Autor Wątek: Skoki narciarskie  (Przeczytany 8904 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sunsetstrip

• Garden Of Eden
  • 12000 postow
  • Respect: +2110
Odp: Skoki narciarskie
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 07, 2018, 02:42:31 pm »
+1
Z tym że Stoch ma 2 złota IO a za chwilę może się okazać że nawet 4. Adam żadnego

Offline Bluebird

• Better
  • Tajna jednostka bzykająca, kryptonim truteń Gucio
  • Respect: +729
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 14, 2018, 12:22:48 am »
0
Przed chwilą z nudów sprawdziłem i taka ciekawostka. Noriaki Kasai zadebiutował w swojej reprezentacji 6 lat wcześniej niż Małysz w swojej. Adam Małysz już od 7 lat nie skacze, Noriaki Kasai, skacze cały czas.
Dodam, że to jest istny dinozaur bo rzadko w jakim sporcie można spotkać aktywnie działającego sportowca, który zaczynał jeszcze w latach 80-tych, czyli wtedy kiedy ja chodziłem do przedszkola, a już jestem wiele lat po studiach. To jest dla mnie niesamowite.
To jest Zenek,
Zenek lubi śpiewać,
Zenek jest mądry i nie śpiewa tam gdzie go nie chcą słuchać,
Zenka chcą słuchać wszędzie
Dlatego Zenek wystąpi jako support GNR
Bądź jak Zenek!

Offline baddream

• Paradise City
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +90
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 14, 2018, 08:12:50 am »
0
Co do Kasai to japończyk znakomicie trzyma się fizycznie i widać, że ten sport mimo coraz większych obciążeń nadal sprawia mu wielką przyjemność. W skokach jest dinozaurem i za chwilę jak dobrze pójdzie będziemy mówić o skoczkach, którzy są od niego  trzy razy młodsi także to tylko potęguje ten efekt, natomiast Noriaki nie jest jedyny jeśli chodzi o dinozaury w profesjonalnym sporcie. W piłce nożnej też jest japończyk Kazuyoshi Miura, który ma skończone 50 lat i profesjonalnie gra. Wiadomo nie ten sam poziom co Liga Mistrzów jak w przypadku Kasai, który skacze z najlepszymi ale i sport zupełnie inny jeśli chodzi o charakterystykę.

Nasi wręcz polegli wczoraj na Kulm, zmęczenie chyba dopadło chłopaków ale z czołówki PŚ chyba wszystkich to wczoraj dotyczyło.
Mam nadzieję, że dzisiaj będzie nieco lepiej.
Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.