Autor Wątek: Vinnie Paul i jego zdanie odnośnie reunionu  (Przeczytany 1736 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lapny

  • Moderator
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Vinnie Paul i jego zdanie odnośnie reunionu
« dnia: Października 22, 2016, 04:15:17 pm »
+2

Radio "WRIF"  z Detroit przeprowadziło niedawno krótki wywiad z byłym perkusistą Pantery, a obecnym muzykiem grupy "Hellyeah", Vinnie Paulem, w którym muzyk został przepytany dokładnie między innymi o różne kwestie związane z Guns N' Roses.
Poniżej, tłumaczenie części wywiadu, w których Vinne porusza tematy związane z GN'R wyodrębnione przez portal Blabbermouth:



Odnośnie debiutu GN'R, czyli "Apetite For Destruction"


" To był niesamowity album. Wyszedł jeszcze zanim podpisaliśmy umowę na naszą pierwszą płytę z Philem i próbowaliśmy coverować prawie każdą piosenkę z tego krążka. Tak naprawdę, to jeden z moich faworytów jeśli chodzi o miano "najlepszej płyty". Zauważ, że  "Welcome To The Jungle" nawet w dzisiejszych czasach grane jest praktycznie przed każdym piłkarskim lub hokejowym meczem, to się chyba nigdy nie skończy. Niesamowita sytuacja, że piosenka zaczyna żyć własnym życiem."


Odnośnie reunionowej trasy GN'R:

"Widziałem ich, gdy występowali na tym olbrzymim stadionie w Dallas i uważam, że byli niesamowici. Po prawdzie chciałbym zobaczyć też z nimi Stevena na perkusji i oczywiście Izzy'ego, ale samo zobaczenie Slasha, Axla i Duffa było cudowne. A jeśli chodzi o ich piosenki... Ludzie idą na koncert, ponieważ chcą usłyszeć te kawałki, niektóre z nich są jednymi z najlepszych rockowych piosenek jakie powstały kiedykolwiek. Myślę, że młodsi ludzie utożsamiają Gn'r z czymś czym dla starszych pokoleń byli Beatlesi lub Zeppelini."


Odnośnie oceny koncertu, na którym Vinnie był:

" Gunsów na żywo wiedziałem już wiele razy, ale mówię Ci gościu, ten występ był do tej pory najlepszym z tych wszystkich. Axl śpiewał fantastycznie, a Slash wymiatał podczas swoich solówek. Dobrze jest zobaczyć tą dwójkę ponownie w szczytowej formie w 2016 roku."


Źródło i całość wywiadu do odsłuchu: http://www.blabbermouth.net/news/vinnie-paul-on-guns-n-roses-reunion-tour-this-is-the-best-i-think-ive-ever-seen-axl-rose/

Newsa podesłał: mafioso
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2016, 04:20:19 pm wysłana przez Lapny »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Vinnie Paul i jego zdanie odnośnie reunionu
« Odpowiedź #1 dnia: Października 23, 2016, 03:30:26 pm »
0
Z całym szacunkiem do Vinniego Paula - wolałbym w tym miejscu, zamiast wywiadu z nim,  mieć tłumaczenie wywiadu ze Slashem, czy Bumblefootem, czyli ludźmi, którzy mają, bądź mieli coś wspólnego z zespołem :P :megafon: :megafon: Ale doceniam wysiłek tłumacza, żeby nie było!
Co do WTTJ - faktycznie jest tak popularne w sporcie?  :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Vince_Carter

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +281
Odp: Vinnie Paul i jego zdanie odnośnie reunionu
« Odpowiedź #2 dnia: Października 23, 2016, 03:33:31 pm »
0
Z tego co oglądam sport , to często jest puszczane ;)
11.07.2012 | 13.02.2013 | 20.11.2014 
20.06.2017 | 09.07.2018 | 12.02.2019
20.06.2022 |

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Vinnie Paul i jego zdanie odnośnie reunionu
« Odpowiedź #3 dnia: Października 23, 2016, 03:44:53 pm »
+1
w NBA nie raz slyszalem jak puszczali WTTJ

! No longer available



kiedys grali to na meczach Celtics jako intro

https://www.youtube.com/watch?v=M9Z--N_tzkM

! No longer available


pojawia sie tez w rankingach na stadionowe hymny

http://www.phoenixnewtimes.com/music/ten-most-overplayed-sports-arena-songs-with-music-6613489

http://www.complex.com/sports/2013/10/greatest-stadium-anthems-all-time/welcome-to-the-jungle



NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Tommy Stinson o Axlu i jego rozstaniu z Slashem dla "Live Ledge"

Zaczęty przez Lapny

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1958
Ostatnia wiadomość Października 31, 2016, 10:24:56 pm
wysłana przez Lapny