Autor Wątek: Problemy organizatora koncertu GN'R w Dubaju  (Przeczytany 2671 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Problemy organizatora koncertu GN'R w Dubaju
« dnia: Marca 08, 2017, 10:47:42 am »
+2

Nad zespołem Guns N’ Roses znów ciąży słowo „spóźnienie”. Tym razem jednak to nie Axl Rose nie stawił się na czas, ale jego fani. Legendarny zespół rockowy wystąpił w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) w Autism Rocks Arena w piątek 3 marca, dając koncert, który wielu opisało jako chwalebny powrót do formy po latach burzliwej przeszłości. Jednak nie wszyscy byli zadowoleni. Organizator wydarzenia agencja 117 Live znalazła się pod ostrzałem niezadowolonych fanów w social media za sposób organizacji koncertu. Wielu z nich przegapiło większość występu z powodu ogromnych korków. Niektórzy musieli pokonać duży dystans, żeby dostać się do areny.

Zespół pojawił się na scenie punktualnie o godzinie 21. Po koncercie, 117 Live opublikowało post na swoim fanpage’u, wykazując zrozumienie dla napływających skarg.

“Guns N’ Roses zagrało dla 30,000 fanów w The Autism Rocks Arena w piątkowy wieczór w ramach ich trasy koncertowej “Not In This Lifetime”. Fani otrzymali ponad dwuipółgodzinną ucztę w postaci jednego z najlepszych występów na żywo jakie widziało to miasto, z Axlem, Slashem, Duffem i ich zespołem grającym kolekcję swoich najlepszych hitów. (...) Arena została otwarta o godzinie 16, aby umożliwić fanom wczesny dostęp a organizatorzy przyznają, że niektórzy fani, których organizacja podróży nie pozwoliła dotrzeć na miejsce na czas mogli przegapić początek koncertu.”

Uczestnicy koncertu nie odnieśli się przyjaźnie do powyższego posta i nie pozostawili na organizatorach suchej nitki.

“Zbudowaliście miejsce bez utworzenia odpowiednich dróg wchodzenia i wychodzenia z areny. Nigdy więcej nie pójdę na koncert organizowany przez Was” – skomentowała Shelina Jokhiya.
“Koncert Guns N’ Roses ostatniej nocy był wspaniały, ale organizacja była najgorszej jakości, coś do czego ludzie z Dubaju nie są przyzwyczajeni” – napisał kolejny fan.


Fani porzucają samochody i pieszo idą na koncert Guns N’ Roses (fot.: http://twitter.com/rjbudden/status/837710074885844994)

Na twitterze zapanowały podobne nastroje:
„Cholera, 20 lat w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i spokojnie mogę powiedzieć, że to najgorzej zorganizowany koncert, na jakim byłem. A byłem na dziesiątkach innych.”
„Po 3 godzinach w korku poddajemy się i wracamy do domu (...) Mam nadzieję, że show był warty tego dla tych, którym udało się dotrzeć”.
„Opuściliśmy korek najbliższym zjazdem. Nie spędzimy kolejnych dwóch godzin w korku, żeby przyjechać na chwilę i zobaczyć końcówkę koncertu”.
„117 Live, co za absolutny żart. Jestem wściekła. 3 godziny w korku. A zespół jest już na scenie. Proszę o zwrot”.

Ale nie wszystkie opinie były krytyczne.
“Wyszliśmy o czasie, pojawiliśmy się o czasie, widzieliśmy Guns N Roses o czasie i daliśmy czadu o czasie! Korek był szalony jak na każdym innym koncercie, na którym byłem” – dodał ktoś zadowolony z występu.

Jednak szef agencji 117 Live Thomas Ovesen nie chowa głowy w piasek i zapowiada poprawę. „Dla tych którzy doświadczyli utknięcia w korku będziemy kontynuować współpracę z RTA and Dubai Events Comitee w celu poprawy zarządzania drogami z rozwiązaniami takimi jak nowe punkty dostępu drogowego, ogólnego zarządzania autostradą a nawet obowiązkowych usług Park And Ride, w celu zapewnienia lepszego doświadczenia z przyjazdem dla wszystkich kolejnych koncertów na Autism Rocks Arena”. Marne to jednak pocieszenie dla tych, którym nie udało się dotrzeć na koncert.

Być może fani amerykańskiej legendy rocka mając na uwadze spóźnienia wokalisty Axla Rose (czasami wielogodzinne) specjalnie nie spieszyli się na podaną przez organizatora godzinę rozpoczęcia koncertu spodziewając się powtórki z rozrywki. Tym razem spotkało ich spore rozczarowanie, bo Guns N’ Roses od momentu regroupu w styczniu 2016 roku pojawia się na scenie punktualnie (największe opóźnienie to ok. 40 minut w Melbourne w Australii, gdy z kolei w korku utknął sam Axl Rose) dając pełne energii i wypełnione po brzegi przebojami prawie trzygodzinne występy. Pamiętajmy o tym, żeby 20 czerwca w Gdańsku nie utknąć w jakimś korku.

Źródło 1
Źródło 2
Źródło 3

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Problemy organizatora koncertu GN'R w Dubaju
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 08, 2017, 11:00:43 am »
+1
Cytuj
Być może fani amerykańskiej legendy rocka mając na uwadze spóźnienia wokalisty Axla Rose (czasami wielogodzinne) specjalnie nie spieszyli się na podaną przez organizatora godzinę rozpoczęcia koncertu spodziewając się powtórki z rozrywki.

Również winiłbym organizatora. A może inaczej - wiadomo, każdy odpowiada sam za siebie, i to była osobista decyzja żeby wyjechać o jakiejś tam godzinie. Ale wrzucałem już w temacie pod koncertem przewodnik dla uczestników koncertu i tam było przypomnienie, tak w skrócie: "Patience...Axl lubi się spóźniać". Ani słowa, że dotychczas zarówno na trasie w Amerykach jak i w Australii i Japonii było wszystko na czas, poza Melbourne.
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3473
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Problemy organizatora koncertu GN'R w Dubaju
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 08, 2017, 11:01:36 am »
0
Podoba mi się tekst (chociaż podejrzewam, że gdybym stała w tamtych korkach, miałabym inne odczucia), a jeszcze bardziej - morał. ;) 

Jednak szef agencji 117 Live Thomas Ovesen nie chowa głowy w piasek i zapowiada poprawę.

Musztarda po obiedzie.
« Ostatnia zmiana: Marca 08, 2017, 12:46:40 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Problemy organizatora koncertu GN'R w Dubaju
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 08, 2017, 10:33:24 pm »
+1
nawet najwieksze pieniadze szejkow nie poradza, gdy kierownik wyjdzie na scenie o czasie
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3473
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Problemy organizatora koncertu GN'R w Dubaju
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 09, 2017, 11:02:24 am »
0
Nawet największe pieniądze szejków nie poradzą, gdy na scenę wyjdzie... Neymar. 

Nie mogłam się powstrzymać, to porównanie było zbyt kuszące!
A żeby nie było, że offtopuję...

http://fusion.net/story/153864/in-this-post-we-briefly-compare-neymar-to-axl-rose/?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=soccergods   ;)
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Problemy organizatora koncertu GN'R w Dubaju
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 09, 2017, 04:54:49 pm »
0
ach ten Neymarrr coz on wczoraj wyprawial

porownanie do Axla trafne, obaj genialni, chimeryczni i sprawiajacy duzo problemow
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4394
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2460
Odp: Problemy organizatora koncertu GN'R w Dubaju
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 10, 2017, 12:32:35 pm »
+1
(...) jednego z najlepszych występów na żywo jakie widziało to miasto, z Axlem, Slashem, Duffem i ich zespołem (...)

Dawno nic mnie tak nie rozbawiło.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

 

GNR wydadzą „London 1991” – nagranie z koncertu na Wembley [gunsnroses]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 1467
Ostatnia wiadomość Kwietnia 03, 2023, 02:14:22 pm
wysłana przez Bender