Autor Wątek: Frekwencja na koncercie w Polsce  (Przeczytany 31890 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline veganmike

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Respect: 0
Frekwencja na koncercie w Polsce
« dnia: Czerwca 16, 2006, 11:21:21 pm »
0
Czy dowiemy się ile zostało sprzedanych biletów na koncert GN'R? Myślę, że trzeba wiele życzeniowego myślenia, aby wmawiać sobie, że frekwencja była wysoka. Szumnie zapowiadane 25,000 osób nagle kilkakrotnie się zmniejszyło.

Sam byłem lekko przerażony, gdy zaczęły grać supporty a stadion świecił pustkami. Na samych GN'R było już lepiej, ale i tak poniżej moich oczekiwań. Ciekawe z czego wyniknęła tak niska frekwencja.

Zła promocja? Zła prasa? Zespół już został zapomniany? Może ludzie postrzegają nowe GN'R jako następną maszynkę do robienia pieniędzy (bardzo powszechna opinia)?
« Ostatnia zmiana: Lutego 07, 2007, 06:48:17 pm wysłana przez zqyx »

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 16, 2006, 11:26:44 pm »
0
Pisali,ze 11000 biletow poszlo...

Cytuj
Zła promocja? Zła prasa? Zespół już został zapomniany? Może ludzie postrzegają nowe GN'R jako następną maszynkę do robienia pieniędzy (bardzo powszechna opinia)?

Mysle,ze wszystko po troche polaczone ze soba... Ogolna atmosfera w okol zespolu w Polsce dala tez o sobie znac (wiadomo o co chodzi...) Dalej argument nie ma Slasha.. Jest pare powodow dlaczego ludzie nie chcieli kupowac biletow. Maja czego zalowac

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15144
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 16, 2006, 11:31:41 pm »
0
Na wp.pl bodajże napisali, że było ok 10.000 - 15.000

Offline veganmike

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Respect: 0
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 16, 2006, 11:33:56 pm »
0
Przed chwilą leciał program na VH1 m.in. z udziałem Piotra "Makaka" Szarlackiego, gdzie nabijał się z wyglądu Rose'a i padł też komentarz o niskiej sprzedaży biletów na koncert GN'R (nie wiem czy program był nagrywane przed czy po koncercie).

11,000? To za Gazetą Wyborczą, tak?

A Odyssey dało jakieś info?

Offline alas

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Respect: +1
    • http://
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 16, 2006, 11:39:07 pm »
0
Promocja myśle ze mogła byc, jednak info o koncercie było dosc powrzechne, jednak faktycznie chyba największy wpływ na frekfencje miał brak Slasha, i chyba nadal ta dziwna atmosfera wobec tego ze kiedy powiedział ze nie zagra dla...

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 16, 2006, 11:40:19 pm »
0
Cytuj
Przed chwilą leciał program na VH1 m.in. z udziałem Piotra "Makaka" Szarlackiego, gdzie nabijał się z wyglądu Rose'a i padł też komentarz o niskiej sprzedaży biletów na koncert GN'R (nie wiem czy program był nagrywane przed czy po koncercie).

11,000? To za Gazetą Wyborczą, tak?

A Odyssey dało jakieś info?
Tak, za GW

A program nagrywany byl wczesniej, przed koncertem

Offline Sulfernus

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Respect: 0
    • http://
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 17, 2006, 09:07:56 am »
0
Nie rozumiem Makaka... Chyba w Antyradiu robią to specjalnie.. ale kurde.. Axl to człwoiek któy wniósł do Rocka naprawdę wiele, jeśli nie więcej.. a to radio przecież ma promować Rocka.... w ten sposób Makak trochę się zbłaźnił w moich oczach.... <_<  

Offline reed

  • Patience
  • Wiadomości: 6
  • Respect: 0
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 17, 2006, 09:32:12 am »
0
Cytuj
Przed chwilą leciał program na VH1 m.in. z udziałem Piotra "Makaka" Szarlackiego, gdzie nabijał się z wyglądu Rose'a
Omg jak dla mnie nie było z nim tak źle, po tym co przeżył i tak wygląda dobrze.
Co do frekwencji to myślę że zespół w oczach mediów nie jest takim pewniakiem komercyjnym jak choćby U2 czy Depeche Mode którzy grają od lat i mają stałą publikę, jest to spowodowane napewno długą przerwą i kontrowersjami wokół osoby Axla. Wydaje mi się że media nie zabardzo go kochają Axla, a promocja nie była tak duża  jak powinna. Do tego dochodzi jeszcze kwestia Slasha, jakieś głupie plotki, że niby Axl nie lubi Polski, że znając jego może odwołać koncert albo spóźnić się ze 2 godziny, że jego głos nie jest tak dobry jak kiedyś itd. Niech teraz żałują Ci co nie pojechali bo plotka to w 100% tylko plotka  ;)  Ja z mojego miejsca nie widziałem całego stadionu, ale aż żal było patrzeć kiedy chyba  Bach zwrócił się do widowni na trybunach żeby się bardziej ruszała a oni dalej siedzą jak te ciecie, na GNR też zresztą tacy ospali że aż wstyd było. Naszczęscie ludzie na płycie pokazali klasę i myślę że Axlowi się spodobała publika :P
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2006, 10:25:51 am wysłana przez zqyx »

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9212
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 17, 2006, 09:55:39 am »
0
Z tego co rozmawiałem z agentem ochrony podczas supportów który udzielil mi paru cennych informacji;] ktore przekazalem potem dalej... to organizatorzy przewidzieli faktycznie frekwencje na 15 000 te 25 tys bylo chyba podawane w razie czego...gdyby przyjechala masa ludzi i na plyte juz by nie weszli to mieli przygotowany dodatkowy zapas biletow zeby wrazie czego nie stracic zarobku... dlatego trybuny byly pustawe... bo te 11-15tys na plycie sie spokojnie + mala czesc na trybunach zmiescila...  

Offline phoenix.pl

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 17, 2006, 12:49:28 pm »
0
w/g mnie to jesli chodzi o nasz kraj/narod i ta glupia plotka to i tak bylem pod wrazeniem ilosci ludzi - naprawde !!  B)  

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 17, 2006, 12:53:56 pm »
0
Cytuj
w/g mnie to jesli chodzi o nasz kraj/narod i ta glupia plotka to i tak bylem pod wrazeniem ilosci ludzi - naprawde !!  B)
Szkoda, że w naszym kraju jest tak wielu, którzy sugerują się plotkami... :rolleyes: Tego chyba nigdy nie zrozumiem! Ważne, że prawdziwi fani pokazali się z tak świetnej strony B) !!

Offline Kempes

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Respect: +12
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 17, 2006, 01:04:03 pm »
0
Według mnie 2 powody o których już pisaliście

1) Rozreklamowanie dość przeciętne ( jeśli chodzi o plakaty na mieście to wiele ludzi nawet nie zwraca na to uwagi a dodatkowo - to już pisze z własnych uszu - kilka osób które znam po moim wskazaniu jakiegoś plakatu nawet nie wiedziało ,że teraz jest ''takie'' logo )

2) Sytuacja w zespole i gadanie że teraz zespół sie wypalił - to jest powód ewidentny .. już minimum 2 osoby popłakały mi sie na gg jak im opowiedziałem i zdałem video-foto relacje ( nie poszły bo ''to już nie to samo'' ).  Teraz żałują ...


Jeśli Gunsi jeszcze przyjadą to frekwencja pewnie będzie większa..
'' Nice Boys don't play Rock n' Roll ... ''

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 17, 2006, 01:39:06 pm »
0
no to na pewno :D teraz ludzie widzą co stracili...

Offline phoenix.pl

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 17, 2006, 01:59:41 pm »
0
mi sie wydaje ze promocja koncertu byla mizerna, w mniejszych miastach zero plakatow, w TV nie widzialem zadnej reklamowki i nawet w radiu to slyszalem raz w 3 i raz w RMF FM.
Takie rzeczy powinno sie bardziej i czesciej reklamowac bo ludzie ktorzy pracuja i maja dzieci (np. ja he he ) rzadko TV ogladaja i nie latwo jest trafic na taka reklame wiec powinno byc to czesciej puszczane albo w lepszych godzinach

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
Frekwencja na koncercie w Polsce
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 17, 2006, 02:13:24 pm »
0
Cytuj
mi sie wydaje ze promocja koncertu byla mizerna
No nie przesadzajmy... gdzie się nie ruszyłem tam widziałem reklamę koncertu. Moi znajomi, którzy nie wiedzą co to Guns N' Roses ani nawet nie umieją wymówić tej nazwy  :lol: pytali się mnie czy jade bo wiedzieli, że nosze podobne koszulki :] w porównaniu z reklamami innych koncertów było dobrze  B)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2006, 02:14:00 pm wysłana przez Boski_Krzychu »

 

Pożar na koncercie

Zaczęty przez Maro2

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 12393
Ostatnia wiadomość Grudnia 22, 2006, 06:50:56 pm
wysłana przez Hubik