Autor Wątek: Slash dla WOŚP!  (Przeczytany 6453 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3598
  • Respect: +1424
Slash dla WOŚP!
« dnia: Czerwca 21, 2017, 07:18:12 pm »
+7

Koncert Guns N' Roses, to już czwarta wizyta Slasha w Polsce. Przez te kilka lat przygotowaliśmy dla niego wiele niespodzianek - zapewne pamiętacie powitalną flagę w Katowicach, wielką kartoniadę w Krakowie, Promyk Nadziei w Łodzi, czy przedstawiającą okładkę "World On Fire" mozaikę, która powstała z pięciu tysięcy zdjęć jego polskich fanów. Poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko, więc tym razem postanowiłem powiadomić Slasha o nadchodzącej niespodziance i przy okazji zrobić coś pożytecznego.

"Już dawno myślałem, że świetnie byłoby we współpracy z Szymonem Chwaliszem przygotować dla Slasha specjalną gitarę, którą następnie by podpisał i być może na niej zagrał podczas koncertu. Kolejnym krokiem miało być jej wystawienie na aukcji WOŚP. Nie miałem niestety możliwości podjęcia próby realizacji projektu na wcześniejszych, solowych koncertach gitarzysty. Kilka miesięcy temu udało mi się jednak skontaktować z Nędznym Malarzyną, a akcja w końcu nabrała kształtów. Pomalowane przez Szymona Chwalisza wiosło wygląda obłędnie, a Slashowi spodobało się już na początkowym etapie prac. Gitara zostanie wylicytowana na nadchodzącym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ten piękny Gibson 'Childhood' Les Paul, to gitara, która niesamowicie wygląda, ale jeszcze lepiej brzmi. Cały hardware był konsultowany z głównym zainteresowanym i został dostosowany według indywidualnych preferencji Slasha. Przyszły właściciel naszej gitary dokona najlepszego zakupu w życiu, a przy okazji pomoże dzieciakom w polskich szpitalach. Miesiące przygotowań, dziesiątki wiadomości wymienionych ze Slashem, namacalny wręcz stres i setki problemów - tak wyglądała nasza codzienność w związku z akcją. Opłacało się..."

Kilka słów o całym przedsięwzieciu napisał też Szymon Chwalisz:

"Taka szansa nie zdarza się na co dzień , nie zastanawiałem się nawet sekundy, od razu w głowie zacząłem planować, jakie grafiki namaluję na gitarze. Projekt na przodzie gitary przygotowaliśmy we współpracy ze Slashem i Rafałem, przedstawia on potworne wersje postaci ze znanych bajek. Natomiast tył gitary pozostał do ostatniej chwili naszą niespodzianką dla Slasha, namalowałem na nim kobiety z moich obrazów, które bardzo przypadły do gustu muzykowi”- mówi Malarzyna.

Do akcji od razu przyłączył się także Dariusz Kachel (właściciel studia nagraniowego EARTHWORM Records z Wrocławia), który zasponsorował na potrzeby akcji gitarę Gibson Les Paul Standard 2016. Serwis gitary zaproponował nam salon Guitar Help z Warszawy, który przygotował i ustawił gitarę zgodnie z preferencjami muzyka Guns N’ Roses. Slash był zachwycony końcowym efektem i bardzo się ucieszył, że gitara zostanie przekazana na cele charytatywne.


"Chciałbym podziękować Asi Szyrze z Metal Mind Productions, która nie tylko pomagała przy wszystkich poprzednich przedsięwzięciach, ale także umożliwiła mi kontakt z Szymonem. Podziękowania należą się także Dariuszowi Kachelowi, który dostarczył nam pięknego Gibsona. Największe podziękowania należą się jednak samemu Szymonowi, za ogrom pracy, który włożył w ten piękny instrument oraz oczywiście Gosi Pilitowskiej, która musiała się z nami dwoma użerać przez tyle tygodni. W tym miejscu dziękuję również wszystkim forumowiczom, którzy od 2012 roku czytali wszystkie moje newsy, ten jest bowiem ostatni. Nie mogę też zapomnieć o @pompon i wszystkich, którzy towarzyszyli mi w oczekiwaniu na reunion. Bardzo cenię sobie czas spędzony na naszym portalu, ale pora ruszyć dalej."
cravenciak
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2017, 07:03:54 pm wysłana przez gloomy »

Offline pol159

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Mężczyzna
  • "You Could Be Mine"
  • Respect: +73
Odp: Slash dla WOŚP!
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 22, 2017, 05:41:48 am »
0
Świetny sprzęt i super sprawa. Przyszły właściciel będzie zachwycony :radocha:

Offline Vince_Carter

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +281
Odp: Slash dla WOŚP!
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 22, 2017, 10:58:02 am »
0
Slash powinien wyjąć parę złotych z kiermanki i kupić sobie takie wiosło , chociaż gdyby na niej grał podczas koncertu zaraz znaleźli by się ludzie , którzy posądzili go o kserowanie Ashby :D
Crav - świetna robota , gratulacje za wytrwałość i pomysł ;)
11.07.2012 | 13.02.2013 | 20.11.2014 
20.06.2017 | 09.07.2018 | 12.02.2019
20.06.2022 |

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Slash dla WOŚP!
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 22, 2017, 11:06:16 am »
0
Zajebista robota @cravenciak, no i reszta ludzi, którzy uczestniczyli przy tym projekcie. Patrząc na odzew w tym temacie, trochę niedoceniana, no, ale...

Offline WhiskyaGoGo

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +30
Odp: Slash dla WOŚP!
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 22, 2017, 12:20:57 pm »
0
Piękna inicjatywa. Nawet sobie nie wyobrażam ile wysiłku wymagała cała organizacja tego przedsięwzięcia...  :heart: No nic, teraz pozostaje mi tylko wygrać w LOTTO i wylicytować.  :P
no one left to cry to, baby

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5006
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Slash dla WOŚP!
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 22, 2017, 01:08:58 pm »
0
Fajna akcja i ważne że na szczytny cel. Ciekawi mnie ostateczna cena na WOŚPie. Na pewno będziemy o tym Was informować już w styczniu :)
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Slash dla WOŚP!
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 22, 2017, 01:50:00 pm »
0
Zajeb*sta akcja  - brawo  :D

« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2017, 09:46:52 pm wysłana przez Canis_Luna »

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Slash dla WOŚP!
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 22, 2017, 02:11:26 pm »
0
Brawooo :)

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Slash dla WOŚP!
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 22, 2017, 02:37:36 pm »
+5
Gitara zajebista, fajnie, że Slashowi się spodobała. I dobrze, że kudłaty ma świadomość, że w Polsce może zawsze liczyć na jakieś niespodzianki. Od Dody dostał jakiś rower z pedałami w kształcie gitary.

Z tego miejsca w imieniu szeroko pojętej administracji tego forum chciałem podziękować Cravenciakovi za wkład w rozwój tego forum, wiele ciekawych newsów i mówiąc wprost przez pewien czas trzymanie tego forum przy życiu (gdy nic się nie działo w obozie GN'R szeroko relacjonowałeś trasy Slasha). Widać, słychać i czuć Twoją szczerą fascynację osobą Slasha (i brak uwielbienia i szacunku do Axla też - nie oszukujmy się :D), która przeszła też na mnie, przez co byłem aż 3 razy na Slashu - a bez tego pierwiastka, który gdzieś tam zasiałeś, skończyłoby się pewnie na show w Katowicach.
Mam nadzieję, że będziesz jeszcze czasem aktywny na forum, gdyż Twoje utarczki z sunsetsripem przyprawiają administrację o ból głowy i jednocześnie dają sporo rozrywki.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Slash dla WOŚP!
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 22, 2017, 02:47:36 pm »
0
Szacun za tą akcję, Cravenciak :) liczę, że trafi się jakiś maniak, który wylicytuje tą gitarę za porządną kwotę :)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

 

Slash na "pikniku" rockowym

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5698
Ostatnia wiadomość Października 13, 2009, 03:47:12 pm
wysłana przez Meximax