Autor Wątek: Tommy Stinson o GN'R i nie tylko  (Przeczytany 1466 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Tommy Stinson o GN'R i nie tylko
« dnia: Stycznia 20, 2017, 12:45:07 pm »
0


Czy preferujesz wyluzowanie się i trasę bez tak sprzętu jak na dużych koncertach Gunsów i reunionowych koncertach Replacements?

Lubię to wszystko z różnych powodów. Będę z Tobą szczery, jestem bardzo zadowolony z reunionu Gunsów. Wszyscy ci goście są moimi kumplami, z wyjątkiem tego, że nie znam Slasha. Nie sądzę, żebym kiedykolwiek go spotkał. Ale wszyscy ci goście są moimi przyjaciółmi i cieszę się, że to robią, ale kłamałbym, gdybym powiedział, że za tym tęsknię.

Nie tęsknisz?

Tęsknię za ludźmi i oczywiście tęsknię za fanami i takimi sprawami, ale jestem w życiu tu gdzie jestem, nie twierdzę, że nigdy więcej tego nie zrobię, ale cieszę się, że ruszyłem naprzód.
To naprawdę wiele znaczyło i było bardzo potrzebne, smutne, ponieważ ze względu na okoliczności związane z moją ex żoną miałem wiele gówna w grze, żeby w ogóle doprowadzić trasę do końca, ponieważ mam małą córeczkę.
Jestem w naprawdę lepszym miejscu. Mam wreszcie trochę czasu, którym bardziej mogę teraz zarządzać.

Czy powrót do korzeni ( przy nagrywaniu płyty Bash & Pop ) był może powstrzymaniem się od doświadczeń związanych z nagrywaniem Chinese Democracy? Widziałeś jak to się przeciągało przez lata, prawda?

Taaaaa. Każdy, każdy muzyk może cholernie za dużo myśleć o rzeczach w swoim sercu i po prostu zabić piosenkę. Widziałem wiele dobrych piosenek potraktowanych w ten sposób, smutne, tak się zdarza. Muzycy są dziwnym gronem. Niektórzy z nas nie przychodzą z największych miejsc, nie są w najlepszym miejscu cały czas, więc musisz spróbować i złapać tę magię w butelkę, kiedy możesz.

Chcę Cię zapytać o bycie zaangażowanym przez tyle różnych osobowości od Paula (Westerberga - wokalistę Replacements ) , Axla, Dave'a Pirnera ( Soul Asylum ) Jak można się było zaadoptować do każdego z nich?

Oni wszyscy są kompletnie róznymi ludźmi, ale też bardzo podobnymi w wielu kluczowych kwestiach. Oni są bardzo wrażliwi na wszystko, tzn. muzykę i na niektórych stopniach są w innym miejscu niż większość ludzi ze względu na to, czego doświadczyli, lub gdzie byli w swoim życiu, cokolwiek. Ich podobieństwa są całkiem interesujące i oczywiście musiałem się do wszystkich trzech zaadoptować.

Ich podobieństwa - i naprawdę nie mogę to wchodzić - są całkowite - w tworzeniu ich osobowości i ich geniuszu. Jest coś takiego, myślę, że Paul i Axl i wszyscy trzej są dla siebie geniuszami.
Oni są bardzo jaśni and ten rodzaj geniuszu pochodzi z wielu mentalnych trudności, ponieważ jesteś w zupełnie innej zdolności do wydostania tego, co chcesz wyrazić swoją muzyką i to jest trudne do przekazania.
Trudno to ukończyć, ponieważ wydostanie tego, co masz w swojej głowie na płytę jest kompletnie...( śmieje się ) To jest nasz najtrudniejszy koncert, jaki mamy jako muzycy, wydostać pomysły, które mamy w swoim mózgu - na pieprzony dysk.
Wszyscy trzej z nich mają swoje własne, osobiste problemy, aby wydostać pomysły ze swojej głowy na dysk. To zabiera dużo czasu, żeby zrobić to tam, gdzie chcą, w sposób jaki chcą, w sposób jaki myślą, że powinno to brzmieć. To wszystko.

Czy bycie w Gunsach było twoim najtrudniejszym doświadczeniem jakie miałeś? A może Replacements było trudniejsze?

Wiesz, każde z nich miało swoje własne kawałki. Nie powiedziałbym, że coś było trudniejsze od czegoś innego. Jeśli chodzi o płytę Gunsów - tylko dlatego, że tak długo trwało, żeby to zakończyć - na końcu dnia wyglądało na to, że Axl wcią nie jest z tego zadowolony, jakby wydostało się z jego rąk trochę za wcześnie. Ten rodzaj zawodu znaczy dla mnie więcej niż cokolwiek. Biorąc wszystko pod uwagę - myślę, że daliśmy z siebie wszystko, czego efektem jest płyta, wiesz?
 
Oczywiście grałeś na CHD i byłeś w trasie. Jakie jest twoje zdanie o płycie?

Myślę, że są tam jakieś dobre kawałki, myślę też, że są nie tak dobre i myślę, że prawdopodobnie można to samo powiedzieć o wszystkich płytach Gunsów. Jest tam materiał, który nie był moim ulubionym, ale to tylko ja. Ale tak się dzieje ze wszystkimi płytami. Nie mogę naweyt pomyśleć o tym w przypadku ilu zespołów, które lubię lubię ich całą pieprzoną płytę. Oczywiście, że są takie, ale nie umiem w tej chwili wymyślić ( śmieje się )

Jak dołączyłes do Gunsów?

Miałem próby w tym samym miejscu, gdzie był Josh Freese, który był już w zespole. Żażartował : Potrzebujemy basisty, spróbuj, będzie zabawa".

Poszedłem tam, nauczyłem się kilku piosenek, poszedłem tam dla zabawy i żeby zobaczyć, o co chodzi, niewiele się póniej wydarzyło, więc miałem tę pracę. " Pewnie, czemu nie"
Kiedy pogadałem z Axlem o tym, czego próbował dokonać po tym jak wszyscy opuścili zespół, pomyślałem, że to jest cool i z jajami, więc ro był powód.

Powiedziałeś, że nauczyłeś się kilku piosenek. Byłeś fanem? Kupiłeś AFD, czy coś w tym stylu?

Nie, nauczyłem się kilku, trzech piosenek i w pewnym sensie uskrzydliłem je. Nie myślałem o tym. To był dla mnie rodzaj testu.

źródło: http://observer.com/2017/01/tommy-stinson-guns-n-roses-bash-pop-replacements-album/


Tłumaczyłem jedynie fragmenty okołogunsowe, bo cały wywiad jest bardzo obszerny, a fanów Bash & Pop i Replacements jest na forum jak na lekarstwo, więc szkoda czasu.
 
Zarówno w tym newsie, jak i w innych moich tłumaczeniach mogą znaleźć się mniejsze lub większe byki. Mam nadzieję, że je wyłapiecie i poprawicie, poszerzając w ten sposób moją wiedzę z angielskiego.
Z góry dziękuję.
Newsa podesłał @daub
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2017, 01:23:00 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8575
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Tommy Stinson o GN'R i nie tylko
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 20, 2017, 06:24:09 pm »
+2
To jest nasz najtrudniejszy koncert, jaki mamy jako muzycy, wydostać pomysły, które mamy w swoim mózgu - na pieprzony dysk.

wszyscy artysci tak maja, a jesli sa perfekcjonistami jak Axl, to wtedy maja duzy problem, i czasem nawet 15 lat nie wystarcza zeby byc zadowolonym ze swojego dziela, tak jak przypuszcza tu Tommy...
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Ashba: "nie wydaje mi się, żeby się po prostu urodził wku**iony na cały świat"

Zaczęty przez Emma

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 10271
Ostatnia wiadomość Lipca 26, 2013, 05:09:26 pm
wysłana przez Bender