Autor Wątek: Steven Adler: "Mam zapał i chęć do życia, marzenia i cele"  (Przeczytany 3261 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Clarise

  • Moderator
  • Welcome to the jungle
  • *****
  • Wiadomości: 121
  • Płeć: Kobieta
  • angry neurotic catholics
  • Respect: +117
Steven Adler: "Mam zapał i chęć do życia, marzenia i cele"
« dnia: Marca 02, 2017, 06:36:15 pm »
+3

Były perkusista klasycznego składu GN’R,  Steven Adler, rozmawiał w wywiadzie z Mitchem Lafonem o tworzeniu nowego utworu wraz z Richardem Fortusem.

„Richard jest świetny! Dzielenie z nim sceny było dość dziwne przez jego podobieństwo do Izzyego. Z daleka naprawdę wygląda jak on! Czasem podczas gry wydawało mi się, że to naprawdę Izzy, z tym, że Izzy ma nieco inny styl gry, co nie zmienia faktu, że Richard jest wspaniałym gościem. Będąc na backstage'u przed koncertem w Nashville wspólnie napisaliśmy nawet piosenkę.”

Adler mówi również dlaczego według niego nie było mu dane zagrać więcej utworów na innych koncertach:

„Byłem z zespołem w Argentynie. Dlaczego pozwolili mi zagrać tylko jedną piosenkę? Nie mam pojęcia. Z szacunku do Fernando nie mogę powiedzieć nic złego. Byłem po prostu bardzo szczęśliwy dzieląc scenę z chłopakami podczas tego jednego utworu. Mimo, że nie było to tym, czym mogło i powinno być, to mogę już teraz zostawić tę sprawę za sobą. Teraz czuję się znacznie lepiej – jakbym zrzucił z siebie ogromny ciężar, dzięki czemu mogę ruszyć dalej. Mogę grać z innymi ludźmi, robić coś innego i to jest świetne. Przez ostatnie trzy lata ćwiczyłem tzw. cztery kroki do osobistego wyzwolenia (Steve odnosi się tutaj do książki „Wisdom from the Four Agreements” przyp. red.), dzięki czemu zmieniło się moje życie. Jestem znacznie szczęśliwszą osobą. Czuję się jak nastolatek. Mam zapał i chęć do życia, marzenia i cele, i chcę robić wiele rzeczy. Uwielbiam ten stan. Wcześniej, jedyne czego pragnąłem, to reunion i uczestnictwo w nim. Robię to, co mogę w tej sytuacji i jestem za to wdzięczny."

O tym, czy kiedykolwiek zapytał management GN’R dlaczego nie może grać więcej utworów:

„Oczywiście, że pytałem! Zaczynałem grać inną piosenkę, a oni kazali mi się wtedy wynosić. Mówili: „Dobra, już skończyłeś.” Ja wtedy zaczynałem grać kolejny utwór, a wtedy wyłączyli mi dźwięk. „Spadaj, to już koniec na dzisiaj”. No dobra. Musiałem zrobić swoje. Lepiej kochać i stracić, niż nie kochać w ogóle. Przynajmniej dałem czadu z chłopakami. Kocham Slasha, Duffa i Axla i miałem okazję poznać świetnych ludzi którzy pracują razem z nimi. W dodatku Fernando, który jest częścią ekipy zarządzającej, ma wiele świetnych pomysłów na nadchodzącą w lipcu trzydziestą rocznicę wydania Appetite, powinno to być coś wielkiego dla fanów. Jeszcze nie znam żadnych szczegółów, ale Fernando to dobry facet i myślę że uda mu się stworzyć  dobrą koncepcję. Chyba nigdy nie dostanę wyjaśnienia, czemu nie mogę grać więcej utworów z chłopakami. Jest jak jest, tak musi być.”

Źródło

newsa podesłał @daub, dziękujemy
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2017, 07:18:45 pm wysłana przez Zqyx »
"Though strange lay the waters from which they emerged, they glanced upon the world as their own.
Yet deep in their hearts they knew all the time that this was not really their home.
So they rode on."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Steven Adler: "Mam zapał i chęć do życia, marzenia i cele"
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 02, 2017, 06:58:48 pm »
+4
Adler chce grac kolejna piosenke a tu przychodzi kierownik sali i mowi:

! No longer available
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Steven Adler: "Mam zapał i chęć do życia, marzenia i cele"
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 02, 2017, 07:00:59 pm »
0
" Przez ostatnie trzy lata ćwiczyłem tzw. cztery kroki do osobistego wyzwolenia (Steve odnosi się tutaj do książki „Wisdom from the Four Agreements” przyp. red.), dzięki czemu zmieniło się moje życie. Jestem znacznie szczęśliwszą osobą. Czuję się jak nastolatek. Mam zapał i chęć do życia, marzenia i cele, i chcę robić wiele rzeczy. Uwielbiam ten stan. Wcześniej, jedyne czego pragnąłem, to reunion i uczestnictwo w nim. Robię to, co mogę w tej sytuacji i jestem za to wdzięczny."

Mówcie co chcecie, ale mam wrażenie, że Steven jednak dość mocno się zmienił. Oczywiście nie na tyle, żeby ruszyć z Gunsami w tournee dookoła świata ;), ale ważne, że ruszył ze swoim życiem. Szczęśliwy Steven, to Steven, jakiego chce się oglądać i czytać :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Steven Adler: "Mam zapał i chęć do życia, marzenia i cele"
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 02, 2017, 07:46:49 pm »
0
Dlaczego pozwolili mi zagrać tylko jedną piosenkę? Nie mam pojęcia. Z szacunku do Fernando nie mogę powiedzieć nic złego. Byłem po prostu bardzo szczęśliwy dzieląc scenę z chłopakami podczas tego jednego utworu. Mimo, że nie było to tym, czym mogło i powinno być, to mogę już teraz zostawić tę sprawę za sobą.

Nadal jednak przeżuwa.
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Steven Adler: "Mam zapał i chęć do życia, marzenia i cele"
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 02, 2017, 08:19:10 pm »
0
Cytuj
Z szacunku do Fernando nie mogę powiedzieć nic złego
Nie mogę powiedzieć nic złego... ale jego też zepchnąłbym ze schodów :P

Jest gdzieś jakieś wyjaśnienie czemu to właśnie Fernanda teraz się przyczepił?

Cytuj
jakbym zrzucił z siebie ogromny ciężar
Nein, Steven. Ty go nie zrzuciłeś. Ty ciągle go zrzucasz. Wykorzystujesz do tego każdą nadarzającą się okazję do wypowiedzi.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Dekadansu

  • Patience
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +4
Odp: Steven Adler: "Mam zapał i chęć do życia, marzenia i cele"
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 02, 2017, 08:55:59 pm »
0
Cytuj
jakbym zrzucił z siebie ogromny ciężar
Nein, Steven. Ty go nie zrzuciłeś. Ty ciągle go zrzucasz. Wykorzystujesz do tego każdą nadarzającą się okazję do wypowiedzi.
[/quote]

I coś podejrzewam, że tak pozostanie przez jeszcze dłuuugi czas.

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4394
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2460
Odp: Steven Adler: "Mam zapał i chęć do życia, marzenia i cele"
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 03, 2017, 09:16:33 am »
+1
Po tych wszystkich wypocinach nasuwa mi się taka myśl z bajki "Struś Pędziwiatr" - kojot Adler co chwilę próbuje dorwać strusia GN'R, ale każda jego próba kończy się porażką i robi z siebie durnia nie ucząc się na błędach.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline pol159

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Mężczyzna
  • "You Could Be Mine"
  • Respect: +73
Odp: Steven Adler: "Mam zapał i chęć do życia, marzenia i cele"
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 03, 2017, 11:01:54 am »
0
Tak marudzi już w którymś wywiadzie a nic z tego nie wynika

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Steven Adler: "Mam zapał i chęć do życia, marzenia i cele"
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 03, 2017, 12:17:06 pm »
0
zglaszam Adlera na marude roku dwudziestopieciolecia
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Steven Adler: "Mam zapał i chęć do życia, marzenia i cele"
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 03, 2017, 12:56:36 pm »
0
Steven Adler:
Lepiej kochać i stracić, niż nie kochać w ogóle.

Beth Revis, "W otchłani":
"Lepiej kochać i stracić miłość, niż nie kochać wcale."

Już wiemy, co Steven czytuje do poduszki.  ;)
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Steven Adler: "Mam zapał i chęć do życia, marzenia i cele"
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 03, 2017, 01:35:53 pm »
+2
A może czyta Alfreda Tennysona? ;) A może sam na to wpadł, jak wielu innych przed nim? ;)

Steven GN'R kochał - i przez swój nałóg - stracił.

Ilu z nas znalazło się w podobnej sytuacji? Jasne, nikt nie grał w GN'R, chociaż... Ale czy nigdy nie straciliście, przez własny błąd, czegoś, co kochaliście? :) Gdyby ktokolwiek z Was tego doświadczył, to jestem pewien, że, o ile tylko jest typem nieco refleksyjnym; bo zdarzają się przecież ludzie, którzy podchodzą do życia bezrefleksyjnie; to myślę, że żałuje tego, co się stało i chciałby cofnąć czas, by podjąć inne, lepsze decyzje.
Tyle, że czasu cofnąć się, niestety, nie da.
Ale to zrozumie tylko ktoś, to doświadczył straty tego, co kocha. A, mam takie wrażenie, że na świecie jest coraz mniej Miłości, coraz mniej empatii, za to coraz więcej ... nawet nie wiem, jak to ująć....
Ja w każdym razie życzę Stevenowi jak najlepiej - wciąż i od nowa - żeby znalazł swoją ścieżkę w życiu i nie rozpamiętywał, bo rozpamiętywanie zdarzeń, których już nie możemy zmienić, niezależnie od tego, jak bardzo zawiniliśmy w danym czasie, powoli zabija od środka. Dlatego, choć może nie do końca w to wierzę, mam nadzieję, że reunion dał Stevenowi impuls, żeby zmienił swoje życie już na dobre, już na dobre poza GN'R. Poza tym - kim jestem, żeby go osądzać, żeby go wyśmiewać, szydzić z niego i w imię czego miałbym to robić? Jeśli tylko po to, bym to ja jako ja, zawsze bezbłędny ;), poczuł się przez parę sekund mniej .... , to chyba bez sensu. Tym bardziej, że, niezależnie, co o tym myślimy - Steven przecież nie czytuje NTS :P ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2017, 01:39:23 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Steven Adler: "Mam zapał i chęć do życia, marzenia i cele"
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 03, 2017, 02:41:36 pm »
0
@Zqyx - Czy odnosisz wrażenie, że ktoś tutaj z niego szydzi?
Mądre głowy rzeką: "Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą", a Steven przez swoje gadulstwo narąbał ostatnimi czasy bardzo, bardzo, bardzo dużo drew... 
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Steven Adler: "Mam zapał i chęć do życia, marzenia i cele"
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 03, 2017, 02:52:06 pm »
+2
Tak, zdecydowanie. Niektorzy robią to niemal tak samo długo, jak Steven mówi o tym, że "wyleczył się z GN'R" ;)
Ale rozumiem, że jestem w zdecydowanej mniejszości, która próbuje zrozumieć Stevena i go, w jakiś sposób "wspierać", mimo, że sobie "nagrabił.  Nie obrażam się na rzeczywistość i nie wymagam, żeby ktokolwiek się ze mną zgadzał w jego temacie :) Po prostu przedstawiam swoją opinię, bo od tego jest forum dyskusyjne. Na szczęscie, mimo, że część forumowiczów może myśleć inaczej, możemy się tu pięknie różnić w poglądach, możemy mieć pogląd zdecydowanie niepopularny, tak jak np. mój o Stevenie.  :)
Chciałem jeszcze raz zwrócić uwagę na to, że Steven nie biega od stacji do stacji. Udzielił, w przeciwieństwie do Wielkiej Trójki, kilku wywiadów, gdzie zapytano go o kilka rzeczy - tyle. A to, że te wywiady, a raczej ich fragmenty, są niemiłosiernie cięte w serwisach typu Alternative Nation, byle tylko wystarczyło na dłużej - to już inna historia. Jestem pewien, że długo po tym, jak Steven przestanie mówić cokolwiek te fragmenty wciąż będą wrzucane i tłumaczone. ( Nie mam nic do tłumaczy, żeby nie było! :) )
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2017, 02:57:38 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3474
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Steven Adler: "Mam zapał i chęć do życia, marzenia i cele"
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 03, 2017, 05:31:37 pm »
+2
Ja też próbuję zrozumieć Stevena i przyznam, że momentami (a może nawet całkiem często) jest mi go żal. To jednak nie znaczy, że nie zżymam się na niego, kiedy czytam jakieś szczególnie niezręczne wypowiedzi (jak na przykład tę o zrzucaniu kogoś ze schodów), nie mając pewności, na ile są one żartobliwe, a na ile nie.
Zauważ, że odniosłam się nie tyle do sensu Twojego wpisu jako takiego, ile do wzmianki o szydzeniu. Szyderstwo to bardzo mocne słowo, a skłaniam się ku teorii, że tak silne semantycznie określenia należy dozować szczególnie ostrożnie. Tylko tyle.  :)     
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Steven Adler: "Mam zapał i chęć do życia, marzenia i cele"
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 03, 2017, 08:30:53 pm »
0
Zqyx, ale jest tylu ćpunów w popkulturze, którzy się podnieśli z nałogu, a tylko Steven gada cały czas o tym samym :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

 

Adler zmuszony do podpisania kontraktu, by móc się spotkać z członkami GNR

Zaczęty przez Clarise

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 8944
Ostatnia wiadomość Lutego 26, 2017, 04:23:28 pm
wysłana przez sunsetstrip