Autor Wątek: AKCJA KONCERTOWA - zbieramy pomysły  (Przeczytany 22032 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4994
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1680
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: AKCJA KONCERTOWA - zbieramy pomysły
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 17, 2017, 08:14:17 am »
0
Odlatujecie. Otwieram chrupki i czekam na więcej

"śle z komóry bom ziom"

...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline Hollywood*Rose

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Kobieta
  • It's 18 and life to go
  • Respect: +305
Odp: AKCJA KONCERTOWA - zbieramy pomysły
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 17, 2017, 03:41:13 pm »
+6
Co się będziemy ograniczać, zróbmy z tego koncertu jednen wielki prosumencki performens. Na WTTJ udajemy małpy, tudzież wyciągamy maski małp. Mr. Brownstone - wiadomo, woreczki z MĄKĄ jest jeszcze łatwiej skitrać niż baloniki. YCBM dmuchane terminatory, Yesterdays kartki z kalendarza. Coma i śpiączka oczywiście. Na Seekerze w ogóle nie patrzymy na scenę tylko szukamy czegoś zapamiętale w kieszeniach i torbach. Paradise City na deser - stroje odpowiednio Adama i Ewy, choć w sumie mile widziane wariacje. Pokażmy, że Polak potrafi!

Delfiny są osom, macie mój łuk.
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2017, 03:48:07 pm wysłana przez Hollywood*Rose »


Not in this lifetime

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: AKCJA KONCERTOWA - zbieramy pomysły
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 18, 2017, 01:36:45 pm »
0
tu macie filmik, jak moze wygladac akcja z delfinami, bo oczywiscie pomysl nie jest moj, ale efekt rewela, no i Slash, Duff, Melissa tego nie znaja

oczywiscie zeby to mialo sens to delfiny musza posiadac ludzie bezposrednio bedacy pod scena

Guns N' Roses - Estranged (Seattle 2011)
https://www.youtube.com/watch?v=vXAyPvAV4sM
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2017, 01:47:40 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline 13adam12

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Respect: +17
Odp: AKCJA KONCERTOWA - zbieramy pomysły
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 18, 2017, 04:32:50 pm »
+1
Wygląda bardzo słabo to z tymi delfinami. Słabo i zalatuje mega kiczem.
Parę osób trzymalo delfiny, no i co? Widać to tylko z bliska i być może kilka osób z EE by na to poszlo, dla reszty stadionu jest to niewazne. Ludzie na trybunach tez mają machać do Axla tymi delfinami czy co?

Uważam ze poprzednie akcje wyszly bardzo fajnie. Niech to jest cos, co wymaga zaangazowania wszystkich uczestników. Patrząc na to zdjęcie z U2 wygląda do ekstra. Jestem zatem za tym aby trybuny podczas jednego z kawałków (najlepiej jeszcze za dnia, niechaj będzie to zatem Live or Let Die - w słowach występuje nawet słowo "serce") podniosły w gora białe serca wycięte na biłej A4 a trybuny czerwone.
Koszt - niewielki. Efekt może być ekstra.
Jednyne co to trzeba ustalić z organizatorem, aby na wszystkich krzesełkach położył przed koncertem wyciete czerwone serca (najlepiej z niewielkim napisem podczas jakiej piosenki podnieść je w górę) a biale serca rozdawac ludziom wchodzącym na płytę. zbyt długo tych serc nie trzeba by też trzymac, bo zaledwie kilka kawałków. \

Zamiast małych serc, lepsze by były większe z płachty/nylonu ? można to latwiej schowac do keiszeni, nie gniecie się jak kartka i fajnie można rozwieszać u góry nad sobą trzymając.

Jeżeli to nie wypali to jestem znowu za flagą duża na płycie. Jak GnR mogą powtarzac ssetlisty to my akcje chyba też ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2017, 04:40:47 pm wysłana przez 13adam12 »
2013 - Slash & Myles Kennedy
2014 - Hey
2016 - Dżem & Cree
2017 - Aerosmith, Guns N' Roses, Red Hot Chili Peppers, Martin Garrix (Ibiza), Hey
2018 - Pearl Jam, Guns N' Roses

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3747
  • Respect: +948
Odp: AKCJA KONCERTOWA - zbieramy pomysły
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 18, 2017, 07:30:49 pm »
0
1. Skąd wziąć delfiny napompowane helem?
2. Ilu osobom będzie chciało się trzymać w ścisku przez 7 utworów napompowane delfiny?

Co się będziemy ograniczać, zróbmy z tego koncertu jednen wielki prosumencki performens. Na WTTJ udajemy małpy, tudzież wyciągamy maski małp. Mr. Brownstone - wiadomo, woreczki z MĄKĄ jest jeszcze łatwiej skitrać niż baloniki. YCBM dmuchane terminatory, Yesterdays kartki z kalendarza. Coma i śpiączka oczywiście. Na Seekerze w ogóle nie patrzymy na scenę tylko szukamy czegoś zapamiętale w kieszeniach i torbach. Paradise City na deser - stroje odpowiednio Adama i Ewy, choć w sumie mile widziane wariacje. Pokażmy, że Polak potrafi!

Delfiny są osom, macie mój łuk.
To ja przypominam mój pomysł z poprzedniego koncertu, że przy Night Train oczywiście wszyscy rzędem zbierają się w pociąg i tak po całej płycie jeżdżą  :P Natomiast przy solówce  YCBM mogło by zabrzmieć z głośników "asatalavista..." i dalej wiadomo pytanie tylko czy można wnosić broń palną na teren koncertu?
Przy "Cornshucker" można machać kukurydzą.
Ja ogólnie nie mam nic przeciwko jakimś akcjom, ale sam jeśli jeżdżę na koncerty to robię to, żeby posłuchać muzyki, a do tego typu zabaw nie miałbym cierpliwości.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: AKCJA KONCERTOWA - zbieramy pomysły
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 18, 2017, 11:24:05 pm »
+1
Parę osób trzymalo delfiny, no i co? Widać to tylko z bliska i być może kilka osób z EE by na to poszlo, dla reszty stadionu jest to niewazne. Ludzie na trybunach tez mają machać do Axla tymi delfinami czy co?
To zobacz reakcję Rona. Akcja ma trafić do zespołu, żeby Kat mogła walnąć fotki i wrzucić na insta, a cały świat zobaczył jacy polscy fani są zajebiści.

Ten filmik z delfinami to przecież na kilometr widać, że spontan paczki znajomych, którzy się dopchali pod barierki :)

mój pomysł na flagę z koncertu w Gdańsku cały czas jest aktualny jak coś :P ale tu wiadomix, można sobie planować a i tak wszystko zależy od LN :)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline 13adam12

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Respect: +17
Odp: AKCJA KONCERTOWA - zbieramy pomysły
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 19, 2017, 01:30:29 pm »
0
Ale czemu by nie podtrzymać tradycji na Śląskim i nie zrobić flagi na caly stadion tak jak pisalem?
2013 - Slash & Myles Kennedy
2014 - Hey
2016 - Dżem & Cree
2017 - Aerosmith, Guns N' Roses, Red Hot Chili Peppers, Martin Garrix (Ibiza), Hey
2018 - Pearl Jam, Guns N' Roses

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: AKCJA KONCERTOWA - zbieramy pomysły
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 19, 2017, 04:35:48 pm »
+3
dobra robcie sobie co chcecie

a skonczy sie powlaczacie latarki w BHS i tyle bedzie akcji

cos czlowiek zaproponuje, to w dupach zle

Flaga na caly stadion ?  :lol:  :lol:   :lol:
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: AKCJA KONCERTOWA - zbieramy pomysły
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 19, 2017, 08:10:20 pm »
+2
Ale czemu by nie podtrzymać tradycji na Śląskim i nie zrobić flagi na caly stadion tak jak pisalem?
Umrzesz z gorąca pod ta flagą, a poza tym fajnie byłoby pooglądac koncert, na który się przyszło zamiast pod nią tkwić. Nie wspominając o tym że "cały stadion" to wielkośc monstrualna i raczej nie do wykonania ze względów finansowych, organizacyjnych i kooperacyjnych z organizatorem.

Na flagę z Rybnika @pompon potrzebował ponad tysiąc złotych o ile dobrze pamiętam. Podejmiesz się zbiórki a później załatwisz drukarnię, która Ci taką flage ogarnie (oczywiscie po uprzednim przedstawieniu nam wzoru i wymiarów) czy będziesz tylko głośno gadał o tym jak to pomysł na flagę jest świetny? Bo gadać to każdy może, ale nie oczekuj, że wszystko zrobimy sami. Ja na przykład nie mam głowy do takich akcji i nie sądzę, żebym podjęła się jakiejkolwiek organizacji.

Akcja z sercami jakoś nie przypadła mi do gustu. Czemu akurat serca? Będziemy na koncercie Gunsów a nie jakiejś słit formacji dla słit dziewczynek.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Vince_Carter

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +281
Odp: AKCJA KONCERTOWA - zbieramy pomysły
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 19, 2017, 09:23:35 pm »
+1
Przecież on mówił o fladze na cały stadion ale zrobionej z kartonów czy czegoś w tym stylu , a nie o fladze jak w Rybniku przykrywajacej cały stadion...

Po za tym uważam , że pomysł z właśnie ze zrobieniem ze Śląskiego wielkiej biało czerwonej flagi jest ZA***STY. Wcale nie trzeba byłoby nawet się prosić LN o pozwolenie na wejście i rozłożenie kartonów. Wystarczy że każdy w kieszeń weźmie balon. Trybuny biały a płyta czerwony. Jest osiem miesięcy. Cisnac na każdym poście na fb i co tam jeszcze wymyslicie i przypominać. Przed Rybnikiem mieliśmy różę , a balon trochę łatwiej skolowac . Na wejściu zespołu , pomachamy , będzie fajny efekt. Tylko kwestia tego , żeby dac akcji rozgłos.
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2017, 09:32:09 pm wysłana przez Vince_Carter »
11.07.2012 | 13.02.2013 | 20.11.2014 
20.06.2017 | 09.07.2018 | 12.02.2019
20.06.2022 |

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: AKCJA KONCERTOWA - zbieramy pomysły
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 19, 2017, 09:29:33 pm »
0
przede wszystkim to niech ktos sie zorientuje czy LN w ogole wyrazi zgode na jakas zorganizowana akcje, bo bez tego to nic na skale calego stadionu sie nie uda, co wymaga zainstalowania czegokolwiek pod krzeselkami czy wniesienia jakiejs flagi...

biorac pod uwage podejscie LN przy gdanskim koncercie, to nie sadze zeby wyrazili zgode na cokolwiek tego typu

jak wiemy im zalezy tylko na kasie, a z takiej akcji to kasy zadnej dla nich nie ma
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: AKCJA KONCERTOWA - zbieramy pomysły
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 19, 2017, 11:12:29 pm »
0
Wystarczyłaby zwykła kartka papieru do stworzenia żywej flagi. I też można ominąć zgodę organizatora - każdy przynosi swoją + kilka w zapasie żeby rozdać ludziom wkoło. Ale gwarancji, że wyjdzie, nie ma wtedy żadnej.

No i też nie patrzmy na U2 na 360* Tour, bo tam stadion był nabity do granic możliwości, żadnej wolnej przestrzeni. A jak było na GNR w Gdańsku? Jedna wielka luka po prawej stronie sceny - ale to zasługa zajebiście wielkiego GC. W Gdańsku żywa flaga by nie wyszła...
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: AKCJA KONCERTOWA - zbieramy pomysły
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 20, 2017, 12:21:24 am »
0
Tylko na U2 miało to konkretny cel i wydźwięk.

Offline 13adam12

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Respect: +17
Odp: AKCJA KONCERTOWA - zbieramy pomysły
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 20, 2017, 01:00:03 am »
0
No żeby to sie udało to musiałby sie organizator zaangazować, nie ma wyjścia, nawet jak będziemy rozdawać balony, to nic nie da, bo wiekszość ludzi nie weźmie w tym udziału i flaga nie wyjdzie. Jesli to miałoby wyjść to pod każdym krzesłkiem musiałby czekać na człowieka taki karton wraz z instrukcją obsługi - tj na krótej piosence rozkladamy, tak samo ludzie na płytę przy wchodzeniu musieliby to dotawać.

Pomysł z balonikami też OK, ale wydaje mi sie że przyniesie to garska ludzi, to nie światełka że może świecić co 20 na trybunach i jest efekt, tutaj jak co 20 człowiek wyciągnąłby balonika to żadnej flagi nie będzie.

Pytanie czy jest to realne do zrealizowania?
Jak to kiedyś było, że kiedyś wszystko się dalo zorganizować (U2) ?

Co do wydźwięku akcji to myślę że jest dość prosty -  Polska !!!  :)
2013 - Slash & Myles Kennedy
2014 - Hey
2016 - Dżem & Cree
2017 - Aerosmith, Guns N' Roses, Red Hot Chili Peppers, Martin Garrix (Ibiza), Hey
2018 - Pearl Jam, Guns N' Roses

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: AKCJA KONCERTOWA - zbieramy pomysły
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 20, 2017, 08:42:00 am »
+2
Weekend mnie nie ma i tyle omija. Niektóre pomysły nawet nawet, ale pozostałe to dobrze się z rana uśmiałem. Wynajmijmy helikopter, który spuści flagę na stadion  :megafon:
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19