Autor Wątek: Steven Adler o swojej reakcji na wieść, że nie będzie częścią reunionu  (Przeczytany 10484 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1898
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +388
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych

"Zgodnie z moją wiedzą, miałem zagrać cały materiał z Appetite, Live i trzy lub cztery utwory z Use Your Illusion, po czym Frank [Ferrer] - cudowny, niesamowity facet - miał zagrać materiał z Chinese Democracy i kilka innych utworów. Ja miałem zacząć, on miał wejść w środku, i ja miałem zakończyć, i czułem się z tym w porządku. Również ekstrasenska, z którą 9 lat temu rozmawiałem w Australii, powiedziała: `Będziesz znowu z nimi, przyjdzie Ci jednak dzielić scenę z kimś innym`. Stwierdziłem: `W porządku, dopóki nie będzie to Matt Sorum, jest w porządku`. Boom! Tak tylko żartuję, Matt, kocham Cię <śmieszki heheszki>".

Dodał: "To byłoby fajne. Byłem gotowy by zagrać koncert w Troubadour. Jak już mówiłem, grałem po 25 utworów po dwa razy dziennie przez prawie dwa lata, codziennie, byłem więc gotów. Następnie gdy była druga próba, pojechałem na próbę w marcu, i k***a, drugiego dnia po prostu się rozciągnąłem, tylko się rozciągnąłem. Wyciągnąłem rękę i jęknąłem. Cholera, coś sobie zrobiłem. Potem zagraliśmy kolejne 7 utworów i plecy zaczęły mnie naprawdę mocno boleć, a gdy wróciłem do domu koło ósmej wieczorem, do północny nie mogłem nawet wstać. To było po prostu okropne".

Byłem wyłączony na dwa tygodnie, potem po tygodniu dostałem znieczulenie zewnątrzoponowe (z ang. epidural), a następnie przeszedłemoperację. Byłem gotowy gdy oni zagrali koncert w Troubadour, i Duff zadzwonił do mnie i powiedział, `Chłopie, nie zagrasz z nami już więcej, nie zagrasz tych koncertów`. Odpowiedziałem: `Jesteś k***a najgorszym człowiekiem na świecie` i odłożyłem słuchawkę. Oddzwoniłem i nagrałem się na sekretarce, mówiąc: `Przepraszam za te słowa`. Mówiąc, że to on jest najgorszym człowiekiem na świecie, tak naprawdę nie miałem na myśli jego tylko siebie. Nie mogłem się nawet zejść ponownie z moimi pieprzonymi kolegami po tym jak dali mi tę możliwość, ale powiedziałem mu to. Mając uraz, mówisz to co czujesz, a ja czułem że to dotyczy mnie, a powiedziałem to ta jak gdyby dotyczyło to jego. Nie byłem w stanie wystarczająco przeprosić, bo on wie że kocham go nade wszystko. Oczywiście, udało mi się w końcu przeprosić, ponieważ zagraliśmy razem koncerty, a on okazał zrozumienie".

Źródło: http://www.alternativenation.net/steven-adler-reveals-shocking-reaction-told-guns-n-roses-reunion/
Próba przetłumaczenia z adlerowego na nasze: @Ivellios
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2017, 11:31:25 am wysłana przez Zqyx »

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Steven Adler o swojej reakcji na wieść, że nie będzie częścią reunionu
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 17, 2017, 02:20:16 pm »
0
Po takich założeniach wstepnych nie dziwie mu sie, ze byl rozzalony, ze zagral tylko w dwoch utworach..

Ale po takiej akcji nie dziwie sie, ze dali mu tylko dwa utwory do zagrania...

Super material Ivellios!
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2017, 03:18:20 pm wysłana przez Grzon »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Steven Adler o swojej reakcji na wieść, że nie będzie częścią reunionu
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 17, 2017, 02:22:54 pm »
0
Dzięki za tłumaczenie! :)
Myślę podobnie jak @Grzon, poza tym uważam, ze z tą kontuzją Steven miał niesamowitego pecha. Axl zresztą też. Nieszczęścia jednak chodzą parami.
Mam nadzieję, że Steven będzie miał jeszcze szansę coś zagrać z Gunsami :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4394
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2460
Odp: Steven Adler o swojej reakcji na wieść, że nie będzie częścią reunionu
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 17, 2017, 03:06:05 pm »
0
Biedny Adler. Od 1990 roku nie po drodze mu do Gunsów.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Steven Adler o swojej reakcji na wieść, że nie będzie częścią reunionu
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 17, 2017, 03:19:13 pm »
0
Współczuje mu, mógł uczestniczyć w czymś wielkim, a tu głupia kontuzja i bach. Wszystko na nic. I nie dziwie sie, że sie wkurwił i wypowiedział te słowa do Duffa. Dziwie sie za to, że chciało mu sie grać te dwie piosenki.

Jak można tak postąpić? Jak nie chciali brać Stevena, bo nie wiedzieli czy sobie poradzi przez tę kontuzję, to mogli w kwietniu grać z Frankiem, a później na trase USA mogła być niespodzianka w postaci Adlera. Moim zdaniem to straszne złe z ich straony. NIe można tak postąpić z drugim człowiekiem. No, ale to jest moje zdanie, każdy z nas jest inny, inaczej patrzy na świat, inaczej zachowuje sie wobec przyjaciół/znajomych czy innych ludzi.

Cytuj
Jak już mówiłem, grałem po 25 utworów po dwa razy dziennie przez prawie dwa lata, codziennie, byłem więc gotów

Kolejne potwierdzenie, że wszystko było wiadomo od 2014.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Steven Adler o swojej reakcji na wieść, że nie będzie częścią reunionu
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 17, 2017, 03:40:23 pm »
0
To jest naprawdę smutne. Facet od 20 kilku lat żyje tym zespołem i gdy nagle miał okazję wrócić i co noc z nimi występować, to nagle kontuzja go wykluczyła... :(
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Steven Adler o swojej reakcji na wieść, że nie będzie częścią reunionu
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 17, 2017, 04:53:14 pm »
+1
Smaczek w postaci Adlera byłby jeszcze lepszym strzałem wizerunkowym i marketingowym.
Nie żebym jakoś się specjalnie przejmował, bo jakoś tak mam, że do profesjonalnych bębniarzy przywiązuję najmniejszą wagę, ale jest mi chłopa tak po ludzku żal.
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12048
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Steven Adler o swojej reakcji na wieść, że nie będzie częścią reunionu
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 17, 2017, 04:57:13 pm »
+1
A Ja myślę, że trochę bajdurzy. Jakby było w planach, że ma grać wszystko oprócz materiału z "ChD" to by to ogłosili w styczniu w tym press release bo to byłoby równie wielkie wydarzenie co powrót Slasha czy Duffa. A tak to jest to bardziej myślenie życzeniowe Adlera niż fakt.

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5005
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Steven Adler o swojej reakcji na wieść, że nie będzie częścią reunionu
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 17, 2017, 05:05:08 pm »
+1


Moim zdaniem to straszne złe z ich straony. NIe można tak postąpić z drugim człowiekiem. No, ale to jest moje zdanie, każdy z nas jest inny, inaczej patrzy na świat, inaczej zachowuje sie wobec przyjaciół/znajomych czy innych ludzi.


Taaak. Adlerowi to nie można zrobić ziaziu a Franka traktować jak dziwkę na zawołanie to wszystkim przystoi... dżizas... ok jeśli faktycznie zespół miał się zejść w takiej formie to byłoby jeszcze większe wydarzenie. Ale Adler miał pecha i płakać nie ma po nim co.

Swoją drogą... teraz wychodzi że te początkowe problemy w zgraniu Franka z Duffem i Slashem wynikały z tego że mieli mało czasu na wspólne próby.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Steven Adler o swojej reakcji na wieść, że nie będzie częścią reunionu
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 17, 2017, 05:07:10 pm »
0
Kojarzycie wywiad sprzed lat, kiedy mówiło się o tym, że Frank i Brain mogą być jednocześniej w zespole? Tak mi się nasunęło po przeczytaniu słów Stevena.
O tym pomyśle wiele się mówiło i zastanawialiśmy się jakby to miało wyglądać. Może cos podobnego Gunsi chcieli zrobić na kilku koncertach tej trasy, tyle, że ze Stevenem zamiast Braina.
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2017, 05:27:20 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Steven Adler o swojej reakcji na wieść, że nie będzie częścią reunionu
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 17, 2017, 05:50:40 pm »
0


Moim zdaniem to straszne złe z ich straony. NIe można tak postąpić z drugim człowiekiem. No, ale to jest moje zdanie, każdy z nas jest inny, inaczej patrzy na świat, inaczej zachowuje sie wobec przyjaciół/znajomych czy innych ludzi.


Taaak. Adlerowi to nie można zrobić ziaziu a Franka traktować jak dziwkę na zawołanie to wszystkim przystoi... dżizas... ok jeśli faktycznie zespół miał się zejść w takiej formie to byłoby jeszcze większe wydarzenie. Ale Adler miał pecha i płakać nie ma po nim co.

No to co? Twoim zdaniem, to co zrobili Adlerowi jest ok, i przystoi?

Offline KillerQueen

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • But this ain't no sentimental movie
  • Respect: +20
Odp: Steven Adler o swojej reakcji na wieść, że nie będzie częścią reunionu
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 17, 2017, 06:06:08 pm »
0
Biedny Steve! Bardzo mi go szkoda. Czasami myślę, że to jest chyba przeznaczenie że Steven nie może z nimi grać, wiecie, gdy już coś się działo BUM i kontuzja. Wydaje mi się, że to dobry człowiek, który tylko czasem ma problemy z samym sobą. Zawsze uśmiechnięty, nawet jak jego marzenia o zespole jego życia są nieosiągalne.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Steven Adler o swojej reakcji na wieść, że nie będzie częścią reunionu
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 17, 2017, 08:11:38 pm »
0
Jakby było w planach, że ma grać wszystko oprócz materiału z "ChD" to by to ogłosili w styczniu w tym press release bo to byłoby równie wielkie wydarzenie co powrót Slasha czy Duffa
Słuszna uwaga. Aczkolwiek to był styczeń, Troubadour był w 1. kwietnia, a Adler mówi o drugiej wspólnej próbie która była w marcu. Być może GNR nie chcieli ogłaszać Adlera bo...on nie jest i nie miał być w zespole? ;)
Wiecie, po prostu gość na scenie, GNR to wiadoma siódemka, z którą koncertuje Steven Adler, członek kultowego składu, nic więcej. Może zapisy w umowach, o których nie wiemy a które mogą być? I tak dalej, dalej, dalej...
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Steven Adler o swojej reakcji na wieść, że nie będzie częścią reunionu
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 17, 2017, 08:26:18 pm »
0
Cytuj
Może zapisy w umowach, o których nie wiemy a które mogą być? I tak dalej, dalej, dalej...
Ja o tym piszę do znudzenia, ale moim zdaniem nie jest możliwe, żeby akurat Adler siedział cicho na temat wymarzonego reunionu przez cały 2015 rok. Więc zapis jakiś być musiał lub ktoś mu konto zasilił ;)
Zresztą Steven siedział cicho jeszcze długo po ogłoszeniu reunionu, dlatego przychylam się do zdania Mafiego.
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2017, 08:29:02 pm wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline mikael_s

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 554
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +128
Odp: Steven Adler o swojej reakcji na wieść, że nie będzie częścią reunionu
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 17, 2017, 09:11:25 pm »
+3
nie wierzę Adlerowi.

 

Duff: Izzy nigdy nie chciał wziąć udziału w reunionie [duff] [izzy]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 2511
Ostatnia wiadomość Stycznia 20, 2020, 07:49:06 pm
wysłana przez sunsetstrip