Autor Wątek: Tommy Stinson w wywiadze dla "Daily Emerald"  (Przeczytany 1125 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lapny

  • Moderator
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Tommy Stinson w wywiadze dla "Daily Emerald"
« dnia: Października 21, 2016, 06:18:03 pm »
+1

Były basista Guns N'Roses, Tommy Stinson udzielił kilka dni temu wywiadu dla portalu "Daily Emerald", w którym opowiedział między innymi o jego obecnej trasie, nowej płycie Bash &Pop, oraz najdziwniejszym miejscu w jakim kiedykolwiek grał koncert:

Pamiętasz cokolwiek z koncertu The Replacements z 1985, który graliście na kampusie naszego miejscowego uniwersytetu?


"Nie, nic a nic <śmiech> Ale na pewno znalazłbym na to jakieś dobre wytłumaczenie..."

Tym razem wystąpisz w klubie o nazwie "Barno's Backyard Ballroom"  Czego możemy się spodziewać po tym występie?


 "Zobaczycie dwóch gości, którzy grają na gitarach i dobrze się bawią. Do tej pory mieliśmy z tego dużo radości, a ludzie dobrze reagowali."

 Biorąc pod uwagę wielką trasę reunionowa Replacements i Twoje występy z Guns N' Roses zastanawia mnie dlaczego zdecydowałeś się na taką skromną akustyczną trasę?


"Czekam obecnie na wydanie nowej płyty Bash &Pop i chciałem coś zrobić w międzyczasie. Miałem ochotę wyjść i popracować z kimś, więc uzgodniliśmy tą trasę z Chipem. Przejechaliśmy już cały wschód i było niesamowicie, więc uznaliśmy "Zróbmy to jeszcze raz w październiku!" Dalej razem koncertujemy i wydaję mi się, że prawdopodobnie w przyszłym roku wydamy razem jakąś płytę."

 Mój przyjaciel widział niedawno, gdy grałeś koncert w piwnicy. Jakie było najdziwniejsze miejsce, w którym grałeś podczas tej trasy?


"Graliśmy niedawno niezapowiedziane show na basenie w Palm Springs. Mieliśmy wtedy dzień wolny i zamiast odpoczywać graliśmy za coś do jedzenia i picia. Ponadto, niektórzy ludzie płacili nam za to, więc można powiedzieć, że to był dobry sposób na spędzenie wolnego dnia."

 Czym różnią się według Ciebie wielkie koncerty Guns N' Roses na olbrzymich stadionach od małego koncertu w piwnicy?


"Te drugie, to całkowicie moje koncerty. Nie gram tam dla jakiegokolwiek szefa czy kogoś innego. Możemy na nich robić co chcemy, jak chcemy i nie musimy się martwić o poruszanie jakichkolwiek granic."

Prawdopodobnie już o tym słyszałeś, ale kandydat Hilary Cliton na wiceprezydenta, Tim Kain wspomniał, że Wasz album "Let It Be" jest jednym z jego ulubionych. Co o tym sądzisz?

"To trochę podejrzane.. <śmiech> Nie jestem pewien czy chciałbym mieć wiceprezydenta, którego ulubioną piosenką jest "Garry's Got A  Boner" (jedna z bardziej kontrowersyjnych piosenek Replacements znajdująca się na wyżej wspomnianym albumie) <śmiech>. Tak naprawdę, to nie wiem co o tym sądzić, trochę mnie to bawi, ale uważam, że to w porządku."

Zapowiedziałeś już, że nowy album Bash &Pop ujrzy światło dzienne na początku przyszłego roku. Opowiesz nam więcej o procesie nagrywania?


"Zaczęliśmy nagrywanie tych piosenek w formacie "na żywo", a teraz pracuję nad nimi tak jak nad moimi solowymi nagraniami. To co nagraliśmy brzmi jednak bardziej jak zespołowy materiał aniżeli solowy, tak więc wydajemy to pod szyldem Bash &Pop."

Na Twojej stronie znaleźć można wiele opcji jeśli chodzi o zakup tej płyty. Czy jakakolwiek z tych opcji ekscytuję Cię najbardziej?

"Tak, ta z bilardem. Uważam, że śmiesznie będzie pójść z fanami na bilard. Ogólnie, podoba mi się cała ta inicjatywa, dzięki temu ludzie mogą spotkać się ze mną i spędzimy razem trochę czasu."


Jedna z tych opcji najbardziej przykuła moja uwagę, mam na myśli tutaj "Tommy Stinson Wedding", w której ogłaszasz, że przybędziesz osobiście na czyjeś wesele, by zagrać kilka piosenek. Od jak dawna zajmujesz się czymś takim?


"Jakoś 15 lat temu wziąłem w taki sposób udział w ślubie moich znajomych, Dana i Kathleen. Zabawnie będzie coś takiego powtórzyć."


 Część wpływów z płyty zostanie charytatywnie przekazane na szkołę Timkatec w Haiti. Dlaczego zdecydowałeś się na taki krok?


"Ci ludzie potrzebują wsparcia, niedawno zostali zdziesiątkowani przez kolejny huragan, więc należy im pomóc. Absolwenci tej szkoły to elektrycy, hydraulicy i inni ludzie z zawodów, które są potrzebne do odbudowy Haiti, więc wspieram tą inicjatywę z całego serca."


Link do strony, na której kupić można między innymi nową płytę zespołu Stinsona, lub jego występ na weselu: http://www.pledgemusic.com/projects/bashandpop

Źródło: https://www.dailyemerald.com/2016/10/17/tommy-stinson-qa-replacement-showman-ordained-minister/
newsa podesłał: daub
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2016, 04:24:34 pm wysłana przez Lapny »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Tommy Stinson w wywiadze dla "Daily Emerald"
« Odpowiedź #1 dnia: Października 23, 2016, 04:00:02 pm »
0
Tommy od dziecka nie wylewał za kołnierz...
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Slash i inni dla chorego muzyka [slash]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 745
Ostatnia wiadomość Lutego 23, 2020, 02:04:14 pm
wysłana przez witas331