Autor Wątek: Koncert w Nottingham  (Przeczytany 14812 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline shadow27

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Respect: 0
Koncert w Nottingham
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 01, 2006, 10:48:19 am »
0
ja takze się piszę :rolleyes:  
[img]http://www.gunnertemple.com/jenny/AxlGal1/Axl_01.JPG\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

`życie to dożywotnia kara śmierci`

`kiedy w końcu będzie fan club -czekamy!`

Offline vinary

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 426
  • Respect: 0
Koncert w Nottingham
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 01, 2006, 11:13:44 am »
0
Martio, co ty gadasz!!! jak można olać tak wspaniałą publikę! przecież ona śpiewała praktycznie za Axl'a! :P zazdroszczę Ci takiego koncertu - przynajmniej było Was dużo, nie to co w Polsce... wrzucaj wszystko na YT i podaj linki, będzie spokój.
[img]http://img59.imageshack.us/img59/5451/userbar103669hg7.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]


Offline Martio

  • Patience
  • Wiadomości: 19
  • Respect: 0
    • http://bbmmog.com
Koncert w Nottingham
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 01, 2006, 11:16:11 am »
0
Trzy powyższe osoby, które prosiły o płytkę, proszę o podanie swoich adresów na priva. W sumie roześlę do 5 osób. I te osoby niech prześlą kolejnym :)

Miejsce faktycznie miałem super. Na Bacha poszedłem pod scenę, gdzieś 5-6 rząd od sceny, ale głupi był odsłuch, bo kolumny były podwieszone pod sufitem. I poszedłem właśnie na miejsce siedzące, niedaleko sceny, tak, że wszystko widziałem, no i na wysokości kolumn, że dźwięk był rewelacyjny.

I tak miałem dużo szczęścia, bo nie miałem biletu na miejsca siedzące, a akurat dwa miejsca były wolne. Cały czas modliłem się, aby nikt nie przyszedł, bo musiałbym zwolnić tak dobre miejsce :)

Szkoda, że było tylu ochroniarzy, bo bym nagrał cały koncercik. Nagrywałem wtedy, kiedy publiczność wokół mnie stała, ja siedziałem i byłem przez nich kryty i spokojnie mogłem nagrywać. Szkoda, że na Nightrain ludzie siedzieli, a na bisowym Paradise City powychodzili już... Bo te dwie piosenki zamienił bym na całe te 40 minut,co mam nagrane :)


napisano Aug 1 2006, 11:23 AM

Cytuj
Martio, co ty gadasz!!! jak można olać tak wspaniałą publikę! przecież ona śpiewała praktycznie za Axl'a! :P zazdroszczę Ci takiego koncertu - przynajmniej było Was dużo, nie to co w Polsce... wrzucaj wszystko na YT i podaj linki, będzie spokój.
Wiesz mi, że nie było takiej publiczności jak w Polsce. Nie było takiego klimaciku. No i Axl nie był w takie formie. Taki koncert, jaki zagrali w Polsce, już nigdy się nie powtórzy. Zagrało wszystko: był Bach z Polakiem gitarzystą, Izzy, Axl z humorem i polską róźą w zębach... Zagrali świetny koncert, a po koncercie rozdawali autografy. A sami Gunsi zagrali 40 minut szybciej, co jest praktycznie nie spotykane.

A ludzi w Nottingham było może z 2-3 tysiące więcej niż w Polsce.


prosze nie pisać dwóch postów pod rząd... istnieje funkcja edycji... - Sir Ahmet de Valois
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2006, 12:55:09 pm wysłana przez Ahmet De Valois »
==-==-==-==-==-==-==-==-==-==-==-==-==-==-==-==-==-==-==->
Guns N' Roses - 15 czerwca 2006 - Warszawa
Guns N' Roses - 27 lipca 2006 - Nottingham
Świat Gier Online - htt

Offline vinary

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 426
  • Respect: 0
Koncert w Nottingham
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 01, 2006, 11:54:49 am »
0
ale przynajmniej większość z nich nie stała jak kołki z załozonymi rękami! co do formy Axl'a to zgadzam się, ale zauważ, że jednak tyle koncertów w tak krótkim czasie zagrać to jest na serio wyczyn... ale przynajmniej na twoim filmiku widać, że publika przyszła się bawić a nie postać i popatrzec! o to mi chodziło.
[img]http://img59.imageshack.us/img59/5451/userbar103669hg7.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]


 

Koncert w Budapeszcie

Zaczęty przez el_loko

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6326
Ostatnia wiadomość Czerwca 01, 2006, 08:28:04 pm
wysłana przez alas