Autor Wątek: O wyrzuceniu Franka i Richarda z zespołu  (Przeczytany 1839 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
O wyrzuceniu Franka i Richarda z zespołu
« dnia: Stycznia 20, 2017, 10:04:31 am »
0

W całkiem nowym wywiadzie z Markiem Striglem dla podcastu Talking Metal lider The Compulsions Rob Carlyle po raz pierwszy wypowiedział się publicznie na temat zwolnienia perkusisty Franka Ferrera i gitarzysty Richarda Fortusa, obu z GN'R, oraz zwerbowania byłego gitarzysty Gunsów Bumblefoota w celu nagrania nadchodzącego materiału Compulsions.

Jeśli chodzi o decyzję o zatrudnieniu Bumblefoota powiedział: “ Rozglądałem się za innym gitarzystą i to było tak "wiesz co? kto jest tak super hardkorowy? Kto jest kimś hardkorowym? NR 1. Wiesz, muzyka zawsze na pierwszym miejscu, jego imię wywoła uniesienie brwi? Bumblefoot zdecydowanie pasuje do tego opisu.”

Kiedy trzeba opisać jak wygląda praca z Bumblefootem, Carlyle stwierdza: “ To doskonały dżentelmen, "chory " gracz i wszystko jest świetnie.”

Pytany o powody wyrzucenia Ferrera i Fortusa Carlyle wyjaśnił “ To, co było trochę ciężkie, to, że niektóre (ich) pozy i zachowania poza sceną były trochę niegrzeczne i z czasem stali się bardziej problemowi niż to jest warte. Nie ma innego sposobu, by to opisać... i szkoda, ponieważ muzyka ( stworzona przez nas razem ) jest wspaniała"

Jesli chodzi o porównanie pracy Ferrera i Fortusa w Compulsions do tego, co zrobili w innych zespołach Carlyle powiedział: “ Mniej więcej znam większość ich muzycznej historii, ich karier, tego co zrobili i nie sądzę, żeby to wytrzymywało porówanie z tym, co my zrobiliśmy i myślę, że ( The Compulsions ) było ( dla nich  ) stratą czasu...”

Dodał także: “ Ale idę do przodu. Mam całkiem nowy zespół gości, z którymi chcę pracować i mam nadzieję, że z tymi gośćmi, którzy są na większości albumu, mogę pracować w przyszłości."

źródło: http://bravewords.com/news/the-compulsions-frontman-rob-carlyle-fires-guns-n-roses-members-frank-ferrer-richard-fortus-hires-bumblefoot
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2017, 10:06:10 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5005
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: O wyrzuceniu Franka i Richarda z zespołu
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 20, 2017, 10:40:06 am »
0
Prawda jest taka, że 4tus i Frank dali u trochę popularności. Teraz może Ron to podtrzyma.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: O wyrzuceniu Franka i Richarda z zespołu
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 20, 2017, 06:50:46 pm »
+1
Można to interpretować jako gwiazdorzenie Fortusa i Franka? :O
Powyższy post jest zgodny z tematem.

 

Singiel "Angels and Demons" zespołu 24-7 Spyz [ronthal]

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 384
Ostatnia wiadomość Października 26, 2022, 01:25:43 pm
wysłana przez Maszyniusz