Autor Wątek: Homoseksualizm  (Przeczytany 108888 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #270 dnia: Sierpnia 08, 2011, 11:24:15 pm »
0
To powiem Ci tak - dziwi mnie to, jak niektórzy angażują się w poprawę wizerunków i pomoc innym (nie chodzi mi tu o wolontariat). Właśnie akcje w stylu nie dla homofobii, w które angażują się heteroseksualiści, jakieś akcje w stylu "Nigdy więcej" prowadzone przez białych itp., dawanie więcej praw ludziom innych wyznań, a zabieranie przy tym przestrzeni dla własnej wiary jest moim zdaniem kretyńskie. Patrzmy najpierw na to, co dzieje się na naszym podwórku i tam pilnujmy porządku, a oni niech bawią się we własnym gronie, bo jak zobaczą, że można nas dymać (dosłownie i w przenośni) na wszystkie możliwe sposoby, to potem sobie z tym rady nie damy.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #271 dnia: Sierpnia 09, 2011, 12:49:50 am »
0
jeśli dzieci biorą przykład z rodziców to dzieci będą wiedziały że związek dwóch osobników tej samej płci jest czymś naturalnym to 'armia gejów i lesbijek' powiększać się będzie wraz z każdym pokoleniem i po normalnych ludziach w końcu śladu nie pozostanie
Przypuszczam, że istnieją osoby homoseksualne, które wychowane zostały przez rodziców tata-mama, a i tak dziecko wybrało inną drogę, więc dla mnie ten argument jak i reszta tu wymienianych odpada. Wolę "armię gejów i lesbijek" niż kolejnych kretynów szerzących nienawiść (czyli np osoby, które stoją po przeciwnej stronie barykady na paradach równości). A norma to jest sprawa subiektywna. Dziwne, że w tych czasach legalna jest Młodzież Wszechpolska czy NOP, a związek partnerski/ślub osób tej samej płci już nie.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #272 dnia: Sierpnia 09, 2011, 09:45:11 pm »
0
Wolę "armię gejów i lesbijek" niż kolejnych kretynów szerzących nienawiść (czyli np osoby, które stoją po przeciwnej stronie barykady na paradach równości).

mam identyczne zdanie na ten temat .. po prostu to chyba jedyny punkt widzenia, jaki mogę sobie na tę chwilę wyobrazić, innych 'racjonalnych' argumentów tamtej strony znaleźć po prostu nie potrafię. to chyba jedyna rzecz, jaką ludzie mogą wymyślić mówiąc NIE ślubom osób o tej samej płci, nic innego nie przychodzi mi do głowy ..
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #273 dnia: Sierpnia 09, 2011, 10:06:03 pm »
0
Twoja wypowiedź merytorycznie jest do...

Możesz to napisać jeszcze raz, ale już tak żeby trzymało się to kupy:)?

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #274 dnia: Sierpnia 09, 2011, 10:27:38 pm »
0
Chodzi mi o to, że taki pogląd ludzi sprzeciwiających się ślubom, który opisałam we wcześniejszej wypowiedzi wydaje mi się jedynym możliwym . nie może przyjść mi do głowy jak inaczej swój sprzeciw argumentują Ci ludzie .
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #275 dnia: Sierpnia 09, 2011, 10:32:04 pm »
0
Może jestem głupi, ale nadal nie ogarniam. Jaki Ty pogląd opisałaś we wcześniejszej wypowiedzi?

Offline Knife

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +136
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #276 dnia: Sierpnia 09, 2011, 10:39:48 pm »
0
Gnatek +1!

Slashowa weź komuś wytłumacz o co Ci chodzi niech ktoś inny to opisze, bo tu panuje CHAOS! ;)
Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 1984, 09:45:11 am wysłana przez (być może) Bóg.

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #277 dnia: Sierpnia 09, 2011, 11:00:37 pm »
0
Dobra, nevermind  :D
To nie Wasza wina, po prostu dzisiaj mam problem z ogarnięciem myśli i chaos panuje  :D
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

Offline rosiie

  • Patience
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #278 dnia: Stycznia 02, 2012, 09:41:53 am »
0
zepsuli mi film w kinie  bo przez dosłownie cały film się za mną namiętnie całowali. nic do nich nie mam, ale niech się nie całują w miejscach publicznych.
tak na prawdę to nie ich wina, po prostu się tacy urodzili. Nie powinniśmy ich za to obwiniać to nie ich wina. Nie da się ich zmienić jeśli bardziej pociągają ich faceci. TO TYLE :)

Offline Rose25

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 666
  • Płeć: Kobieta
  • "It's So Easy..."
  • Respect: +52
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #279 dnia: Stycznia 02, 2012, 08:38:36 pm »
0
Powiem tak ... ja homoseksualistów toleruję. Denerwuję mnie jeśli ktoś w moim towarzystwie nazywa takie osoby: pedziami albo coś w tym guście. :D
Ale denerwuję mnie też takie straszne publiczne obnoszenie się z tym. Niektóre pary hetero nie obnoszą się tak z uczuciami jak homo. Przynajmniej ja tak zauważyłam.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #280 dnia: Lipca 13, 2012, 06:50:18 pm »
0
Myślę, że bez sensu jest spamować w newsie o Duffie, skoro jest do tego wątku specjalny temat ;)
Mam 2 pytania do osób, które nie popierają adopcji dzieci przez pary homoseksualne:
1. Czy samotnym matkom odebralibyście dziecko? Bo przecież tak jak nie ma męskich wzorców w związku dwóch kobiet, tak nie ma ich przez wychowanie przez samotną matkę.
2. Czy jeżeli dziecko jest obrażane przez rówieśników to problem jest z rodzicami tego dziecka, czy z rodzicami tych, którzy obrażają? Bo idąc tym tokiem rozumowania, powinniśmy pójść nawet krok dalej i nie wpuszczać żydów, ani czarnoskórych do szkoły, bo przecież mogą być napiętnowani przez innych.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Kurczak

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 629
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +104
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #281 dnia: Lipca 13, 2012, 07:32:52 pm »
+1
Wg. państwa tak, według danej pary istnieje po to aby zapieczętować i sformalizować związek. I nie widzę z tym problemu, czy to homo czy hetero.
Ślub cywilny jest od kwestii prawnych, a od pieczętowania związku mamy ślub kościelny. Z punktu widzenia państwa legalizacja małżeństw homoseksualnych jest, co wskazał Douger, niepotrzebna, a może nawet ekonomicznie nieopłacalna. A duchowni różnych religii raczej nie zmienią przekonań tylko dlatego, że takie jest zdanie Duffa ;)
Patafiaństwo się szerzy...

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #282 dnia: Lipca 13, 2012, 07:49:48 pm »
0
@Meximax
1. Nigdzie nie było pisane nic o męskich/kobiecych wzorcach. Samotni rodzice to coś, co sie zdarza naturalnie i nikt nie porównuje tego do sytuacji, gdzie nie jest jeden samotny tatuś, tylko dwóch tatusiów. Taka sytuacja nie jest naturalna, normalna, w przeciwieństwie do rodziców radzących sobie w pojedynkę.

2. "Czy jeżeli dziecko jest obrażane przez rówieśników to problem jest z rodzicami tego dziecka, czy z rodzicami tych, którzy obrażają?" - wiadomo, z kim jest problem, ale czy to temu dziecku pomoże? Dwaj tatusiowie mówią swojemu dziecku: "Nie przejmuj sie nimi, oni są nietolerancyjni, ważne, ze tatusiowie cię kochają". No ok, ale czy to sprawi, że dzieciak przestanie być szykanowany, że przestanie przechodzić dramat? Powtarzam, 12 lat piekła to nie jest cena, jaką jakiekolwiek dziecko powinno płacić za widzimisię "tatusiów".

A co do Murzynów - mam kilku ciemnych znajomych, w tym jeden chodził ze mną 3 lata do klasy i nigdy nie widziałem, żeby kogokolwiek z nich szykanowano. Bez przesady, to już nie te czasy, że czarnych się wytyka palcami. Ale z córką/synem gejów/lesbijek juz na pewno tak łatwo nie pójdzie. Nie przepuszczą mu/jej i chyba wszyscy to dobrze wiemy.
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2012, 07:51:20 pm wysłana przez CC »
Geoff Fuckin' Tate!


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #283 dnia: Lipca 13, 2012, 07:50:44 pm »
0
Jeśli legalizacja jest ekonomicznie nieopłacalna, to dlaczego wiele krajów legalizuje? Decyduje głos wyborców?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #284 dnia: Listopada 22, 2012, 04:57:39 pm »
-4
Fortus w czerwonych spodniach, zajeżdża trochę gejostwem