Autor Wątek: Download Festival  (Przeczytany 27774 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Download Festival
« dnia: Lutego 22, 2006, 07:57:58 am »
0
Według oficjalnej strony festiwalu Gunsi pojawią się na Download Festival 2006 w Angli.

Źródło: www.downloadfestival.co.uk :)

Offline lenny78

  • Patience
  • Wiadomości: 13
  • Respect: 0
Download Festival
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 22, 2006, 10:25:49 am »
0
Fajna okazja dla kogos kto w tym czasie bedzie przebywal w Anglii w charakterze zarobkowym - w pare dni mozna tam na taka impreze spokojnie zarobic:) Ale jadac specjalnie na taki festiwal z Polski wyjda jakies kosmiczne koszty...

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Download Festival
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 22, 2006, 12:56:20 pm »
0
Ano niestety... Jak na kazdy wiekszy festiwal w Europie. Ale coz poradzic, nic w tym wzgledzie nie zmienimy.


Co do festiwalu do Axl mówi:

"Wielka Brytania, jak i cała Europa zawsze miały dla mnie duże znaczenie. Po naszych ostatnich występach w tym miejscu jesteśmy bardzo zniecierpliwieni i już chcielibyśmy tam powrócić i grać dla tak wspaniałej publiczności. Donnington zawsze znaczyło dla mnie dużo, długo przed tym kiedy tam występowałem. Czekamy na to bardzo niecierpliwie i do zobaczenia w Donnignton."

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Download Festival
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 22, 2006, 01:16:02 pm »
0
hehe ja tuz po maturce jade do Anglii - do rodziców, i tam prawdopodobnei w wakacje będe pracować. Jeśli w tym czasie miałby miejsce gdzieś niedaleko koncert Gunsów, to na pewno będe :D


nowy nr gg : 12071320

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Download Festival
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 22, 2006, 05:21:04 pm »
0
szczęściara...

Offline Alaila

  • Patience
  • Wiadomości: 5
  • Respect: 0
    • http://
Download Festival
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 24, 2006, 08:29:34 pm »
0
Właaaśnie. A więc bilety są po 115 funtów (135 z campingiem). Dużo, ale taka okazja możę się nie zdarzyć a czekam na to połowę mego pieprzonego życia. Problem pełnoletności rozwikła się sam 27 marca, więc o to martwć się nie muszę Pozostaje kwestia ok 1000 złotych i jakiegoś towarzystwa... Zarobić tyle w tak krótkim czsie będzie ciężko a nawet bardzo ciężko, ale zrobię co w mej wątpliwej mocy.. jak co latarni w mieście jest dużo... A co do towarzystwa fajnie byłoby jechać jakąs grupką, a wśród znajomych mam marne szanse.
czekam więc na sensowne propozycje i deklaracje wielkich chęci by coś z tym fantem zrobić i "uwieńczyć" żywota spełnionym skacząc w rytm Gunsów... eehh jak co to moje gg 6826222 zazwyczaj jestem niewidoczna więc pisać śmiało ale może z jakimś dopiskiem żebym to się skumała o co chodzi ;) aa ja jestem z trójmiasta jakby to miało w czymś pomóc :D

Solid Shake

  • Gość
Download Festival
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 24, 2006, 09:10:31 pm »
0
Cytuj
jak co latarni w mieście jest dużo...
łał:]
jak już pisałem-Austria, na pewno czekam na niemcy bo to najbliżej,wtedy będzie można kompletować ludzi.Ja na pewno chętnie, chociaż nie wiem jak to będzie za te kilka miechów :]. Ale imo racczej nie wypali

Offline alas

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Respect: +1
    • http://
Download Festival
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 24, 2006, 10:06:39 pm »
0
na niency bym sie chyba skusił...starym powiedziałbym ze jadę na tydzien nad jeziorko wiec moze problemów by nie było  :D  

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Download Festival
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 25, 2006, 05:42:51 pm »
0
Jesli w Szwablandi zagraja, to jade na pewno, odkladam kupno gitary na poznije i jade chocby rodzice nie pozwolili:)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Download Festival
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 22, 2006, 04:52:03 pm »
0

According to the Manchester Evening News, members of a demure choral group have been invited to share a stage with rock legends METALLICA and GUNS N' ROSES at this year's Download Festival, set to take place over the weekend of June 9-11 at Castle Donington, Leicestershire, England.

The Cheshire Chord, a Warrington, England-based group with members aged up to 75, usually perform in cathedrals and classical musical festivals but this summer they hope to appear at a heavy metal festival with some of the wildest men in rock.

They are considering an invitation to perform at the Download Festival on June 10 after organizers of the Donington Park event heard their a cappella version of the KAISER CHIEFS' hit "I Predict A Riot".

Already confirmed for the festival, held at the Leicestershire motor-racing circuit, are METALLICA, GUNS N' ROSES, THE PRODIGY, DEFTONES and KORN.

www.blabbermouth.com

No,no ciekawie.  :D  
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Download Festival
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 23, 2006, 01:12:08 am »
0
można prosić o wersje PL??? albo chociaż treści wyjaśnienie...

Offline Kamon

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 135
  • Respect: 0
Download Festival
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 23, 2006, 08:15:53 am »
0
o to chodzi że zaproszono jakiś chórek (najstarszy członek chórku ma 75 lat) aby wystapil z takimi zespolami jak Metallica czy Guns N' Roses. Zwykle ten chórek "występuje" w jakichś festiwalach muzyki klasycznej, a tym razem ma nadzieje wystąpić na "heavy metal festival" wraz z "wildest men in rock" :P

chórek wykonywał kiedyś acapella utwór KAISER CHIEFS' "I Predict A Riot" no i spodobalo sie to organizatorom i zaprosili ich (czy też dopiero mają zaprosić) na DOWNLOAD. chcą aby wystąpili 10 Czerwca.

do tego zespoly które potwierdziły przybycie na festiwal "(...) METALLICA, GUNS N' ROSES, THE PRODIGY, DEFTONES and KORN.", no i tyle.



(coś w tym stylu :P)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 23, 2006, 08:17:13 am wysłana przez Kamon »
[img]http://media.godashboard.com/linkinpark/300x250-LP.gif\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Download Festival
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 10, 2006, 07:03:02 am »
0
Download Presents

Guns N’ Roses live in concert for one night only on Friday 9th June in the RDS Arena with Special guests Funeral for A Friend, Bullet for my Valentine and To My Surprise.

Doors open 4.00pm / Music from 5.30pm
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1898
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +388
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Download Festival
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 07, 2009, 10:08:23 pm »
0
Mnie się zdaje, czy na Download dźwiękowiec nawalił? Nie wiem jak było w realu, ale na proshotach w ogóle nie słychać Bąbla :/
Szczególnie w Nightrain, jest kilka momentów gdy widać, że Bumblefoot wycina solówkę, ale jego gitary ani słychu

 

Donington, UK @ Donington Park (Download Festival)

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 23276
Ostatnia wiadomość Grudnia 09, 2007, 03:50:36 pm
wysłana przez Daktyll