gosciem.Powiem wam ze Scott jest kochany I to nie tak ze Axl nie byl czasem kochany
MATT

9.W naszym zespole [VR] po prostu nie ma zadnych ego.Kazdy z nas gral w zespolach z wokalistami. Wokalisci sa po prostu trudni.Tacy
sa.Przepraszam.Jesli nie trzymasz instrumentu w rece, to wiadomo ze
bedziesz jak wrzod na dupie.
MATT

10.Zagralismy ze 4 nowe piosenki na koncertach ale najwieksze asy ciagle trzymamy w rekawie
AXL

11.Izzy zgadza sie na pisanie piosenek ale nie jest zainteresowany jezdzeniem w trasy koncertowe.Wiecie nie chce miec do czynienia z Axlem. Z gwiazda rocka...Tak jak ja on chce po prostu grac.Nigdy nie
przypuszczalismy ze GNR bedzie takie wielkie
SLASH

12.Obserwuje Slasha I po prostu nie rozumiem.Gra z kazdym od Space Ghost poczawszy a na Michaelu Jacksonie skonczywszy.Nie kapuje. Chcialem zeby swiat go kochal I szanowal. A widze jak on to odrzuca. AXL

13.Jak ktos do mnie przychodzi I pyta czy GNR sie zejda mowie ze jesli byliby to oryginalni czlonkowie I kazdy z nich potrafilby poukladac sobie w glowie na tyle zeby moc przebywac w jednym pokoju razem z innymi, wtedy zagralbym jeden koncert jesli wszystko byloby w porzadku.Proponowali nam miliony dolarow za reunion. Poczatkowo myslalem 'Cholera, pare dni prob a pozniej zagrac dla naprawde podekscytowanej, entuzjastycznej publicznosci? Moze byc fajnie.'Ale gdy nagralismy Sympathy For The Devil Axl nawet sie nie pojawil.Wiec kazdy przestal sie interesowac.Jesli bylny to oryginalny zespol, a Steven Adler moglby pozbierac sie ze swoim gownem, co wiem ze probuje robic od niepamietnych czasow, bo ciagle z nim rozmawiam.Ale szanse ze tak sie stanie sa praktycznie zerowe.
SLASH 2000

14.Slash obmyslil system oceniania kto napisal poszczegolne czesci piosenek.Sadze ze byly 4 kategorie.Tekst,melodia,muzyka,(gitary,bas i bebny) oraz akompaniament/aranzacja.Kazda z kategorii oznaczala 25%.Jak podliczylismy,ja mialem 41%,pozostalym wyszly inne liczby
AXL

15.Jest wiele podobienstw do zycia Michaela Jacksona jak znecanie sie nad Axlem przez jego ojca,ktory ciagle chcial recznie tlumaczyc sprawy swoim dzieciom podczas gdy matka Axla bala sie interweniowac lub po prostu akceptowala stan rzeczy(...)Obaj niezdolni radzic sobie z popularnoscia unikaja publicznych wystapien, o ktore tak bardzo zabiegaja inne gwiazdy(...)Jak wielu innych muzykow-milionerow,ktorzy odizolowani od innych pracuja na wlasny rachunek, Axl zwykle pracuje w nocy a spi w dzien.Kto wie moze mozna go spotkac spacerujacego samotnie nocami jak przedstawionego w klipie do November Rain?(...)

16.Axl rezyduje w srodziemnomorskim typie posiadlosci niedaleko Point Dume w Malibu w Kalifornii.Do domu prowadzi Latigo Canyon Road(...)Axl bardzo strzeze swojej prywatnosci,jego czteroakrowe ogrody zasloniete sa przez ciag drzew oraz ogrodzenie.Mimo tego kierowcy jadacy autostrada wzdluz Pacyfiku moga latwo zlokalizowac posiadlosc Axla,swiecaca gwiazde zainstalowana z boku domu widac na kilometry.
Jego rezydencja ma wzgledna wartosc w stosunku do okolicy-4 miliony $(za hipoteke od 92r placi okolo 15.000 $ miesiecznie).
Duza powierzchnia obejmuje piekne,czesto odwiedzane ogrody.Axl nie jest wyjatkiem posiadajac kort tenisowy (ktory sluzy jako parking dla gosci kiedy Axl organizuje przyjecia)oraz basen podczas gdy plynaca potokiem woda wprowadza do ogrodow poczucie spokoju.
Chcociaz watpie ze zobaczysz go na MTV Cribs, Axl nie jest calkowicie nietowarzyski.Znow podobnie jak Michael Jackson zachowuje on dziecieca niewinnosc,ktora sprawia ze lubi organizowac imprezy dla przyjaciol i ich dzieci.Gdy zbliza sie Helloween wyprawia bal przebierancow(...)Troszczy sie nawet o specjalnie skonstruowane forty i labirynty-dla dzieci do zabawy(...)
Nie tylko przebral sie raz za swinie na Halloween-czym przestraszyl wszystkie przybyle dzieci-ale rowniez zawsze puszcza rocka podczas imprez.Poniewaz jest gospodarzem-nikt z zebranych nie odwaza sie zasugerowac przyciszenia muzyki tak zeby mogli sie nawzajem uslyszec(...)
Ostatnio Axl "odwolal Thanksgiving" bo kolidowalo z jego grafikiem."Postaram sie nie zrobic tak ze Swietami,jako ze Nowy Rok jest zaraz po" mowi powaznie.


TERAZ KILKA CIEKAWOSTEK

-Dziewczyna ktora wystepuje w klipie Since I Don't Have You nazywa sie Jennifer Driver

-Bilet na koncert noworoczny 2001 House of Blues w Las Vegas kosztowal 180 dolarow

-Shannon Hoon to kuzyn Axla [dla mnie to bajer]

-Sharon Bailey (1945-1996) matka Axla

-Gina Siler (w latach 1982-85 )zareczona z Axlem 9 razy

-6.12.2002 Axl zamiast byc na scenie to ogladal mecz koszykowki w pokoju hotelowym.Koncert zostal odwolany.Wybuchly zamieszki wsrod fanow.

TO WSZYSTKO.
 
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Paul Stenning "The band that time forgot"
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 10, 2006, 10:20:21 pm »
0
Cytuj

6.Zawsze sie spozniam.Zawsze chcialem miec napisane w testamencie ze kiedy umre, trumna pojawi sie z polgodzinnym opoznieniem ze zlotym napisem z boku PRZEPRASZAM ZA SPOZNIENIE.
AXL

 
hihi to mi się podoba  :D  

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Paul Stenning "The band that time forgot"
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 10, 2006, 11:41:31 pm »
0
Cytuj
Cytuj

6.Zawsze sie spozniam.Zawsze chcialem miec napisane w testamencie ze kiedy umre, trumna pojawi sie z polgodzinnym opoznieniem ze zlotym napisem z boku PRZEPRASZAM ZA SPOZNIENIE.
AXL

 
hihi to mi się podoba  :D
popieram. to najlepszy tekst że wszystkiego :D :D

i fajny opis posiadłości...

erin

  • Gość
Paul Stenning "The band that time forgot"
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 11, 2006, 12:22:01 am »
0
dzięki za te ciekawostki, oby takich więcej, wszystko jest fajne, mogę tak czytać godzinami B)  

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Paul Stenning "The band that time forgot"
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 11, 2006, 09:18:15 am »
0
Cytuj
Shannon Hoon to kuzyn Axla [dla mnie to bajer]

 
Hmm, a ja słyszałam, że poznali się bo siostra Axl'a była bodajże współlokatorką Shannona w LA <_<  

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Paul Stenning "The band that time forgot"
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 11, 2006, 10:42:21 am »
0
Cytuj
11.Izzy zgadza sie na pisanie piosenek ale nie jest zainteresowany jezdzeniem w trasy koncertowe.Wiecie nie chce miec do czynienia z Axlem.

Nie wiecie z ktorego niby roku ta wypowiedz Slasha? Bo w tym roku okazała się bzdurą ;)

A i dzięki za tłumaczenie tego
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2006, 10:42:54 am wysłana przez Witek »

Offline Shivel

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1612
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +11
Paul Stenning "The band that time forgot"
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 11, 2006, 12:17:51 pm »
0
DrDrei, naprawdę ciekawe kawałki, dużo nowych rzeczy się dowiedziałam. Dzięki, że chciało Ci się przetłumaczyć :)


Cytuj
12.Obserwuje Slasha I po prostu nie rozumiem.Gra z kazdym od Space Ghost poczawszy a na Michaelu Jacksonie skonczywszy.Nie kapuje. Chcialem zeby swiat go kochal I szanowal. A widze jak on to odrzuca. AXL
Przecież świat go kocha i szanuje.
Czy jest coś złego w tym, że dla Slasha najważniejsze jest granie muzyki?
Nie rozumiem Axla w tej wypowiedzi...

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Paul Stenning "The band that time forgot"
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 11, 2006, 01:37:02 pm »
0
ja bym powiedzial ze Axlowi chodzilo ze Slash sie nieco rozmienil na drobne, stal sie komercyjny, wszedzie go pelno, wywiady, programy, wystepy goscinne... jest to przeciwienstwo do Axla-samotnika ktory przepadl w pewnym momencie na 5 lat

 
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline hex

  • Zasłużeni
  • Right Next Door To Hell
  • *****
  • Wiadomości: 261
  • Respect: 0
Paul Stenning "The band that time forgot"
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 11, 2006, 02:00:20 pm »
0
"Jest wiele podobienstw do zycia Michaela Jacksona jak znecanie sie nad Axlem przez jego ojca,ktory ciagle chcial recznie tlumaczyc sprawy swoim dzieciom podczas gdy matka Axla bala sie interweniowac lub po prostu akceptowala stan rzeczy(...)Obaj niezdolni radzic sobie z popularnoscia unikaja publicznych wystapien, o ktore tak bardzo zabiegaja inne gwiazdy(...)Jak wielu innych muzykow-milionerow,ktorzy odizolowani od innych pracuja na wlasny rachunek, Axl zwykle pracuje w nocy a spi w dzien.Kto wie moze mozna go spotkac spacerujacego samotnie nocami jak przedstawionego w klipie do November Rain?(...) "

nie ma sie co dziwić, że odwiedził szpital

Offline Shivel

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1612
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +11
Paul Stenning "The band that time forgot"
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 11, 2006, 02:11:49 pm »
0
Cytuj
ja bym powiedzial ze Axlowi chodzilo ze Slash sie nieco rozmienil na drobne, stal sie komercyjny, wszedzie go pelno, wywiady, programy, wystepy goscinne... jest to przeciwienstwo do Axla-samotnika ktory przepadl w pewnym momencie na 5 lat
Aha, dziękuję za wyjaśnienie.
W końcu Axl i Slash to zupełnie różni ludzie, inne charaktery i odmienne zdania na dany temat. Trudno się dziwić, że to, co dla Axla jest komercyjne, dla Slasha takie nie jest...

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Paul Stenning "The band that time forgot"
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 12, 2006, 07:42:55 pm »
0
Cytuj
Cytuj
11.Izzy zgadza sie na pisanie piosenek ale nie jest zainteresowany jezdzeniem w trasy koncertowe.Wiecie nie chce miec do czynienia z Axlem.

Nie wiecie z ktorego niby roku ta wypowiedz Slasha? Bo w tym roku okazała się bzdurą ;)

A i dzięki za tłumaczenie tego
O ile się nie myle, słyszałem tą wypowiedź w kontekście odejścia Izzego z zespołu. Czyli około 1991/92.

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Paul Stenning "The band that time forgot"
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 16, 2006, 05:02:51 pm »
0
ee rzadko zagladam ostatnio na forum bo nie mam jak i niestety nie przeczytam calosci tego fragmentu biografii, ale ''The band that time forgot'' - ostatnio kupilam dvd nieoficjalne o takiej nazwie o Gunsach wydane w tym roku, z tego co przeczytalam na okladce przedstawiaja w nim dzialalnosc zespolu we wczesnych latach 80-tych i pocztku 90-tych, oraz mowia o trasie w 2006 roku.. Na DVD trafilam przypadkiem - ale nie mam mozliwosci obecnie tego obejrzec ;/

hmm czy ktos to widzial??  


nowy nr gg : 12071320

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Paul Stenning "The band that time forgot"
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 23, 2008, 02:03:00 am »
0
Zagralismy ze 4 nowe piosenki na koncertach ale najwieksze asy ciagle trzymamy w rekawie
AXL

ten cytat z okolo 2002 r
teraz juz wiem ze chodzilo najbardziej o Sorry i TIL
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

 

Del James - "Without You" (po angielsku)

Zaczęty przez DrDrei

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3859
Ostatnia wiadomość Sierpnia 09, 2009, 05:09:14 pm
wysłana przez Trisha