Autor Wątek: Kid Rock: Rozwiązywanie problemów z Axlem i Larsem Urlichem  (Przeczytany 2121 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8575
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Kid Rock: Rozwiązywanie problemów z Axlem i Larsem Urlichem
« dnia: Września 22, 2016, 12:24:54 am »
0
Kid Rock: Rozwiązywanie problemów z Axlem i Larsem Urlichem

Kid Rock w wywiadzie dla Classic Rock przywołuje wspomnienia związane z innymi rockmanami. Mówi m.in o Metallice, Tommym Lee czy Scott'cie Stappie (tu przytacza historię słynnej seks-taśmy).

Powiedział też kilka słów na temat Axla, który zaprosił go do gościnnego występu z Guns N' Roses w maju 2006 roku:

"Pierwszy raz spotkałem Axla w Bugalow 8 w Nowym Jorku, gdy bawiłem się tam z Larsem Urlichem. Wtedy przyłączył się do nas Axl, a następnie Lenny Kravitz. To było spotkanie wielkich mózgów przy jednym stoliku. Lenny nas opuścił, a my z Larsem i Axlem rozwiązywaliśmy problemy świata do godziny 11 następnego ranka. Naprawdę polubiłem Axla. Zapytał mnie czy zaśpiewam razem z GNR, i zgodziłem się. Był wtedy w mieście, zaszaleliśmy wspólnie przez parę dni. Było fajnie.

Zawsze szanuję ludzi, którzy na to zasługują. Dla mnie Axl jest jednym z największych rockowych wokalistów na tej planecie. Zaśpiewałem z nim, i nadal tak twierdzę. To świetny kompozytor. I kiedy się widzimy, zawsze traktuję go z respektem."


Link do całego wywiadu: http://teamrock.com/feature/2016-09-20/interview-kid-rock-on-metallica-axl-rose-pamela-anderson-and-more
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2016, 08:34:10 am wysłana przez Zqyx »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5005
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Kid Rock: Rozwiązywanie problemów z Axlem i Larsem Urlichem
« Odpowiedź #1 dnia: Września 22, 2016, 09:27:49 am »
0
Mam wrażenie, że Axlu działa bardzo spontanicznie. Strzelam, że poznał Kid Rocka w wtorek a w czwartek ten wystąpił z GNR w Nowym Jorku.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

 

Adler na M3 Rock Festival 2016 (30.04.2016)

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3142
Ostatnia wiadomość Maja 03, 2016, 04:52:10 pm
wysłana przez pawlik.7