Ankieta

Który support podobał się wam najbardziej?

Głosów w sumie: 0

Autor Wątek: Supporty  (Przeczytany 49224 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Supporty
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 25, 2006, 08:24:04 pm »
0
A czy występ Kobranocki jest już gdzieś oficjalnie potwierdzony? Bo może Odyssey się po porostu pomylił i chciał dać biografię Oddziału Zamkniętego?

Offline VICTORY-OR-DEATH

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +28
Supporty
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 25, 2006, 08:26:20 pm »
0
dla gn'r planujemy niespodzianke, a dla supportow powinnismy zaplanowac cos, zeby dlugo nie pograli!!!

 :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  ;)  

Offline mrpaul

  • Patience
  • Wiadomości: 9
  • Respect: 0
Supporty
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 25, 2006, 08:33:26 pm »
0
Hey - moze źle robię przedstawiając swoje zdanie, ale:
- byłem na kilku z*******ych koncertach  - Jarocin 2005, Rock-Arena 2006 - cechą wspólna było to iż najlepszą kapelą była Kobranocka!!!
pocztyajcie "Teraz Rocka" zresztą
Kobranocka zajebiście koncertuje i nawet lepiej od Kultu wypadają ostatnio!!!
CZujecie - ludzie, którzy znają tylko Irlandię odpadaja na ich koncertach - to jest totalny czad jak oni grają - np "uwierzy c w media" to czad pokroju "garden od eden" a w ogóle GNR jest moją kapelą, a po koncertach Kobrnocki znajduję sporp podobieństw - tzn chłopaki z Torunia też grajączysto gitarowego rocka czady i ballady.
Malo ich w mediach bo nie dają dupy. Za to na koncertach potrafią przypierdolić bardzo!!!
Myślę, że wszystko jest jasne wchodzimy na sztukę od 15-tej, grająsupporty, a GNR gra o konkretnej godzinie - wyzywanie Kobranocki i Oddziału nic nam nie pomoże - pokarze  tylko, że jesteśmy wieśniakami...

Uwierzcie mi - moze ktoś by chciałby supportm była Metallica czy System Of A Down, ale ja osobiście jestem bardzo kontent z Kobrnocki!!!

Bo support ma wprawić mnie w dobry klimat - a Kobranocka to gwarantuje!!
A potem!!! Wow - szkoda, że nie ma Slasha, ale liczę, że show będzie nie gorsze niż to co przeżyłem w Paryżu!!

Ssof - gratuluję buractwa :(
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2006, 08:35:03 pm wysłana przez mrpaul »

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Supporty
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 25, 2006, 08:48:16 pm »
0
Możecie myśleć teraz, co Wam się podoba, ale wezmę ze sobą           CD Player, więc chyba tego aż tak traumatycznie nie przeżyję... :D .

Ponadto support przestał mnie już interesować i zaczynam się zastanawić, czy zdajecie sobie sprawę przed kim te zespoły zagrają???
Ludzie, Gn`R to nie jakaś podrzędna podwórkowa kapela...! Ok, już dalej nie komentuję. B)  

Offline VICTORY-OR-DEATH

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +28
Supporty
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 25, 2006, 08:52:06 pm »
0
moze ty jestes burakiem!!!!!!!!!!!!!!!!! bo to ty tak sie podniecasz tymi zespolami i nie mozesz sie pogodzic z opinia, ktora ja wyrazilem.
po to jest forum. musisz uszanowac to ,ze komus moze sie to nie podobac!!! sa jedni , ktorzy sa zadowoleni, a drudzy zawiedzeni i tez pisza, ze dlugo nie pograja. nie przeginaji i mi nie wjezdzaj koles!!!!!!!!


Prosze o spokój.Ataki personalne nie będą tolerowane.Ostrzegam tylko raz.Zły mod.
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2006, 08:56:30 pm wysłana przez zqyx »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Supporty
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 25, 2006, 08:53:48 pm »
0
Cytuj
Hey - moze źle robię przedstawiając swoje zdanie, ale:
- byłem na kilku z*******ych koncertach  - Jarocin 2005, Rock-Arena 2006 - cechą wspólna było to iż najlepszą kapelą była Kobranocka!!!
pocztyajcie "Teraz Rocka" zresztą
Kobranocka zajebiście koncertuje i nawet lepiej od Kultu wypadają ostatnio!!!
CZujecie - ludzie, którzy znają tylko Irlandię odpadaja na ich koncertach - to jest totalny czad jak oni grają - np "uwierzy c w media" to czad pokroju "garden od eden" a w ogóle GNR jest moją kapelą, a po koncertach Kobrnocki znajduję sporp podobieństw - tzn chłopaki z Torunia też grajączysto gitarowego rocka czady i ballady.
Malo ich w mediach bo nie dają dupy. Za to na koncertach potrafią przypierdolić bardzo!!!
Myślę, że wszystko jest jasne wchodzimy na sztukę od 15-tej, grająsupporty, a GNR gra o konkretnej godzinie - wyzywanie Kobranocki i Oddziału nic nam nie pomoże - pokarze  tylko, że jesteśmy wieśniakami...

Uwierzcie mi - moze ktoś by chciałby supportm była Metallica czy System Of A Down, ale ja osobiście jestem bardzo kontent z Kobrnocki!!!

Bo support ma wprawić mnie w dobry klimat - a Kobranocka to gwarantuje!!
A potem!!! Wow - szkoda, że nie ma Slasha, ale liczę, że show będzie nie gorsze niż to co przeżyłem w Paryżu!!

Ssof - gratuluję buractwa :(
Każdy ma prawo do wyrażenia własnego zdania.Ja osobiście Kobranockę kojarzę średnio,dlatego też nie pałałem zbytnim entuzjazmem,ale po tym,co napisałeś jestem dobrej myśli.Przy okazji zapytam,bo jak rozumiem znasz dobrze ich twórczośc.Jakie utwory polecasz? Wrzucanie na forum jest zabronione,ale tytuły podać można :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Supporty
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 25, 2006, 08:55:09 pm »
0
Nie znam Kobranocki wiec ciezko mi cokolwiek powiedziec o supporcie, jedni ich lubia, drudzy nie... Szykowanie "kamieni" na support jest totalnym bezsensem... Trosze kultury ;)

Najwazniejsze,zeby Gn'R dalo dobry koncert, supporty powinny nas rozgrzac i tyle...

I prosze bez wyzwisk od burakow tudziez innych warzyw oraz innych brzydkich rzeczy (choc w gruncie rzeczy warzywa nie sa brzydkie ;)

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
Supporty
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 25, 2006, 08:58:16 pm »
0
Hippisówka, Gorycz w chlebie, I Nikomu Nie Wolno Sie z Tego Smiac - świetne kawałki :) polecam :)

Spoko można nie lubić Kobranocki ale trochę opanowania a nie organizowania jakiejś smiesznej batali przeciw supportom. Zresztą nikomu się nie dogodzi.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Supporty
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 25, 2006, 09:02:12 pm »
0
Ja idę na koncert,żeby się dobrze bawić.Jasne gwiazdą będzie Gn'R,ale jesli ktoś woli 2 godziny Gn'R i 5 minut supportów łącznie to nie tędy droga. Trochę opanowania.Parę głębokich oddechów i luz. Agresja nie jest nigdy dobrym rozwiązaniem.
Chce ktoś brać cdplayera,prosze bardzo.
Ale jak ktoś zepsuje mi koncert,obojętnie,czy będzie to występ Kobranocki,Oddziału,czy Gn'R to osobiście zbanuję  :ph34r:  
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Supporty
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 25, 2006, 09:03:47 pm »
0
Cytuj
supporty powinny nas rozgrzac i tyle...
 
Pozwolę sobie na "zrelatywizowanie" pojęcia "rozgrzać"...
Fakt, zawsze można wykorzystać ten czas, oszczędzając siły na występ Gunsów.
Szkoda, że nie potrafię robić na drutach, bo wzięłabym jakąś wełnę i zrobiła sobie beret w stylu rasta :P .

Mam lepszy pomysł! 15 czerwca to pięc dni przed egzaminem z literatury, więc zabiorę bagaż lektur (mam niezwykle rozwiniętą podzielność uwagi) ;) .
 
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2006, 09:09:39 pm wysłana przez rose84 »

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
Supporty
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 25, 2006, 09:05:40 pm »
0
A ja wezmę szydełko i zeszyty do matmy jak wyjdzie Axl bo ja jadę głównie na supporty a jakieś Gn'r mnie nie interesuje....

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Supporty
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 25, 2006, 09:08:56 pm »
0
Boski Krzychu banned
Doceniam ironię.Róbcie co chcecie,ale nie psujcie innym koncertu :) Tylko tyle i aż tyle.Ja z chęcią zobaczę wszystkie 3 zespoły,nawet jeśli będą grały całą noc.W końcu takie wydarzenie nie dzieje się co dzień.A Gn'R nie zagra wcale dłużej tylko dlatego,że ktoś wygoni supporty.Mało tego,będziemy po prostu dłużej czekać,a chyba nie o to chodzi.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Supporty
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 25, 2006, 09:18:49 pm »
0
Cytuj
Chce ktoś brać cdplayera,prosze bardzo.
Ale jak ktoś zepsuje mi koncert,obojętnie,czy będzie to występ Kobranocki,Oddziału,czy Gn'R to osobiście zbanuję  :ph34r:
Ten ktoś ma na imię rose84 ;)  i nie zepsuje Ci raczej koncertu, bo chyba się w tym tłumie nawet nie dostrzeżemy :ph34r: . Poza tym nie zamierzam bojkotować tej kapeli, ale uważam, ze tego typu zespoły mogą grać na dniach jakiegoś miasta i wtedy jest to uzasadnione!
Skoro grają przed Gn`R, czego nie potrafie racjonalnie ogarnąć myślami, postanowiłam sobie utworzyć support za pomocą CDPlayera lub własnej inwencji twórczej (czyt. prace techniczne).

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9212
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Supporty
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 25, 2006, 09:19:09 pm »
0
Ja wychodze z zalozenia ze nie musze domagac sie od supportow bisow ale z kultura mozna im pozwolic zagrac... Myslicie ze dla nich przed GN'R wystep nie bedzie przezyciem...a ja nawet chetnie zobacze co ze soba prezentuje Kobranocka jesli sie nie myle...graja Irlandie...(kojarzy mi sie z kims z LO;] )a jesli nie to cos mi sie pokickalo...

a jakie kolwiek podjete kroki aby zakonczyc szybko support to bedzie bez sens!!! czesto na koncertach nie jestem wiec chetnie zobacze supporty;]

Offline mrpaul

  • Patience
  • Wiadomości: 9
  • Respect: 0
Supporty
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 25, 2006, 09:25:41 pm »
0
O! Widzę, że mocno podgrzałem atmosferę!!
Mam nadzieję, że równie gorąca będzie podczas koncertu.
Wedługm nie jest pewien harmonogram np - 17 support 1, 18 support 2, 20:00 GNR - to dlaczego mamy wyzywać Kobranockę i Oddział - lepiej posłuchać, pobawić się i tyle.

Owszem znam bardzo dobrze twórczość Kobranocki. Wygrali swój pierwszy Jarocin w 1986 i wtedy był największy boom na nich - zakończyło to się w 1994 roku. Więc boom był spory, nieprawdaż??

Wydali w tym czasie 4 płyty, potem spora przerwa i w 2001 wyszła kolejna i teraz luty 2006 nowa - świetna (gorąco Wam polecam) "Sterowany jest ten świat". Cały czas koncertowali - to już "oczko" 21 lat!

Moje ulubione numery - takie, które rozgrzewały mnie zawsze na koncertach to:
I nikomu nie wolno się z tego śmiać, Hipisówka, Współczucie dla diabła, Gorycz w chlebie (teraz graja wolniej - Tak chcę Cię przestać kochać), Ela czemu się nie wcielasz, List z poligonu, a z nowych "W pogotowiu", "Sterowany jest ten świat", "Uwierzyć w media", Wracaj, bo tak chcę - no i oczywiście ponadczasowy numer "Kocham Cię jak Irlandię"!

Za co ich jeszcz cenię - za intelgentne teksty! Dlatego dla mnie czas oczekiwania na GN`R nie będzie czasem straconym.  Byleby tylko Oddział nie zagrał "Horroru" (piosneczka o biedroneczce...)

PS Podobają mi się Wasze głosy - tolerancja i dobra zabawa! O to chodzi!!
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2006, 10:13:19 pm wysłana przez mrpaul »