Autor Wątek: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016  (Przeczytany 9133 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016
« dnia: Lipca 17, 2016, 08:04:55 am »
0

Miejsce: Rogers Centre, Toronto (Kanada)
Support: Billy Talent
Skład:
- Axl Rose: wokal, fortepian
- Slash: gitara prowadząca
- Duff McKagan: bas i wokal wspierający
- Richard Fortus: gitara rytmiczna
- Dizzy Reed: instrumenty klawiszowe
- Frank Ferrer: perkusja
- Melissa Reese: instrumenty klawiszowe
Setlista:
00. Intro (Looney Tunes Theme)
01. It's So Easy
02. Mr. Brownstone
03. Chinese Democracy
04. Welcome To The Jungle
05. Double Talkin' Jive
06. Estranged
07. Live and Let Die
08. Rocket Queen
09. You Could Be Mine
10. You Can't Put Your Arms Around A Memory / Attitude
11. This I Love
12. Civil War
13. Coma
14. Speak Softly Love (Love Theme From The Godfather) (Slash instrumentalnie)
15. Sweet Child O' Mine
16. Sorry
17. Better
18. Out Ta Get Me
19. Wish You Were Here (instrumentalnie Slash & Richard Fortus)
20. November Rain
21. Knocking On Heaven's Door
22. Nightrain
Bisy:
23. Jam: Angie (cover Rolling Stones)
22. Patience
23. The Seeker  (cover The Who)
24. Paradise City
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2016, 09:28:38 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 17, 2016, 12:30:13 pm »
0
uslyszalem 5 sek z oryginalnego solo do TIL

a niby taka poprawa miala byc, co poniektorzy pisali

dla mnie to jest nadal solowka kompletnie z innej piosenki

! No longer available
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 17, 2016, 12:43:07 pm »
+5
Ciekawe czy tak samo ocenialiście niszczone solówki z AFD czy UYI grane przez tych muzyków Axla? Wątpie. Nic nie czytam w tematach z koncertów, tylko Slash zjebał to, Slash zjebał tamto. Oni byli ( i nadal są :D) święci, a Slash na każdym kroku jechany. Zamiast cieszyć sie reunionem, to po każdym koncercie płakanie.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 17, 2016, 12:58:12 pm »
+3
byla juz o tym mowa

Slash moze grac wlasne interpretacje czyichs solowek. I sa one zawsze piekne.
(tu wstaw dowolnego gitarzyste GNR z lat 2001-2014) nie mogl grac wlasnych interpretacji solowek Slasha. Bo byly one zawsze do dupy.

I tak, nie kazdy cieszy sie reunionem. Zwlaszcza ze nie wyglada na to zeby pojawila sie nowa plyta. Ilez moze byc tych tras pod znakiem Nostalgia tour? Jak widac nieskonczenie wiele. I Slashowi i Duffowi wcale tez to nie przeszkadza ze jada ten sam set na kazdym koncercie. Grunt ze hajs sie zgadza i jest fajna atmosfera w zespole.
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2016, 01:10:27 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Lapny

  • Moderator
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 17, 2016, 01:21:31 pm »
+3
Ciekawe czy tak samo ocenialiście niszczone solówki z AFD czy UYI grane przez tych muzyków Axla? Wątpie. Nic nie czytam w tematach z koncertów, tylko Slash zjebał to, Slash zjebał tamto. Oni byli ( i nadal są :D) święci, a Slash na każdym kroku jechany.


To Ty chyba nie widziałeś reakcji 3/4 forum na "piękną" solówkę Ashby w Patience  :P :P

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 17, 2016, 01:22:11 pm »
+6
Ja nie mówie, że są one dobre, tylko nie są do dupy, jak to każdym kroku piszesz Ty czy piszą inni. A jeśli chodzi o interpretacje solówek z AFD i UYI muzyków Axla, to jestem pewien, patrząc jaka na tym forum jest miłość do fakeGNR i nienawiść do Slasha, że mało kto tutaj o złych solówkach pisał. Prędzej byli chwaleni.

A jeśli Ci sie nie podoba reunion, to czemu piszesz w każdym temacie o koncercie? Bierz przykład z cośtamgame. Przyjdź raz na miesiąc, poszczekaj i sobie idź.
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2016, 01:24:00 pm wysłana przez domino236 »

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 17, 2016, 01:35:56 pm »
+1
Ja nie mówie, że są one dobre, tylko nie są do dupy, jak to każdym kroku piszesz Ty czy piszą inni. A jeśli chodzi o interpretacje solówek z AFD i UYI muzyków Axla, to jestem pewien, patrząc jaka na tym forum jest miłość do fakeGNR i nienawiść do Slasha, że mało kto tutaj o złych solówkach pisał. Prędzej byli chwaleni.

jestem na tym forum od 10 lat z przerwami, mam prawie 10 000 postow napisanych, wiec nie opowiadaj mi bredni... a ty zes sie zarejestrowal 2 lata temu i wielkim znawca spolecznosci NTS jestes
to forum zawsze bylo pro-Slash i anty new GNR

A jeśli Ci sie nie podoba reunion, to czemu piszesz w każdym temacie o koncercie? Bierz przykład z cośtamgame. Przyjdź raz na miesiąc, poszczekaj i sobie idź.

jak mam ochote to pisze
jak nie mam to nie pisze
na pewno costam236 nie bedzie mi tu rozkazywac
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2016, 01:40:53 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 17, 2016, 01:42:30 pm »
0
To forum pro-Slash??????? Szczególnie widać to teraz. Ja Ci nie rozkazuje, dałem Ci tylko sugestie, co mógłbyś zrobić. ;)

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 17, 2016, 02:23:50 pm »
+4
Koleżko, cofnij się o parę lat w tematach koncertowych to zobaczysz jaką żółć wylewano na Ashbe i Fincka  :D

Sam jechałem po DJu jak niszczyl solo Better czy This I Love. Zasadnicza różnica jest taka, że utwory z AFD dało się odegrać po staremu, nawet Ashba dawał radę - najwięcej problemów sprawiały kawałki z ChD. Jak widać (i słychać) nawet Slash się wykłada :)

BTW Już 4 piosenki z ChD - czekam na więcej  :P
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 17, 2016, 02:31:08 pm »
+10
jestem na tym forum od 10 lat z przerwami

na bana
Tak wiemy, pamiętamy - DrDrei aka ricardoelpaso aka - sam dobrze wiesz, jakie jeszcze miałeś i masz nicki na tym forum

Każdy ma prawo pisać to, co uważa, tak długo, jak nie przekroczy regulaminu. Nie ważne, czy jest pro Slash, pro Finck, czy pro Pies Pluto.
To było, jest i będzie forum pro GN'R, niezależnie od tego, co kto sobie uroił w głowie.
To, czy ktoś ma większy, czy mniejszy staż na NTS też jest bez znaczenia.
Liczy się to, co ma się do powiedzenia, to już każdy indywidualnie może ocenić.

Generalnie coraz bardziej mnie nudzi to wykłócanie się, udowadnianie racji, jakby od tego zależało cokolwiek. Gunsi i tak mają to gdzieś. Robią swoje i póki znajdą się fani, którzy chcą tego słuchać będą to robić.
Mnie cieszy Slash i Duff w Gunsach. Ale nie twierdzę, że musi cieszyć każdego. Tyle, że nie ważne, czy cieszy, czy nie - to jedyne GN'R, jakie mamy.
Będzie grać stare i nowsze kawałki, Slash dalej będzie masakrował solówki Fincka/ grał je lepiej niż ktokolwiek w historii Gunsów ( w zależności od punktu widzenia )
Czy będzie nowa płyta? Czas pokaże. Póki co mamy trasę. Just a little patience.




« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2016, 06:05:20 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 17, 2016, 02:34:43 pm »
0

BTW Już 4 piosenki z ChD - czekam na więcej  :P

Z trudem to pisze, ale nie 4 tylko 5. I nie, nie chcemy więcej. :P

Offline PGR

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 219
  • Respect: +140
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 17, 2016, 02:46:04 pm »
+1
Tak dorzucę trzy grosze do dysputy na linii Sunsetstrip - domino236: najbardziej znienawidzony był Finck, ale to raczej nie tylko przez odgrywanie partii Slasha, ale też dziwaczny image. Mniejsza o to. Każdy może odbierać regroup na swój sposób. Fajnie, że coś się dzieje, są koncerty, ale szczerze, zawsze jest tak, że z każdym kolejnym jakaś ekscytacja opada i teraz czy to Toronto czy Nowy Jork, nie ma większego znaczenia dla nas w Polsce.

4 kawałki z ChD to tylko o jeden mniej niż zazwyczaj grali w ostatnich latach. Jakby dorzucili jeszcze do tego setu w Toronto TWAT, ideał.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 17, 2016, 03:21:51 pm »
0
Generalnie kawałki z CHD, jak już się pojawiły, a w tej kwestii wcale nie mieliśmy jasności przed trasą, to już chyba zostaną, może będą zmieniane na inne, jak część kawałków nagranych wcześniej. Czy chcemy, czy nie - to część historii i jakby nie było materiał z ostatniej płyty Gunsów. Osobiście cieszę się, że wciąż grają te kawałki, bo wielu fanów zreformowanego składu słyszy je po raz pierwszy, a ten materiał na to zasługuje. Dziwię się tylko, że nie grają The Blues, które według mnie doskonale wpisywałoby się w twórczość Gunsów, niezależnie od składu, czego nie można powiedzieć o Shaklerze, czy Rhiad & Beduins. Myślę, że zespół ma jeszcze w zanadrzu kilka niespodzianek, którymi uraczy nas podczas trasy, choć może niekoniecznie już teraz :)
Przesłuchałem sobie Sorry z poprzedniego koncertu i na razie nie wiem, co myśleć, brzmi inaczej, ale czy lepiej, czy gorzej, to już kwestia gustu, a wiadomo, że każdy ma swój. Czasem tak bardzo przyzwyczaimy się do czegoś, że nie akceptujemy tego w żadnej innej wersji i tak się tu już działo odkąd istnieje forum. Najmniej "hejtowanym" gitarzystą w dziejach NTS był chyba Tracii Guns, bo nikt z nas nie miał okazji słyszeć go w Gunsach ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Guns N' Roses w Ameryce - Toronto (Kanada), 16.07.2016
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 17, 2016, 03:51:34 pm »
+4
najbardziej znienawidzony był Finck, ale to raczej nie tylko przez odgrywanie partii Slasha, ale też dziwaczny image.
Buckethead za to wyglądał bardzo "typowo".  ;) Sorry za offtop ale to na rozluźnienie tej atmosfery.

Co do tematu Slash vs ChD to oczywiste jest, że Slash nigdy nie odgrywał niczego nuta w nutę. Wystarczy przypomnieć sobie jak się pokłócili z Axlem o solówkę w "Sympathy" Stones'ów, bo Axl chciał żeby ta była dokładnie taka sama jak oryginał.
Rozumiem natomiast doskonale forumowiczów którym nie pasują solówki Slasha w utworach z ChD - oryginale wersje mają swój charakter i komuś może się nie podobać inna interpretacja. Po prostu każdy ma inne zdanie, inny gust i nie chciejmy na siłę tego zmieniać. Forum jest do dyskusji i wyrażenia swojego zdania więc czasem sobie odpuśćmy zamiast znowu robić wojny Axl i ChD vs Slash i AFD, zwłaszcza że obaj są pogodzeni i wcale mnie nie zaskoczy jak zobaczymy gościnnie Robina czy Bucketa obok Slasha na jakimś koncercie. ;)

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12048
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7913
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip