Autor Wątek: Tommy: "Chyba już nie dorosnę"  (Przeczytany 2840 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lapny

  • Moderator
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Tommy: "Chyba już nie dorosnę"
« dnia: Marca 05, 2017, 10:10:10 pm »
+2

Tommy Stinson w wywiadzie dla Fox News, poruszył następujące kwestie:

-o występie swojej kapeli Bash & Pop, 19 stycznia w show Stephena Colberta, gdzie zagrali utwór „On the Rocks” z najnowszej płyty „Anything Could Happen”; pod koniec utworu, prowadzący odłączył prąd zespołowi i wdał się w „bójkę” z Tommym.

! No longer available


„To było całkowicie improwizowane. [...] Śmieszne i spontaniczne.
Chyba musimy zrobić rewanż. Założę na to mój strój zapaśnika”.

- o koncertach Bash & Pop

„Świetnie się bawimy, ludziom też się raczej podoba. Staramy się upraszczać sprawy, długo już to robię, dlatego chcę po prostu żeby wszyscy widzowie się dobrze bawili, a my żebyśmy dali z siebie wszystko i zagrali najlepszy występ na jaki nas stać”.

- o dorosłości

 „No cóż, skończyłem już 50 lat, chyba nie ma już szans na to że dorosnę, ale nadal jest nadzieja (śmiech). Mój dowód osobisty mówi że dorosłem i że się starzeję, ale nie wydaje się to przekładać na życie codzienne”.

- o polityce i nowym prezydencie Trumpie

„Interesuje się polityką i wiele rzeczy mnie martwi. Szczerze mówiąc, nie wierzę że muszę nadal dłużej żyć w tym kraju, z innego powodu niż moje dzieci (starsza córka ma ponad 20 lat, młodsza jest uczennicą szkoły podstawowej). Ale gdybym miał możliwość stąd uciec, zrobił to tak szybko jak cholera”.

- o porównaniu Paula Westerberga (wokalista i gitarzysta The Replacements) i Axla Rose

„Jest między nimi więcej podobieństw niż różnic. To jest związane z ich geniuszem. Obaj są świetnymi kompozytorami oraz wykonawcami piosenek, a jednocześnie mają na koncie swoje grzeszki, które ich definiują. Trzeba sobie z tym radzić, każdy z nas ma swoje za uszami.”

- o swoim życiu

 „Mam w sobie wiele wdzięczności. Czuję się szczęściarzem i naprawdę to doceniam. Ale przede mną wciąż wiele pracy. Nie tylko w muzyce, ponieważ jest tyle innych rzeczy które mnie w życiu interesują.”


źródło:  http://www.foxnews.com/entertainment/2017/03/01/tommy-stinson-grateful-for-his-charmed-life-disappointed-in-trumps-election.html
tłumaczenie i opracowanie: sunsetstrip

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Tommy: "Chyba już nie dorosnę"
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 05, 2017, 10:21:11 pm »
0
Cytuj
chyba nie ma już szans na to że dorosnę, ale nadal jest nadzieja (śmiech). Mój dowód osobisty mówi że dorosłem i że się starzeję, ale nie wydaje się to przekładać na życie codzienne
Spoko, Tommy. U mnie to samo, choć w dowodzie jednak trochę mniej ;)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Tommy: "Chyba już nie dorosnę"
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 06, 2017, 10:31:17 am »
+1
- o polityce i nowym prezydencie Trumpie

„Interesuje się polityką i wiele rzeczy mnie martwi. Szczerze mówiąc, nie wierzę że muszę nadal dłużej żyć w tym kraju, z innego powodu niż moje dzieci (starsza córka ma ponad 20 lat, młodsza jest uczennicą szkoły podstawowej). Ale gdybym miał możliwość stąd uciec, zrobił to tak szybko jak cholera”.

Wydaje się, że podczas zeszłorocznej kampanii wyborczej w USA Tim Kaine, kandydat Hillary Clinton na urząd wiceprezydenta, niejako "wywołał Tommy'ego do tablicy", oświadczając, że Let It Be The Replacements jest jednym z jego ulubionych albumów.

Tako rzecze Live Nation:
http://www.alternativenation.net/ex-guns-n-roses-member-threatens-leave-america-due-president-trump/
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Lapny

  • Moderator
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Odp: Tommy: "Chyba już nie dorosnę"
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 06, 2017, 03:10:28 pm »
0
Zawsze mnie zastanawia czemu nikt nie spyta Stinsona o Going Down. Tylko mnie ciekawi czy to był przeciek z możliwego materiału na CHD II czy tylko jakiś odrzucony kawałek z jego solowego albumu z Axlem w roli gościa?  :P

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2017, 05:19:34 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Tommy: "Chyba już nie dorosnę"
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 06, 2017, 05:02:36 pm »
0
+ videochat z Bąblem, gdzie zapytany o "Going down" powiedział coś w stylu "Nie znam tej piosenki, ale pewnie gdyby istniała to tak by brzmiała" po czym zagrał fragment ;)

Może komuś uda się znaleźć powyższe nagranie, tak przy okazji?
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Tommy: "Chyba już nie dorosnę"
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 06, 2017, 05:10:59 pm »
0
- "Going Down" is a song written by Axl which Bumblefoot described as "earthy", in the meaning of "organic" in contrast to "instrumental".

''Going Down is Chi Dem era, kinda earthy, but let Axwell talk about it when he's ready''

http://www.mygnrforum.com/index.php?/topic/185592-live-chat-with-bumblefoot-march-27-2012/

« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2017, 05:20:11 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Lapny

  • Moderator
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Odp: Tommy: "Chyba już nie dorosnę"
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 06, 2017, 06:14:15 pm »
0
Okay, dzięki Panowie za nadrobienie mojej niewiedzy  :P

 

Fortus o NITLT i nie tylko [fortus] [gunsnroses]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 2112
Ostatnia wiadomość Czerwca 16, 2019, 07:22:09 pm
wysłana przez Ivellios