Autor Wątek: gimbaza vs GN'R true fans  (Przeczytany 31076 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwca 08, 2017, 10:19:03 am »
+1
Jak kupujesz podkoszulek z dziwnymi słowami w obcym języku to nie interesuje Was co to faktycznie znaczy?
Klasyk, gdy moja mama sobie coś kupi z napisem, to nie pyta jak wygląda, tylko co tam jest napisane :P na szczęście wpadki w tej materii nie zaliczyła.

Jak zacząłem słuchać rocka, to po koszulkę z zespołem musiałem iść do sklepu dla metalowców i rock and rollowców, gdzie z głośników n********ała muza tak głośno, że aż na ulicy było słychać, w sklepie panował półmrok, ale szedłem i wiedziałem co chcę dostać. A teraz jak chcę koszulkę z logo Mety, Nirvany czy GNR to sobie mogę pójść do H&M i kupić koszulinkę, a do tego spodnie do połowy łydek i słomiany kapelusz.
I wiszą tak te koszulki pośród innych i ludzie nawet nie wiedzą, że to są jakieś zespoły. Metallicę może skojarzą. Tak mi się wydaje, że wszystko zaczęło się od jęzora Rolling Stonesów i koszulek Ramones...
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwca 08, 2017, 01:30:19 pm »
0
Od jęzora zdecydowanie, bo jest wszędzie i w każdej kolorystyce. Nawet bez podpisu, że to Stonesi. Funkcjonuje już niejako własnym życiem to logo.

Post Merge: [time]Czerwiec 08, 2017, 01:33:56 pm[/time]
Przeniosłam temat do tego, który tyczył się dyskusji na temat wzorów muzycznych na koszulkach :)
Temat warto sobie przypomnieć, bo dyskusja była burzliwa ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2017, 01:37:36 pm wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwca 08, 2017, 06:36:07 pm »
+2
Tak odnośnie koszulek The Ramones to pamiętam kolesia co mówił że to był legendarny zespół metalowy którym się inspirowała Metallica.  :lol:

Offline Clarise

  • Junior Newsman
  • Welcome to the jungle
  • *****
  • Wiadomości: 121
  • Płeć: Kobieta
  • angry neurotic catholics
  • Respect: +117
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwca 08, 2017, 07:22:55 pm »
0
Kiedyś bardzo raził mnie fakt, że osoba nie znająca wcale lub tylko ze dwie piosenki na krzyż nosi koszulkę jakiegoś zespołu. Dziś myślę że jest to temat trywialny. Choć jest to przejaw głupoty i być może infantylności, to nie mamy wpływu na to co ludzie decydują na siebie włożyć, więc dlaczego mamy sobie tym zawracać głowę? Czysta logika. Chyba, że ktoś jest na tyle waleczny, że za każdym razem widząc osobę z koszulką Nirvany będzie pytać czy wybiera się na nadchodzący koncert :) Według mnie "szkoda strzępić ryja" i tyle.
"Though strange lay the waters from which they emerged, they glanced upon the world as their own.
Yet deep in their hearts they knew all the time that this was not really their home.
So they rode on."

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwca 08, 2017, 08:19:16 pm »
+5
Jest w tym sporo racji, ale z drugiej strony...
Przecież gdybyśmy zawracali sobie głowę tylko tym, na co rzeczywiście mamy wpływ, to musielibyśmy też przestać rozmawiać o setlistach Gunsów, obsadach nakręconych nie przez nas filmów, wartości napisanych nie przez nas książek, polityce, wynikach meczów piłkarskich czy jakichkolwiek innych zawodów sportowych itd., itp.
Życie mogłoby stać się przez to uboższe.  A forum na pewno takie by się stało.  ;)
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Clarise

  • Junior Newsman
  • Welcome to the jungle
  • *****
  • Wiadomości: 121
  • Płeć: Kobieta
  • angry neurotic catholics
  • Respect: +117
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #125 dnia: Czerwca 08, 2017, 08:49:37 pm »
0
@naileajordan to, co człowiek na siebie założy to kwestia indywidualna, z reguły ma pasować tylko jemu, stąd też nie powinno to według mnie podlegać ocenie i zawracać nikomu głowy. To o czym piszesz, czyli setlisty, książki, filmy jest skierowane dla odbiorców, którzy wyrabiają sobie zdanie na temat tego co słyszą/widzą. Dlatego później możemy wymieniać się opiniami i dyskutować. :)
"Though strange lay the waters from which they emerged, they glanced upon the world as their own.
Yet deep in their hearts they knew all the time that this was not really their home.
So they rode on."

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #126 dnia: Czerwca 08, 2017, 09:54:39 pm »
0
Odpowiedź do posta Gloomy'ego z tematu Gunsi w mediach:
http://gunsnroses.com.pl/forum/guns-n39-roses/gunsi-w-mediach/msg464999/#msg464999

Klasyk. Dyskusja na temat tego, dlaczego uważam (i nie tylko ja), że ludzie nie powinni ubierać koszulek z logo zespołów, których nie znają już kiedyś rozgorzała :P (Wczoraj widziałam kolesia w koszulce Misfits i przypomniało mi się (to była chyba pyta.pl), jak prowadzący zaczepił dziewczynę w takiej samej koszulce i z takim samym pytaniem ;) jej odpowiedzią była zdaje się ucieczka).

Ciekawe czy Filip wybiera się na koncert :D


http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/polska-moda-meska-wg-filipa-chajzera-smieszne,233952.html

Wywiad z tym gościem. 2 filmik na stronie, pod napisem wielki świat mody męskiej, akcja właściwa od 3:11. Tylko że nie zauważam żeby gość miał na sobie cokolwiek związanego z GN'R ;)

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: gimbaza vs GN'R true fans
« Odpowiedź #127 dnia: Czerwca 08, 2017, 11:13:28 pm »
0
@Gnatek o kuźwa, mea culpa  :o

Dobra, to powiem Wam jak było naprawdę.

Poszedłem robić kawę do kuchni, a telewizor grał w pokoju. Wracam z tą kawunią, wchodzę do pokoju i słyszę tekst Chajzera "Słuchasz chociaż Gunsów?" - a dalej zobaczyłem, że jest o modzie. Dodałem dwa do dwóch i wyszło mi szesnaście. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.



Ale za to jaka ożywiona dyskusja wyszła  :sorcerer:
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4394
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2460
Odp: Odp: Gunsi w mediach
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwca 09, 2017, 11:41:42 am »
0
Jak kupujesz podkoszulek z dziwnymi słowami w obcym języku to nie interesuje Was co to faktycznie znaczy? :> Mnie zawsze.

Byłem świadkiem, że osoba mająca kurtkę z North Face'a pytała się czy to nie jest obraźliwe i powiązane ze słowem "fuck".
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...