NighTrain Station Guns N' Roses

Guns N' Roses => Aktualności => Wątek zaczęty przez: naileajordan w Kwiecień 08, 2017, 11:40:06 am

Tytuł: Slash zagra w zoo
Wiadomość wysłana przez: naileajordan w Kwiecień 08, 2017, 11:40:06 am
(http://www.billboard.com/files/styles/article_main_image/public/media/slash-and-charlie-the-sloth-LA-zoo-june-2016-billboard-1548.jpg)

Slash zapowiedział, że weźmie udział w koncercie w zoo w Los Angeles. Transmisję z tego wydarzenia będzie można zobaczyć w VR.

Koncert odbędzie się 20 maja br. w ramach tzw. Beastly Ball, charytatywnej imprezy, organizowanej przez Greater Los Angeles Zoo Association. Obok Slasha na scenie pojawią się również Jack Black, Grace Potter oraz Bernard Fowler, a pieniądze będą zbierane na Species Conservation Action Network. Slash jest już członkiem zarządu Greater Los Angeles Zoo Association. 

Jak informuje Billboard, fani gitarzysty będą mogli obejrzeć w VR zarówno koncert, jak i materiał zakulisowy, w tym wywiad ze Slashem. 

Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz ochrony najbardziej zagrożonych gatunków zwierząt. Poza koncertem odbędzie się również aukcja. 

Slash powiedział: „Jestem zaszczycony i dumny z tego, że mogę wziąć w jubileuszowym, 50. Beastly Ball. To będzie niesamowite wydarzenie; naprawdę już nie mogę się doczekać, żeby zagrać z moimi przyjaciółmi”.


Źródło (http://www.nme.com/news/music/guns-n-roses-slash-play-virtual-reality-gig-zoo-2036301)
Tytuł: Odp: Slash zagra w zoo
Wiadomość wysłana przez: gloomy w Kwiecień 08, 2017, 03:29:47 pm
Welcome To The Jungle obowiązkowo w takich warunkach :D
Tytuł: Odp: Slash zagra w zoo
Wiadomość wysłana przez: Włodi w Kwiecień 09, 2017, 08:46:09 pm
Że też go ten leniwiec nie uwalił.

Oprócz bycia jednym z najlepszych gitarowych wirtuozów na świecie Slash plusuje u mnie tym, że jest miłośnikiem zwierząt wspiera LA ZOO :)
Tytuł: Odp: Slash zagra w zoo
Wiadomość wysłana przez: hkt w Kwiecień 09, 2017, 11:01:57 pm
Ma też spoko czapke tylko jej ostatnio nie zdejmuje