Autor Wątek: Homoseksualizm  (Przeczytany 108820 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #345 dnia: Kwietnia 20, 2013, 08:22:33 pm »
0
Cytuj
powszechnego prawa do darmowych przejazdów koleją
A to zboczeńce! Jak tak można?! ;)

A tak serio to ja już nawet nie mam sił chwytać się za głowę, czytając tego typu postulaty i rewelacje. Każdy kolejny dzień tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że jeśli już ma nadejść jakiś koniec świata to tylko i wyłącznie przez to, że ludzie zniszczą się sami.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline sylvik

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +196
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #346 dnia: Kwietnia 21, 2013, 12:50:05 am »
0
Tylko żeby Cię nie upili, różnie to się może skończyć. :D
Wróciłam cała i zdrowa - nie upili mnie  ;). Skończyło się jak zwykle - wesoło  :). A na zadany temat dowiedziałam się niewiele więcej niż już ustaliliśmy, czyli, że pedał ma negatywny wydźwięk i tyle  ;). Ale tak naprawdę oni sami używają czasami tego określenia, oczywiście w żartach i nie przy wszystkich.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #347 dnia: Czerwca 03, 2017, 08:29:21 pm »
+1
Czy waszym zdaniem Marsze Równości w Polsce mają sens i czy służą czemuś dobremu?
Bo mi jest smutno jak słucham ludzi związanych z tym ruchem i widzę zdjęcia z tego eventu...
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5006
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #348 dnia: Czerwca 04, 2017, 08:56:58 am »
+2
To mi jest smutno jak widze marsze ONRu. Jak widać zatem każdego smuci co innego.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #349 dnia: Czerwca 04, 2017, 11:46:45 am »
+2
A mi jest smutno jak widzę wiece KODu  :)
Jest prawo wolności zgromadzeń, to niech się zbiera kto tam chce. O skutkach tego organizowania się, czy to pozytywnych czy negatywnych, decydować może tylko i wyłącznie postawa uczestników, to co mówią i jak się zachowują.
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #350 dnia: Czerwca 04, 2017, 12:14:05 pm »
+1
Czy waszym zdaniem Marsze Równości w Polsce mają sens i czy służą czemuś dobremu?
Bo mi jest smutno jak słucham ludzi związanych z tym ruchem i widzę zdjęcia z tego eventu...

Kiedyś gadałem z jednym zdeklarowanym homoseksualistą i powiedział, że takie marsze bardziej szkodzą, niż pomagają. Ale nie wykluczam, że była to odosobniona opinia osoby, która nie potrzebowała/ nie chciała manifestować swoich preferencji seksualnych w tego typu marszu.

To mi jest smutno jak widze marsze ONRu.

+1
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #351 dnia: Czerwca 04, 2017, 08:46:48 pm »
0
http://www.bbc.com/news/world-europe-40118134

Homoseksualizm jest tak bardzo nienaturalny...

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3749
  • Respect: +949
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #352 dnia: Czerwca 07, 2017, 11:29:21 am »
+1
Czy waszym zdaniem Marsze Równości w Polsce mają sens i czy służą czemuś dobremu?
Bo mi jest smutno jak słucham ludzi związanych z tym ruchem i widzę zdjęcia z tego eventu...
Ma na celu promocję, wymusić swoje zdanie na ludziach, którzy zdania nie mają. Podejrzewam, że gdyby nie te marsze, co jakiś czas poruszanie tego tematu w tv to zdecydowana większość ludzi by nie miała żadnego zdania na ten temat i by cały czas było tak jak jest.
Tak więc niestety obawiam się, że to ma sens. W naszym kraju może nie teraz, ale w dalszej przyszłości może "plony" przynieść. 

Offline pol159

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Mężczyzna
  • "You Could Be Mine"
  • Respect: +73
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #353 dnia: Czerwca 08, 2017, 08:25:56 am »
0
Maszerować każdemu wolno ale czy to ma wpływ na opinię i edukuje? Osobiście uważam, że raczej każdy ma jakieś tam wyrobione zdanie i ci nastawieni anty go nie zmienią tylko dlatego że ktoś przejdzie się ulicą. Są też ci którym to obojętne (jak w każdej sprawie ani ich ziębi ani grzeje) i raczej także ich światopoglądu nie zmienią marsze.

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5006
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #354 dnia: Czerwca 08, 2017, 09:38:20 am »
0
Większa część społeczeństwa nie ma zdania na wiele tematów a dopiero w momencie kiedy ten temat puka do ich drzwi mają dylemat. To jest wbrew pozorom dobre. Dziś mamy w necie pełno pseudogeniuszy, którzy w oparciu o wiedzę z dziwnych portali sprzedają taką czy inną magiczną wiedzę o świecie. Patrzmy na swój ogródek a świat stanie się lepszy.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #355 dnia: Czerwca 08, 2017, 09:00:08 pm »
0
Ma na celu promocję, wymusić swoje zdanie na ludziach, którzy zdania nie mają. Podejrzewam, że gdyby nie te marsze, co jakiś czas poruszanie tego tematu w tv to zdecydowana większość ludzi by nie miała żadnego zdania na ten temat i by cały czas było tak jak jest.
Tak więc niestety obawiam się, że to ma sens. W naszym kraju może nie teraz, ale w dalszej przyszłości może "plony" przynieść.
Wiadomo, że to są tematy zastępcze, które są władzy bardzo na rękę. Moim zdaniem te marsze szkodzą temu środowisku, ale być może taki ma być cel. Jeżeli walka się skończy, to przestaną płynąć pieniążki z Unii dla organizatorów, więc nie bardzo im się opłaca wygrać sprawy (w sumie analogiczna sytuacja z Korwinem).
To mi jest smutno jak widze marsze ONRu.
A wiesz ile by trzeba było wydać na wycieczki do zoo, gdyby nagle przestali manifestować? Teraz przynajmniej masz cyrk za darmo.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3749
  • Respect: +949
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #356 dnia: Października 25, 2018, 09:27:11 pm »
0
Jutro dzień homoseksulany w szkołach, co o tym sądzicie?? Zamierzacie swoim dzieciom napisać usprawiedliwienie??? Czy może będziecie protestować, że szkoła nie powinna ingerować w to jaki system wartości powinniście wpajać dzieciom??? A może ubierzecie swoje dzieci na czarno w ten "wyjątkowy dzień".

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #357 dnia: Października 26, 2018, 11:44:00 am »
+1
Osobiście uważam, że szkoła nie powinna ingerować w system wartości. Ona ma uczyć i traktować wszystkich równo (haha jasne, zjawisko "pupilka nauczyciela" nigdy nie zginie :D ). Wychowywać mają rodzice. Jeśli ktoś sobie nie życzy trudno, ale jestem zdania, że dziecko w całym swym życiu zetknie się z różnymi osobami i sytuacjami i nie należy go przed tym "chronić". Homoseksualizm to zjawisko, które bezsprzecznie występuje w przyrodzie. Dziecko, którego z tym nie oswoimy lub o tym nie poinformujemy będzie agresywne w starciu z nieznanym.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #358 dnia: Października 29, 2018, 08:36:30 am »
+1
Wszystko by było dobrze gdyby środowisko homoseksualnych krzykaczy za każdym razem nie zapomniało o celu swoich manifestacji. Są krzykliwe, rażące czasem ordynarne, a chcą przedstawić homoseksualistów jako ludzi normalnych, spokojnych i godnych zaufania i szacunku. Takimi działaniami tylko sobie szkodzą. Uważam, że gdyby nie ma hali kolorowymi penisami tip. rzeczami przed kamerami i oczami przechodniów, to problem z dyskryminacją byłby o wiele mniejszy niż teraz.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Homoseksualizm
« Odpowiedź #359 dnia: Października 29, 2018, 09:28:42 am »
0
@owsik każda grupa społeczna dzieli się na krzykaczy i tych niekrzyczących. Wśród homoseksualistów również są osoby, które nie manifestują, nie afiszują się ze swoją orientacją. I podejrzewam, że jest ich zdecydowanie więcej tylko o nich nie wiemy, bo nie krzyczą ;) Spójrz jaka jest różnica: można przecież być homoseksualistą pokroju Roberta Biedronia, o którego orientacji wiemy i który faktycznie wspiera środowiska LGBT, ale w sposób nierażący i jest homoseksualistą pokroju tych, którzy tak jak mówisz krzyczą i mają "pióra w d*pie" ;) to ci drugi robią zły PR tym pierwszym (o czym zresztą, pamiętam, @sylvik kiedyś pisała).
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will