Autor Wątek: Nikki Sixx o częściowym reunionie Guns N’ Roses  (Przeczytany 3639 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Nikki Sixx o częściowym reunionie Guns N’ Roses
« dnia: Marca 15, 2017, 12:23:08 pm »
+2


W wywiadzie udzielonym Neon Sunset Nikki Sixx z Motley Crue wypowiedział się na temat przygody Axla z AC/DC. Wywiad pochodzi z zeszłego roku, ale dopiero niedawno znalazł się na YouTubie.

„Uwielbiam ten zespół. Wychowałem się na Bonie Scotcie, a AC/DC zawsze był dla mnie ważny. Kiedy Brian [Johnson] dołączył do nich, musiał wykonać dużo ciężkiej pracy, ale dzięki niemu jakość zespołu jeszcze się poprawiła. Brian jest świetnym facetem. Początkowo nie wyobrażałem sobie zespołu bez Bona, potem nie mogłem go sobie wyobrazić bez Briana. Teraz Axl z nimi śpiewa. On jest rewelacyjnym wokalistą i sądzę, że wykona kawał dobrej roboty. Nie wiem, czy Brian wróci, czy nie, ale myślę, że jest całkiem fajnie tak, jak jest”.   

Sixx określił Axla jako "ciekawą osobowość" i "po trosze samotnika". Poruszył też temat częściowego reunionu Guns N’ Roses.

„Ludzie z branży, którzy próbowali doprowadzić do ponownego zejścia się klasycznego składu Guns N’ Roses, nigdy się tego nie doczekają”, powiedział Nikki. „Mamy częściowy reunion i Axl wydaje się szczęśliwszy”.

„Prawdę mówiąc, nie znam Axla zbyt dobrze. To znaczy… poznałem go trochę w latach osiemdziesiątych, kiedy Gunsi grali z Motley Crue. Zawsze odnosił się do mnie miło. Był 
trochę nieśmiały, ale traktował mnie z szacunkiem. Cieszę się ze względu na niego. Wydaje się szczęśliwy. Wygląda zdrowo. Tęsknił za tym, co robi teraz, i jestem pewien, że naprawdę dobrze się czuje, mając Slasha i Duffa u boku. To niesamowite. Dobre dla niego, ale Slasha i Duffa też. No i dla fanów”.

Newsa podesłał @daub. Dziękuję.

Źródło
« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2017, 10:39:33 pm wysłana przez Zqyx »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8575
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Nikki Sixx o częściowym reunionie Guns N’ Roses
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 15, 2017, 11:10:42 pm »
+1
jesli Adler zobaczy te fotke, na ktorej postawiono na nim czerwony krzyzyk, to wiedz ze Frank moze sie zaczac obawiac o swoje zycie
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Nikki Sixx o częściowym reunionie Guns N’ Roses
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 15, 2017, 11:27:53 pm »
+2
Frank zacznie jeździć windą.
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Nikki Sixx o częściowym reunionie Guns N’ Roses
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 16, 2017, 09:42:08 am »
0
Dyplomatycznie, Nikki, dyplomatycznie :lol: kiedyś przecież się z Axlem niezbyt lubiliście, ale moze to przez Vince'a :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4393
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2459
Odp: Nikki Sixx o częściowym reunionie Guns N’ Roses
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 16, 2017, 10:21:12 am »
+1
Nikki chwała Ci za to, ze nie pchasz się w ramiona Axla vide "Jednego dnia myślałem, że jesteśmy przyjaciółmi, a następnego on zachowywał się tak, jak gdybym nie istniał".
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Nikki Sixx o częściowym reunionie Guns N’ Roses
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 16, 2017, 11:25:23 am »
0
To by była hipokryzja, a Nikki hipokrytą raczej nie jest. Fakty da się łatwo odnaleźć i przypomnieć. Nawet w autobiografii Motley o tym opowiadali. Vince miał z Axlem kosę, Nikki trzymał z Vincem, więc przyjacielem Axla raczej nigdy nie był. A że ćpal ze Slashem i Adlerem (i "umarł" w pokoju hotelowym jednego z nich) to już inna historia :P

Zresztą to chyba najcieplejsze słowa Nikkiego o Axlu, jakie czytałam.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Nikki Sixx o częściowym reunionie Guns N’ Roses
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 16, 2017, 05:18:30 pm »
+3
A może to Ashba sprawił że Nikki ma lepsze zdanie na temat Axla niż wcześniej?  ;)

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8575
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Nikki Sixx o częściowym reunionie Guns N’ Roses
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 16, 2017, 07:54:28 pm »
0
To by była hipokryzja, a Nikki hipokrytą raczej nie jest. Fakty da się łatwo odnaleźć i przypomnieć. Nawet w autobiografii Motley o tym opowiadali. Vince miał z Axlem kosę, Nikki trzymał z Vincem, więc przyjacielem Axla raczej nigdy nie był. A że ćpal ze Slashem i Adlerem (i "umarł" w pokoju hotelowym jednego z nich) to już inna historia :P

Zresztą to chyba najcieplejsze słowa Nikkiego o Axlu, jakie czytałam.


Izzy ponoc zaczepial najpierw zone Vince'a, Vince pozniej za to walnal Izziego, po czym Axl z Vincem zaczeli sie obaj wyzywac na pojedynek, do ktorego nigdy nie doszlo

! No longer available


http://ultimateclassicrock.com/izzy-stradlin-vince-neil-mtv-awards/
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Nikki Sixx o częściowym reunionie Guns N’ Roses
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 16, 2017, 09:24:44 pm »
+2
Zgadza się. Według autobiografii Motley Vince się na ten pojedynek stawił a Axl nie. Ale jak było naprawdę to już pewnie żaden nie wie :P

Maxi, na pewno Ashba opowiedział Nikkiemu parę najlepszych axlowych dowcipów :lol:
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

 

Alan Niven: "bez Izzyego i Stevena to co najwyżej Velvet Roses"

Zaczęty przez Emma

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 12672
Ostatnia wiadomość Kwietnia 14, 2016, 07:35:39 pm
wysłana przez pawlik.7