Autor Wątek: Bach: Axl na mojej płycie? Wytwórnia nie wierzyła !  (Przeczytany 2933 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Bach: Axl na mojej płycie? Wytwórnia nie wierzyła !
« dnia: Lutego 05, 2017, 04:37:25 pm »
+1

W wywiadzie dla Yahoo Music, Sebastian Bach wspomina nagrywanie swojej solowej płyty „Angel Down” (2007), na której Axl Rose pojawia się w trzech piosenkach: „Back in the Saddle”, „(Love Is) a Bitchslap” oraz „Stuck Inside” (wokalista GNR jest również współautorem tego utworu). Było to wówczas pierwsze oficjalne wydawnictwo, na którym można było usłyszeć wokal Axla od 8 lat (od czasów wydania singla GNR „Oh My God” w 1999r.)

Tym wywiadem Bach promuje również swoją autobiografię z 2016 roku pod tytułem „18 and Life on Skid Row”. Tu możecie zobaczyć okładkę: http://assets.blabbermouth.net.s3.amazonaws.com/media/sebastianbach18andlifefinalcover.jpg

Sebastian: Axl zaśpiewał ze mną na 3 piosenkach na tej płycie, a ludzie z wytwórni nie chcieli uwierzyć że to prawda, że jego głos naprawdę tam jest. Błagali mnie żebym nagrał 2 wersje, jedną z nim i jedną bez niego. Kazałem im spadać, to była moja płyta. Dalej nie wierzyli, myśleli że zostaną podani do sądu. Axl robi to co chce, i chciał być na tym albumie. Dziękuję mu za to że się zgodził, na pewno płyta brzmi niesamowicie.

To był jego pierwszy występ na albumie od nie wiem ilu lat. Po prostu go spytałem czy chce zaśpiewać na mojej płycie, a on tylko odparł na to: gdzie i kiedy? To wszystko. Znam go i nie ma tu co opowiadać, po prostu przyszedł, opisałem to w książce. Kiedy zaczął śpiewać, a jego głos jest kompletnie inny od mojego, inżynierowie dźwięku musieli wszystko na nowo ustawiać, bo doszło do eksplozji (śmiech). To była naprawdę świetna noc.

Link:
! No longer available

Transkrypcja: http://www.mygnrforum.com/index.php?/topic/217579-sebastian-bach-on-recording-with-axl-the-record-company-begged-me-to-do-two-versions-one-with-him-one-without-him/
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2017, 04:57:43 pm wysłana przez Zqyx »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3473
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Bach: Axl na mojej płycie? Wytwórnia nie wierzyła !
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 05, 2017, 05:07:02 pm »
0
Hmm, skoro Axl tak chętnie się udziela, to kto wie, czy faktycznie nie strzeli mu do głowy, żeby nagrać coś z AC/DC.
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Bach: Axl na mojej płycie? Wytwórnia nie wierzyła !
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 05, 2017, 05:13:39 pm »
+2
Chetnie? To bylo 10 lat temu, a po drugie raptem jego 6 goscinny wystep przez 30 lat:

1) The Decline of Western Civilization Part II: The Metal Years – Original Motion Picture Soundtrack by various artists (1988; "Under My Wheels" ft. Alice Cooper, Slash and Izzy Stradlin)
2) The End of the Innocence by Don Henley (1989; "I Will Not Go Quietly")
3) Fire and Gasoline by Steve Jones (1989; "I Did U No Wrong")
4) Pawnshop Guitars by Gilby Clarke (1994; "Dead Flowers")
5) Anxious Disease by The Outpatience (1996; "Anxious Disease" ft. Slash)
6) Angel Down by Sebastian Bach (2007; "Back in the Saddle," "(Love Is) a Bitchslap," "Stuck Inside")

a tak na marginesie, 2006-2010 to byly najlepsze lata Axla w XXI wieku
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Bach: Axl na mojej płycie? Wytwórnia nie wierzyła !
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 05, 2017, 05:18:24 pm »
+1
Najpierw to Angus i spółka musieliby zechcieć udać się do studia. A jakoś mam wrażenie, że panowie już myślą jakby tu się godnie pożegnać z fanami niż zrobić coś nowego.
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Bach: Axl na mojej płycie? Wytwórnia nie wierzyła !
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 05, 2017, 05:32:35 pm »
+1
a po drugie raptem jego 6 goscinny wystep przez 30 lat

Niewiele, ale z drugiej strony nie wiemy, czy to nie były wszystkie propozycje występów gościnnych, jakie Axl dostał przez te lata. Nie wiemy, bo i skąd mamy wiedzieć? Występ gościnny nie wymagałby od Axla tyle, ile wymaga występ w studiu z GN'R - odchodzi komponowanie. A jednak...
Swoją drogą - do dziś wspominam tę ekscytację, że usłyszymy znów wokal Axla i że nie będzie to miało miejsca w materiale Gunsów. Wytwórnia nie wierzyła? Wcale się nie dziwię. Mniej więcej w tym samym czasie Merck Merkuriadis ( były menadżer Gunsów ) wspominał, jak to chciał sie umówić z Axlem na część nagrań do CHD, mieli termin, studiu " but muse didn't appear" ;)

« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2017, 05:49:19 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Belfer

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 249
  • Respect: +110
Odp: Bach: Axl na mojej płycie? Wytwórnia nie wierzyła !
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 05, 2017, 09:27:30 pm »
0
W 2006 prócz tych "warkoczyków" to nawet nieźle jeszcze wyglądał...

Offline Dżoana93

  • Patience
  • Wiadomości: 27
  • Respect: +4
Odp: Bach: Axl na mojej płycie? Wytwórnia nie wierzyła !
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 06, 2017, 09:38:52 am »
0
Halo, halo miał moment w którym się zapuścił po tym 2007 roku, okropnie się ubierał jak dla mnie i ten zarost, wąs mu nie pasował i postarzał go, ale od czasu Reunionu złego słowa powiedzieć nie mogę. Rudy odmłodniał wyraźnie :-)

 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13266
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax