Ankieta

Kto wygra tegoroczną Ligę Mistrzów?

Bayern
Borussia
PSG
Real

Głosowanie się kończy: Kwietnia 29, 2024, 08:57:52 am

Autor Wątek: Piłka nożna  (Przeczytany 1008382 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #15 dnia: Września 24, 2009, 02:57:00 pm »
0
Milan się skończył. Ich lata świetności minęły. Nie ma Maldiniego czy Kaki i koniec nastał. Błędem było sprzedawani Szewczenki do Chelsea (jego powrót do Milanu to już pomyłka była) bo to od tego się to zaczęło jak dla mnie, późniejsze lepsze chwile były sporadycznie. Albo Milan pójdzie drogą np. Ajaxu i totalnie odmłodzi skład wyrzucając takich jak Seedorf albo Gattuso czy już nawet niech wchodzą na kilka minut w końcówce dla kibiców. Niech oprą grę w ataku na kimś takim jak Pato, sprowadzą młodych do ofensywy i pomocy, w obronie może zostać doświadczony Nesta a reszta to mają być młodzi, utalentowani ludzie, którzy będą budować nowy zespół. Oczywiście jako wierny kibic Interu od 12 lat, życzę Milanowi samych porażek itd. Ale z drugiej strony wstyd co oni wyprawiają, nawet wrogom należy się szacunek jeśli są dobrzy (z takie założenia wychodzę ;) ) dlatego żali mi patrzeć na ich poczynania. A Leonardo - może kolejny niewypał trenerski jak Maradona? Chociaż nie wszystko to wina trenera, bo jak widać Ancelotti radzi sobie świetnie jako trener Chelsea. W lidze rozbijają wszystkich jak dotąd. To by było tyle jeśli chodzi o moje refleksje co do Milanu. Acha, no i oczywiście Inter wygrał wczoraj z Napoli 3:1 i powrócił na szczyt tabeli. Zobaczymy co zrobi Juve dzisiaj, już wole aby Genua wygrała z dwojga złego :P To będzie sezon i we Włoszech i w Europie dla czarno-niebieskich :D FoRzA InTeR :radocha:

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #16 dnia: Września 24, 2009, 03:32:00 pm »
0
Czego sie uwzięliście na tego Seedorfa? Aktualnie jest bez formy, ale to wielki piłkarz, gdyby nie on to ofensywa by kulała już zupełnie. Zgadzam sie co do wyjebania połowy składu. Dida, Roma, Favalli, Jankulovski, Oddo, Boriello. Tylko gdyby tak zrobili to w klubie byłoby 2 bocznych obrońców, a do tego obaj prawi (sic!). kadra licząca 6 pomocników?! to k***a Mazovia Rawa Mazowiecka ma więcej. Błedy w ustawieniu też swoją drogą. jak Beckham wróci to może będzie lepiej, ale narazie to brud, smród i ubóstwo.


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #17 dnia: Września 24, 2009, 05:56:45 pm »
0
"Podobno jest w Polsce mnóstwo młodych talentów, więc może czas na tych młodych" - czas na nich,ale czy pokażą coś więcej? Wątpię.Chciałbym się mylić.

"Spoglądam czasem na komentarze internetowe. Takiego bagna, tylu pomyj wylanych na czyjeś głowy... Najgorszą prawdę można powiedzieć w twarz. Nie szanuję tych tchórzy, którzy siedzą przed komputerem i pod fałszywym pseudonimem leczą kompleksy" - zgadzam się,nie tylko jeśli chodzi o piłkę,ale o każdą dziedzinę życia,niestety
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #18 dnia: Września 24, 2009, 06:00:33 pm »
0
Mam nadzieję,że kryzys w Milanie jeszcze trochę potrwa ;) Egoistycznie myślę,ale co tam ;) I tak kibice Milanu będą przeciw Realowi  ;)

"Ałan Dzagojew, napastnik CSKA Moskwa i wielka nadzieja rosyjskiego futbolu, jest jednym z obiektów zainteresowań Realu Madryt na przyszłość - donosi rosyjski dziennik Sport-Express." -Znacie?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #19 dnia: Września 24, 2009, 06:02:46 pm »
0
W tym temacie rozmawiajmy o wszystkich pucharowych rozgrywkach europejskich i światowych: LM,Liga Europejska,eliminacje do MŚ,ME i.t.d.
Już 29 i 30 września 2 kolejka Ligi Mistrzów. Które spotkanie zasługuje na miano hitu kolejki?  :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #20 dnia: Września 24, 2009, 08:22:36 pm »
0
Zqyx,a więc jesteś kibicem Realu Madryt? :D

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #21 dnia: Września 24, 2009, 08:28:03 pm »
0
Milan się skończył. Ich lata świetności minęły. Nie ma Maldiniego czy Kaki i koniec nastał.

Nie chwal dnia przed zachodem słońca :P Jeszcze dużo się zmieni... Milan ma wielką markę i będzie mieć słabsze okresy tak jak wiele drużyn, ale na tym się nie skończy. Niech tylko Berlusconi przestanie grzebać w tej polityce i zajmie się futbolem, bo to mu najlepiej wychodzi, a na pewno już Milanowi ;)

To będzie sezon i we Włoszech i w Europie dla czarno-niebieskich

powtarzasz to sobie co roku? :P

I tak kibice Milanu będą przeciw Realowi  ;)

e tam, ja nie mam nic do Realu :P

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #22 dnia: Września 24, 2009, 08:33:50 pm »
0
Zqyx,a więc jesteś kibicem Realu Madryt? :D

Ba ;) I to nie od dziś,czy wczoraj ;)
Grzon: Ja do Milanu zasadniczo też nic,ale skoro jest w kryzysie,a niedługo gra z Realem to ;) Swoją droga kogo byście w Milanie wyróżnili prócz Pato i Inzaghiego? Seedorf zawsze walczył,ale chyba już swoje lata ma.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #23 dnia: Września 24, 2009, 08:40:19 pm »
0
Bayern - Juventus

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #24 dnia: Września 24, 2009, 08:47:20 pm »
0
Seedorf to jednak sprawia wrazenie lenia, ale potrafi blysnac jednym podaniem albo strzalem, swietnie wyszkolony
technicznie...

Przed kontuzja swietnie bronil Abbiati, teraz pochwaly zbiera jego zastepca Storari

o 23-letnim Abate juz mowilem, bardzo szybki zawodnik...

wiadomo Gattuso zawsze walczy, a Ambrosini to jeden z najbardziej niedocenianych pomocnikow na swiecie, obecnie
kontuzjowany, gra fantastycznie glowa, kiedys w 93min wykopal PSV z LM...
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline czoho

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Płeć: Mężczyzna
  • fuer grissa ost drauka
  • Respect: +1
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #25 dnia: Września 24, 2009, 09:15:22 pm »
+1
Niestety włosi sami sobie winni, bo praktycznie w każdym "czołowym" klubie (może za wyjątkiem Interu) grają tak naprawdę emeryci. Milanowi jak nakopał Arsenal ostatnio, to wszędzie trąbiono, że młodzież wygrała z emerytami. Ale mocarze włoskich klubów dalej wierzą w swoich 35-6 latków, że zdobędą wszystkie trofea możliwe w Europie.
Jak tak dalej będą robić to może nawet Polska będzie mogła wprowadzić dwie drużyny do ligi mistrzów :P
[size=3.75pt]talga vassternich[/size]
[size=3.75pt]BARCA - zasłużyła[/size]

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #26 dnia: Września 24, 2009, 09:40:56 pm »
0
piłkarze, którzy zagrali z Udinese

Storari 32 lata
Oddo 33
Nesta 33
Kaladze 31
Zambrotta 32
Gattuso 31
Flamini 25
Abate 23
Pirlo 30
Ronaldinho 29
Seedorf 33
Pato 20
Inzaghi 36
Huntelaar 26

śr. wieku - 29,5 - w pierona dużo... obrona Milanu chyba pamięta czasy Van Bastena :/

w kadrze jest jeszcze kilku młodych zawodników, ale gra Rosso-Nerich opiera się na starych wyjadaczach, którzy najlepsze lata mają za sobą. Wymiana pokoleniowa idzie powoooli... Ale tak gwoli ścisłości - wasz ulubiony argument: zawodnicy 35,36 letni - ja tu znalazłem tylko jednego. ;)


Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #28 dnia: Września 24, 2009, 09:51:07 pm »
0
Grzon, jak sobie co roku to powtarzam i od czterech lat się nie mylę :D Przynajmniej jeśli chodzi o Serie A :P

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #29 dnia: Września 24, 2009, 10:27:01 pm »
0
w zagranicznej sa najpiekniejsze gole, to ja proponuje zebyscie wrzucali tu najpiekniejsze gole Polakow

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=E6FNwBXTpNM" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=E6FNwBXTpNM</a>


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=_ACgY4O86dk" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=_ACgY4O86dk</a>


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=exjupgy89Mc" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=exjupgy89Mc</a>


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=8cGRPOLOeoE" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=8cGRPOLOeoE</a>
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

 

Piłka Ręczna - Szczypiorniak :D

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 81410
Ostatnia wiadomość Maja 21, 2023, 06:58:01 pm
wysłana przez sunsetstrip